İçeriğe Yönlendir

Araç Tavan Temizliği Nasıl Yapılmalı

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar, aracımın tavanını temizlemek istiyorum. Ama kendim yaparsam da sarkma olur diye de çekiniyorum 😊

Uygulama ve ürün öneriniz var mı ya da boşver hiç uğraşma oto kuaföre ver geç mi dersiniz 😊

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Leke olan yere az miktarda köpüklü türevli spreyden sıkın, temiz bezle silin. Islanmasına izin vermeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ahmet Ekici yazdı:

Leke olan yere az miktarda köpüklü türevli spreyden sıkın, temiz bezle silin. Islanmasına izin vermeyin.

+1 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Ahmet Ekici yazdı:

Yüzeysel olarak yapsam iş görür yani. İnternette asperox, aspirin vb gibi maddelerle yapmışlar ama güvenemedim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Karaca yazdı:

İnternette asperox, aspirin vb gibi maddelerle yapmışlar a

yaparlar, video da çekerler, 6 ay sonra ne oldu onu demezler ama, tavanı gerçek profesyonele bırakın kaldı ki onların elinden bile çıksa sonrasında sarkma riski  var, fiziksel bir durum, tavan kumaşı arkası süngerli ve yapıştırılmış bir malzeme, sünger ıslanırsa, kumaştan ayrılır, sünger hala tavana yapışık kalır ama kumaş aşağıya sarkar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Çağlar Bayur yazdı:

yaparlar, video da çekerler, 6 ay sonra ne oldu onu demezler ama, tavanı gerçek profesyonele bırakın kaldı ki onların elinden bile çıksa sonrasında sarkma riski  var, fiziksel bir durum, tavan kumaşı arkası süngerli ve yapıştırılmış bir malzeme, sünger ıslanırsa, kumaştan ayrılır, sünger hala tavana yapışık kalır ama kumaş aşağıya sarkar.

6 ay sonraki halleri olmadığı için emin olamadım bende.  Profesyonel temizlik için fiyat almadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tavana göre değişir.

BEn TErios aracımın tavanını söküp evde hal yıkar gibi asperox ve çamaşır detarjanı ile yıkamıştım mis gibi olmuştu. hiç de sarkmadı. Zira kumaş kaplama değil direk enjeksiyon ile EPX malzemeye yapıştırılmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Hüseyin Sönmez yazdı:

Tavana göre değişir.

BEn TErios aracımın tavanını söküp evde hal yıkar gibi asperox ve çamaşır detarjanı ile yıkamıştım mis gibi olmuştu. hiç de sarkmadı. Zira kumaş kaplama değil direk enjeksiyon ile EPX malzemeye yapıştırılmıştı.

Sizinki nadir tavanlardan 😊 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...