İçeriğe Yönlendir

Sarsıntılı Hızlanma Problemi

A.Kadir Yılmaz

Recommended Posts

A.Kadir Yılmaz

2011 mondeo 2.0 tdci selective 140 HP Aisin tam otomatik , araçta dip gaz verildiğinde araç inanılmaz sarsıntılı ilerliyor ve en sonunda PC motoru korumaya aldı , gaz pedalına hafif bir şekilde basıldığında sıkıntı yok fakat sollama sırasında dip gaz sıkıntı oldu maalesef , artık sebepleri ne olabilir , forscan a bağlatıp arızaya bakılacak ta , sizlerin görüşlerini de alayım arkadaşlar nerelere bakalım , bir arkadaş motordan salona giden kalın kablo demetini kontrol et dedi erimiş kablolar olabilir dedi başka nerelere bakılmalı, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
(düzenlendi)

Şanzımanla ilgili bir arıza olabilir mi? Kaç kilometrede aracınız, bakımları yapıldı mı?

tarihinde Süleyman Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
A.Kadir Yılmaz

245 bin km ,evet yapıldı , bugün arıza kodu ne imiş bakacağım artık

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Şanzıman geldi ilk aklıma , şanzımanda sorun yok ise wurth motul gibi markaların yakıt katkısını deneyin bence 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Westgate arızası olabilir. Korumaya aldıktan sonra performansta düşüş oluyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A.Kadir Yılmaz

arıza kodları belli oldu P0087 yakıt basınç sensörü , hemen değiştirdim 

P1203 3 silindir enjektör , tüm enjektörler reviziyona girecek 

yakıt basınç arıza kodu denemeler sonrası yanmadı ,kaldı enjektörler , onlar da revize edildi mi durumu yazarım bu hafta indirilecek kısmet ise

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

revizyon fiyatı ile sıfır enjektör fiyatları farkı nedir

Yorum bağlantısı
A.Kadir Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

revizyon fiyatı ile sıfır enjektör fiyatları farkı nedir

Valla hiç sormayın benim gözüm korktu çok farklı fiyatlar var 10 ile 15bin adet fiyatı sıfır  , reviziyon ise enjektör durumuna göre artık 4 bin ekstralar olur ise 8 bulurmuş ,anlaşılan zengin arabası almışız , inşallah ucuz kurtuluruz 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
A.Kadir Yılmaz yazdı:

reviziyon ise enjektör durumuna göre artık 4 bin ekstralar olur ise 8 bulurmuş

Takım fiyatı ise bedava. Geçen sene 4 enjektörü 5bine revizyon yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
A.Kadir Yılmaz yazdı:

Valla hiç sormayın benim gözüm korktu çok farklı fiyatlar var 10 ile 15bin adet fiyatı sıfır  , reviziyon ise enjektör durumuna göre artık 4 bin ekstralar olur ise 8 bulurmuş ,anlaşılan zengin arabası almışız , inşallah ucuz kurtuluruz 

Bı irtibat vermiştim sezgin e görüşebildiniz mi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...