İçeriğe Yönlendir

Togg’ a Rakip Geldi!

Tamer Olcay Çiçek

Recommended Posts

Ali Gök
Mehmet Göktürk yazdı:

bi kullan derim. ben de önyargılıydım. 

arabadan değil şikayetim devasa ekranlardan hocam . herbiri kaza sebebi bana göre 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

arabadan değil şikayetim devasa ekranlardan hocam . herbiri kaza sebebi bana göre 

bakıyoruz diye mi, cep ile uğraşmaktan daha iyi. ne kadar büyükse o kadar daha az etkiler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

göz alıyor özellikle gece + herşeyi ekrana bağlıyorlar ister istemez bişe gerektiğinde ekrana dikkat kesilmek gerekiyor. kayınbabanın togla yolda giderken klima açmak için ciddi ciddi uğraştım navarada hiç kafamı çevirmeden elim yerini buluyor mesela . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

göz alıyor özellikle gece + herşeyi ekrana bağlıyorlar ister istemez bişe gerektiğinde ekrana dikkat kesilmek gerekiyor. kayınbabanın togla yolda giderken klima açmak için ciddi ciddi uğraştım navarada hiç kafamı çevirmeden elim yerini buluyor mesela . 

bu doğru. sesle yapılıyor olması gerek. derste anlatırız bu konuyuı hep. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Gök yazdı:

Ekranı kırıp atsan camdan misal aslında fena araba değil 

Daha ergonomik yapılabilir. Sektördeki yeni furya bu maalesef. Biri ne yaparsa diğeri de onun beterini yapıyor. Kullanımı kolay olabilir.

Bir de adı Mustang olmasaydı keşke.

2020-ford-mondeo-facelift-china-spec-lead-image.jpg.53fef1b884f0de0fcad2de36ab36369b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bir hafta içinde alışılıyor, daha mantıklı gelmeye başlıyor.70 yaşında bir insan için zor ama.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Kayınbaba diyorki yakın gözlüğü takmassam görmüyorum ekranda yazanı napacak bu adam bu ekranla 🤣

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ne oldu bunlar :)

images?q=tbn:ANd9GcTn6yfTimio7PMH9LGaJVS

Benim araçta takılı, ilk muayenede sıkıntı olmadı, ikincide farlar birbirini etkiliyor tarzı birşeyden hafif kusur yazdılar:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim araçta takılı, ilk muayenede sıkıntı olmadı, ikincide farlar birbirini etkiliyor tarzı birşeyden hafif kusur yazdılar:)

bende ilk başta 4 lülerle yanıyordu ağır kusur dediler, kapatıp gittim direk geçtiydim.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bende ilk başta 4 lülerle yanıyordu ağır kusur dediler, kapatıp gittim direk geçtiydim.

Benim de yanıyor, hafif ile geçti.

Kapatma nasıl yapılıyor? Sinyal den hattı çıkarmak lazım o zaman da viraj aydınlatma çalışmaz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim de yanıyor, hafif ile geçti.

Kapatma nasıl yapılıyor? Sinyal den hattı çıkarmak lazım o zaman da viraj aydınlatma çalışmaz.

yok viraj aydınlatması yanar, sinyallere bağlı (sanırım yeşil sağ gri sol idi) kablolara dokunma, ayrı kablo vardı, çıkarırsan  4 lülerle yanmaz ama viraj yanar, klavuza bak, orada opsiyonel bağlantı şeklinde yazar...

aha buydu sanırım, manueli incele göreceksin, sayfa 7 galiba...

4runner-fogdrl-06.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

4 numara var opsiyon olan.

Onu değiştirince gündüz farları gece kısık yanıyor. Dörtlü ile ilgili bir kablo göremedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

4 numara var opsiyon olan.

Onu değiştirince gündüz farları gece kısık yanıyor. Dörtlü ile ilgili bir kablo göremedim.

bişey yaptıydım ama aklıma gelmedi, yalnız 4 lülerle yanması opsiyonel bir durum, nasıldı hatırlarsam yazarım..

Olmadı sinyal bağlantılarından birini kes araya sigorta falan bağla, muayene zamanı çıkarırsın 4 lü açınca yanmaz, sonra tak sigortayı devam..

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi racechip duruyor mu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Yeter yazdı:

Ali abi racechip duruyor mu

ne yazıkki çoktaaan gitti :)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...