İçeriğe Yönlendir

Motorsiklet Danışma

Mücahit Erdem

Recommended Posts

Mücahit Erdem

Forumda motorsiklete meraklı, gönül vermiş abilerimden kardeşlerimden Hero x Pulse 200 4v için yorum bekliyorum. Şu anda 76 bin TL gibi sıfır fiyatı var. 5 yıl 50 bin km garanti süresi veriyor. Şehir içi ve ufak tefek arazi kullanımları için düşünüyorum, ilerleyen dönemlerde kapsamlı bir Karadeniz turu da planlıyorum. Bilen kullanan varsa yorumlarını bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Arkadaşım kullanıyor, arazisi fena değil, hafif motosiklet, 200 cc olduğundan şehiriçinde yüksek performans beklemeyin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fiyatlara baktım da, neden almanya satış fiyatlarının  2 katı değil genelde bu motor fiyatları? ötv si az herhalde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hint malı katır gibi motor. Ağır şarta uygun. İki kişi tur için güç olarak zayıf kalabilir.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

"Ufak tefek" arazi kullanımı bile motosiklette her şeyi değiştiriyor. İkisi bir arada motorlar çok da verimli olmuyor. Ağırlıklı şehir içi kullanılacaksa ona yönelik motor alın toprak yola da girer nasılsa. Hero için çözülemeyen ateşleme sorunları duyuyorum şansa da olabilir. Japon bakın.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam motorda sıfır Çin-Hint almak yerine 2. el Japon bakmak bence her zaman daha mantıklı...

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem

Emsali ikinci el  crf 250 lerin temizleri 100 bin TL üzerine çıkıyor ve peşin para gerekiyor onun için. Bu fiyat aralığında çok fazla japon alternatifide yok maalesef. Bu 9 taksitle alınabiliyor. 5 yıl 50 bin km de garantisi var. Ağır arazi koşullarında kullananlarda var. Yakıt olarakta 3 litre civarı yakıyor diyorlar. Düşününce mantıklı bir seçim gibi duruyor. Daha önce 3 adet Çinli motorum oldu. Mondial mr150, rx3i Evo ve rks winner. Winner harici diğer ikisinde sorun yaşamadım. Winner gitmiyordu 5 litre yakıyordu ve en son şasesi kırıldı 

İlkay Başaran yazdı:

Hint malı katır gibi motor. Ağır şarta uygun. İki kişi tur için güç olarak zayıf kalabilir.

Genelde tek kullanırım 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Mücahit Erdem yazdı:

Forumda motorsiklete meraklı, gönül vermiş abilerimden kardeşlerimden Hero x Pulse 200 4v için yorum bekliyorum. Şu anda 76 bin TL gibi sıfır fiyatı var. 5 yıl 50 bin km garanti süresi veriyor. Şehir içi ve ufak tefek arazi kullanımları için düşünüyorum, ilerleyen dönemlerde kapsamlı bir Karadeniz turu da planlıyorum. Bilen kullanan varsa yorumlarını bekliyorum 

Hemen al. Bu soru yoruma kapalı.

Hero Xpulse.. Her eve lazım.

Zeki hocam sağolsun yeni video çekti. ADV ist yayınladı. Eminimki seyretmişsinizdir.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Muhittin Kaplan yazdı:

Hemen al. Bu soru yoruma kapalı.

Hero Xpulse.. Her eve lazım.

Zeki hocam sağolsun yeni video çekti. ADV ist yayınladı. Eminimki seyretmişsinizdir.

Bu videolar gaza getirdi zaten bir anda 😄 akşam bayiye bakmaya gidecem

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

şimdi bu geliyor, 400 cc ve dominara rakip olacakmış, fiyat 300 olursa zor olur ama hoşuma gitti alet, ne dersiniz? İlkaaayyy :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şimdi bu geliyor, 400 cc ve dominara rakip olacakmış, fiyat 300 olursa zor olur ama hoşuma gitti alet, ne dersiniz? İlkaaayyy :)

Dominara rakip olmasına olur 5 e de katlar da rakam 300 350 bin olacaksa 5 tane falan ancak satar. Fp oranında dominara rakip yok piyasada şuan. Tur motoru olmasına ve ekonomik odaklı yazılımına rağmen 0-150 de yarışçı karakterdeki mt 25 i fena eziyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Dominara rakip olmasına olur 5 e de katlar da rakam 300 350 bin olacaksa 5 tane falan ancak satar. Fp oranında dominara rakip yok piyasada şuan. Tur motoru olmasına ve ekonomik odaklı yazılımına rağmen 0-150 de yarışçı karakterdeki mt 25 i fena eziyor.

fiyatı çok yakın olmalıki olsun, hem tarzıda klasik, bana olur ama çoğu genç bunu sevmeyecektir bence, yani adam gibi fiyatı olmalı,  300 ve üstü olursa zaten direk elerim, Trident 660 varken bakmam bile (367 bin)

ibre böyle kıpraşıyorsa ohooooo :) klasik telli....

koysana şöyle

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Triumph deyince bu bence. PAram olsa 5 dakika düşünmem.

makina güzel tabii, imkan olsa acımayacaksın... 

bunun tipi bana göre değil, daha klasik tarz seviyorum, trompette listedekiler şunlar:

speed 400 (bakıcaz) Trident 660 (fiyat arada kaldı hem modern hem klasik, mt07 den beter, xsr 900 dan yavaş arada, gerçi hızla işim yok)-T100-T120 hangisine güç yeterse artık... 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dün arkadaşa uğradım, tvs mondial cf motor bayisi, servis yedek parça malum, cf de istediğim motor gelmiyormuş, şöyle bir inceledim skutırları, çay kahve özlem giderme ve hemen arabaya binip kaçış moduna geçtim....

belli markaları almaya mecbur bırakıyorlar adamı ki onlardada parça sorunu var ama makinalar ömürlük gibi, 2 sene sonra parça arasan üretimden kalmışta olmuyor :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...