İçeriğe Yönlendir

C-Max 2012 Titanyum X Bluetooth Problemi

Güven ZORLU

Recommended Posts

Güven ZORLU

Araç 2012 model titanyum x paket orjinal sync sistem var Bluetooth bağlantısı sırasında çalan şarkı ve sanatçı maalesef araç ekranın da görülmüyor,bı önceki aracım da C Max 2012 model titanyum paketi idi onda aynı problem yoktu ,çözüm için yardımlarınızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Bluetooth modülünü değiştirirseniz sorununuz hallolur. Bir sonraki nesil modülde bu id3 desteği var.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

2013 c max titanium x aracımda  sony sync de usb den müzik  çalarken  bahsettiğiniz özellikler  var fakat  bluetooth da bu özellikler yok. Aracı sıfır aldım.   Hiç yoktu bu özellik. Id3 desteği  hangi yıldan başlıyor acaba?

Yorum bağlantısı
Güven ZORLU

Abi bı önceki arabam yine aynı model  araçtı sadece titanyum paketti o araçta Bluetooth bağlantısı olduğunda şarkı ismi yazıyor sanatçı ismi yazıyor du  bu araç titanyum x eskisinde sorun yoktu bu araçta problem var :)

Alpaslan Göktaş yazdı:

Bluetooth modülünü değiştirirseniz sorununuz hallolur. Bir sonraki nesil modülde bu id3 desteği var.

Onu nasıl halledebilirim ?

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş
(düzenlendi)

Benim aracımda da benzer sorun var ama uğraşmayı gözüm kesmiyor, sarı sitede ilanları vardı sanki bi bakın dilerseniz. Mesela şu modül yanılmıyorsam id3 destekli. Sizin araca uyarmı bilmiyorum parça numarasından kontrol etmeniz gerekli. Bu da ülkemizden bir ilan.

tarihinde Alpaslan Göktaş tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Alpaslan Göktaş yazdı:

Benim aracımda da benzer sorun var ama uğraşmayı gözüm kesmiyor, sarı sitede ilanları vardı sanki bi bakın dilerseniz. Mesela şu modül yanılmıyorsam id3 destekli. Sizin araca uyarmı bilmiyorum parça numarasından kontrol etmeniz gerekli. Bu da ülkemizden bir ilan.

Kriter nedir? Uyup uymadığını takmadan nasıl  anlarız? Id3 destekli parçanın  kodu var mı?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Benim aracımdaki modül AM5T 14D212 AD parça numaralı ve id3 desteği yok maalesef. Üstte link verdiğim ise yeni model modül ve id3 var diye biliyorum. Bir kaç yıl önce araştırmıştım, parça numarasına kadar neyin ne olduğunu. Linkler falan hep uçmuş kesin bir şey diyip sizi yanlış yönlendirmek istemem. Tekrar araştırıp bulmaya çalışırım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Güven ZORLU
(düzenlendi)

Bende servise gösterdim problemle ilgili olarak güncelleme yapılması gerekiyormuş dediler , güncelleme sonrası problem hala devam ediyor,iş farkı bu aynı model trend kasa sracta gösterge üstü bilgilendirme bilgisayarı büyük daha gösterişli ekranda geliyor , Ford deneme yapmış sanırım c Max araçlarda :)

tarihinde Güven ZORLU tarafından düzenlendi
Yanlış yazıldi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güven ZORLU
Alpaslan Göktaş yazdı:

Benim aracımdaki modül AM5T 14D212 AD parça numaralı ve id3 desteği yok maalesef. Üstte link verdiğim ise yeni model modül ve id3 var diye biliyorum. Bir kaç yıl önce araştırmıştım, parça numarasına kadar neyin ne olduğunu. Linkler falan hep uçmuş kesin bir şey diyip sizi yanlış yönlendirmek istemem. Tekrar araştırıp bulmaya çalışırım.

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
ibrahim Olkun

Merhaba 2012 c-max elektrik bagaj çalışmıyor elektrik şemasını bilen varmı şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...