İçeriğe Yönlendir

Periyodik Bakımlar

Osman Bala

Recommended Posts

Osman Bala

Lpg sistemlerinin periyodik bakımlarında neleri hangi km'lerde değiştirip kontrol ettirmek lazım.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

10 bin km de filitresini değiştirin.daha detaylı bilgileri arkadaşlar verecektir.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Lpg sistemlerinin periyodik bakımlarında neleri hangi km'lerde değiştirip kontrol ettirmek lazım.

Yaldızlar Otogaz BRC için periyodik bakımın 20 bin km de bir olduğunu, bakımda da 2 adet filitre değişmem gerektiğini söylemişti.Tahminimce iki filitre 40-50 liradır.

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu

lovato nun bakım periyotları nasıldır ki acaba 15.000 km oldu taktıralı

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Yaldızlar Otogaz BRC için periyodik bakımın 20 bin km de bir olduğunu, bakımda da 2 adet filitre değişmem gerektiğini söylemişti.Tahminimce iki filitre 40-50 liradır.

Evren 20000 km bana çok mantıklı gelmiyor. Sonuçta benzin filtresini de bu kadar sık değiştirmiyoruz. Adamların değiştireceği tek şey o filtre zaten. Para kazanmak için bu kadar kısa tutuyorlar diye bir düşünce var içimde. Aslında sorunun asıl amacı da bu lpg filtresiydi.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

bende filtrenin 20.000 de bir değiştirildiğini biliyorum.Tamir takımının değişmesi ile ilgili bir şey duymamıştım oda iyi oldu kulağımda küpe olsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...