İçeriğe Yönlendir

Gündüz Farımın Yeri

Halil Şahin1679652584

Recommended Posts

Halil Şahin1679652584

Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım ve Sevgili abilerim.sizlerin görüşlerine acilen ihtiyacım var.önceden 5 adet power ledi 40 derecelik lenslerle resimdeki gibi bir arada sıkıştırarak tampondaki boşluğa sıkıştırmıştım.ancak şuanda yine reimdeki aliminyum sogutucu ile daha iyi olacağı kannatindeyim.nitekim suanki sistemde ufak tefek eğrilikler canımı sıkıyordu bu aliminyum şerit sogutucu ile daha düzgün görüneceği kesin ama bu aliminyum serit ile kullanırsam tampondaki o boşluk tamamen kapanıyor.hava akışı olmayacağı için aracımın yol tutuşu falan bozulur mu herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?sizler ne dersiniz...ben kararsız kaldım yerdımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla...

post-3403-0-44673500-1359297138_thumb.jp

post-3403-0-45448500-1359297360_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Halil kardeşim 6 lı pcb nin arkasına bir parça alüminyum daha yerleştirirsen ısıyı en aza indirirsin.Merak etme o kadar küçük parçalar aracın aero dinamiğine bir şey :good1: yapmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Şahin1679652584

Halil kardeşim 6 lı pcb nin arkasına bir parça alüminyum daha yerleştirirsen ısıyı en aza indirirsin.Merak etme o kadar küçük parçalar aracın aero dinamiğine bir şey :good1: yapmaz

eyvallah abi öğrenmek istediğim buydu..6lı değil ama ben 4 e indirmeyi düşünüyorum bu pcb ile dediğim yere ancak sığacak..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu ızgara, airodinami açısından zaten bir olumsuzluktur.. Ancak daha önemlisi motorun soğutulmasıdır.. Motor buradan aldığı hava ile soğur..

Yaptığınız ledleri belirlediğiniz yere takmanız ciddi bir sorun oluşturmayacaktır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Şahin1679652584

Bu ızgara, airodinami açısından zaten bir olumsuzluktur.. Ancak daha önemlisi motorun soğutulmasıdır.. Motor buradan aldığı hava ile soğur..

Yaptığınız ledleri belirlediğiniz yere takmanız ciddi bir sorun oluşturmayacaktır..

teşekkurler abi.. :flowers:

Yorum bağlantısı
Oktay Toker

O kısma 5li anca sıgmış 6 lı bütün parça ve senin yaptıgından daha aralıklı yapıya sahip,sıgacak mı denedin mi?

Yorum bağlantısı
Halil Şahin1679652584

O kısma 5li anca sıgmış 6 lı bütün parça ve senin yaptıgından daha aralıklı yapıya sahip,sıgacak mı denedin mi?

evet abi 4lü alacak ancak o da yeterli diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Oktay Toker

Resimde bütün sogutucu 6 lı idi onun için sordum.4 lüde yeter tabiki.Ama şu ankinden daha güzel duracagını düşünmüyorum,sanki boşuna ugraşacaksın gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Halil Şahin1679652584

Resimde bütün sogutucu 6 lı idi onun için sordum.4 lüde yeter tabiki.Ama şu ankinden daha güzel duracagını düşünmüyorum,sanki boşuna ugraşacaksın gibime geliyor.

daha düzenli olacak abi biraz kötü idi dizilim..daha pro. olacak yani :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...