İçeriğe Yönlendir

Focus Kapı Sesleri ve Tanıdık Döşemeci

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

merhaba 

istanbul avrupa yakasında tanıdık yada işçiliğinin iyi olduğunu bildiğiniz döşemeci var mı ? 

kapıları kime götürdü isek ses kesilmedi bir türlü , 

Araç Focus 2 2008 makyajsız kasa.

Direk ustanın telefonu nu da verebilirsiniz 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

nasıl bir ses yolda giderken mi dururken mi tarif?

valla abi gıcırtı sesi kapı döşemelerinden geliyor özellikle bozuk yollarda , ön konsoldan da geliyor , bir de kapı döşemelerinin boşluğu çok fazla neredeyse parmak girecek daha önce sökenler tam montaj yapamadı galiba. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kapı döşemesinin plastiği ile kapı çerçevesi arasına mı parmak giriyor

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

kapı döşemesinin plastiği ile kapı çerçevesi arasına mı parmak giriyor

aynen abi yarım cm boşluk var özellikle ön kapılarda , kaç kere geçme plastiklerini aldık denedik bir türlü düzgün yapamadık

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cam değişimi yapan yerler de döşeme konusunda iyidir çevrenizde varsa danışın, basit bir iş o döşeme ve klips işi ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

cam değişimi yapan yerler de döşeme konusunda iyidir çevrenizde varsa danışın, basit bir iş o döşeme ve klips işi ama

tşk ederim abi bir danışalım deneyelim o zaman 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Öngür yazdı:

sesi kapı döşemelerinden geliyor özellikle bozuk yollarda ,

ses olarak da iç cam mekanizması aklıma geliyor, ayrıca içi komple alüminyum levha ile kapalı, oradan ses gelmesi ilgimç olur, cam kapanırken hafif yamuk kaldığı oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

ses olarak da iç cam mekanizması aklıma geliyor, ayrıca içi komple alüminyum levha ile kapalı, oradan ses gelmesi ilgimç olur, cam kapanırken hafif yamuk kaldığı oluyor mu?

yok abi herhangi bir yamukluk biraz sallanarak gidiyor sadece

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Sesin kapi fitillerinden gelmedigine emin misiniz? Ben de Focus sahibi iken basimdaki bir dertti. Silikon sprey ile gecici olarak cozerdim.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Mustafa Yenigün yazdı:

Sesin kapi fitillerinden gelmedigine emin misiniz? Ben de Focus sahibi iken basimdaki bir dertti. Silikon sprey ile gecici olarak cozerdim.

yok eminiz % 100 kapı içinden geliyor cam yada döşemeden 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...