İçeriğe Yönlendir

Focus Titanium mu? Civic Elegance mi?

Cihan Alkan

Recommended Posts

E herşey alınırken belli zaten.. İhtiyaca/beklentiye cevap veriyormu vermiyormu? Kusura bakma ama o sınıfta bir alete 40 bin kayme para vereceksem her naneside olmalı.

şimdi şu alette bu sayılanların hepsi olsa, sunroof olmasa eksik gibi görünmez de mi :D

sanırım anlatabiliyorum olayı

esp ve sunroof ve tiptroniğin standart olduğu , 40 gaymeye başka bu sınıfta araba bulamadım ben

Ne işim var arabayla

e bilider zaten bizde senede 10000 i anca devirmişiz :D o da uzun yola genelde , bi de çocukla köye falan

2004 model scooterımı 27000 de sattım aynısından aldım o da 11000 de şimdi :)

Yorum bağlantısı
Honda Civic süper araba, Focus Titanyumu her şartta fena pataklar.

2 arabayı hayvana benzetecek olursak, Focus MANDA gibi, Civic TİMSAH gibi.

Ben olsam Civic alırdım, keşke kadran yerine renkli hesap makinası da koymasalrmış, daha iyi olurmuş.

ule ! sende ne yanar döner adammışın he :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Peki volvonun sacının bizim araçlarımızdan daha kalın olduğu vede çeliğin içindeki kükürt miktarı az olduğu için daha sağlam olduğu doğrumu.Bilgisizliğimi mazur görün.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
...alüminyum kaputu var...

Aynı grup araba olduğu için soruyorum. 308'in de arka bagaj kapağı ve/veya motor kaputu alüminyum olabilir mi acaba?

Geçenlerde otoparktayken aklı evvel bir insan evladı arka bagaja muhtemelen yumrukla vurmuş, patates büyüklüğünde içeri göçük var. Başka bir şey de olabilir diyeceğim ama, en ufak bir çizik dahi yok boyada... İlginç :seytan:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Alüminyum sadece yaya için değil, hahif diye de kullanılmıştır. Bu kadar kötüyse Audi de almayalım o zaman, tamamen alüminyum :seytan:

Yorum bağlantısı
Utku Çay
(düzenlendi)

Geçenlerde Volvo S60 eksperi yaptık.

Ön kaput ve arka bagaj kapağı plastik idi (alttan demir destekleri vardı)

tarihinde Utku tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Benim arabada arka ve ön kaputlarda aluminyum.

Turbo'larda kapilarda aluminyum ama benimkinde aluminyum mu emin degilim.

Dandik arabaymış o zaman :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Yaşar

Bende araba alırken bayağa bir araştırdım. Bayinin söylediğine göre hondayla focustaki motor aynıymış. Oyüzden yakıt miktarından çok farkedeceğini zannetmiyorum. Civicin en baz modeli bile focusun titanyumundan daha pahalı. Hele birde indiriminiz varsa fiyatlar arasında uçurum oluyor. Ben arabamı temmuz ayında aldım. Otomatik civic için en baz modeline 38000 demişlerdi. Focus titanyum otomatiği 34250 fiyat verdiler, bende gidip 34250'ye stil paketli dizel focus aldım.

Yanlız şunu açıklıkla söyleyebilirim; F1'deki yol tutuş son çıkan focusta yok. Son çıkan focuslarda konfor ön plana çıkarıldığı için yol tutuştan ödün verilmiş.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Bende araba alırken bayağa bir araştırdım. Bayinin söylediğine göre hondayla focustaki motor aynıymış. Oyüzden yakıt miktarından çok farkedeceğini zannetmiyorum. Civicin en baz modeli bile focusun titanyumundan daha pahalı. Hele birde indiriminiz varsa fiyatlar arasında uçurum oluyor. Ben arabamı temmuz ayında aldım. Otomatik civic için en baz modeline 38000 demişlerdi. Focus titanyum otomatiği 34250 fiyat verdiler, bende gidip 34250'ye stil paketli dizel focus aldım.

Yanlız şunu açıklıkla söyleyebilirim; F1'deki yol tutuş son çıkan focusta yok. Son çıkan focuslarda konfor ön plana çıkarıldığı için yol tutuştan ödün verilmiş.

Amma atmış satıcı :seytan:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Citroen'ime dandik demeyin.

Duygusal bir araba o. Öyle öküz gibin bakan Alman arabalarina benzemez.

Fransiz romantizminin eseridir o.

Ben Citroen'e demedim ki, Porsche'ye dedim (İşte özrü kabahatinden büyük hareket :) )

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

arkadaşlar civic leri 33.500 den veriyorlar giriş modelini.şuan trend focusta 32500 civic daha mantıklı değil mi?mod olayına girecekseniz tabiki civic

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

st olayına girersen astarı yüzünden pahalıya çıkar.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bu 2,5 'lar yüksek mi duruyor nedir bir tuhaflık var.. Hele o jant yerine kapak taksalar daha güzel duracak..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bu arabanın o paketi olmayan titanyumunu, aynı renk, hb, 2009 model 34.980-YTL ye koç indirimli yeni aldı arkadaşım.. bunun noter satışı/sigortası vs de en az 600 tutar.. 34.980 anahtar teslim..

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Koç indiriminden herkes yararlanamıyor ki! indirimsiz nedir acaba? Gerçi arada 5000 lira fark olmadan 2. el alınmaz.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
Hıı. İlginç. Neden böyle bir şey yapmışlarki.

Normal kullanıcı ESP'yi zırt pırt kapatmıyor diyedir, ST kullanan arada yanlamak da ister diye düşündüler herhalde.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Alkan

audi a3 almaya karar verdik.doğuş otoda şu anda makyajsız halde bir a3 var.makyajlı hali ile şimdiki hali çokda farklı değil ama çok iyi indirim yapıyorlar.umarım olur......

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...