İçeriğe Yönlendir

Servis Önerileriniz (İzmir)

İbrahim Sarp Doğan

Recommended Posts

Okan Tansel

Selam arkadaslar; konu basligindada belirttigim gibi, izmirde fiyati cep yakmayan arabami guvenle teslim edecegim dürüst usta oneri de bulunabilirmisiniz. (Focus1)

Merhaba izmirde tavsiye ede bileceğim tek usta tarafıma Sabri ustam ve ekibidir fiyatları konusunda şu var aslında ucuzdur %99 orjinal ekipman kullanırlar çok nadiren muadili ürün önerirler oda ola bilecek bir yerdeyse yoksa orjinal ekipmandan şaşmazlar işçilik kanatımca mükemmeldir. ilgi alaka zaten hiç biryerde bulamazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Karabatak

Selam arkadaşlar izmire yeni gelen ford focus sahibi olarak teşekkür ediyorum. Aydınlatma adına. Guzel cevaplardan guzel servis ve insanlar olduğu belli. On gün icinde sizdeyim ustaeller...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar izmire yeni gelen ford focus sahibi olarak teşekkür ediyorum. Aydınlatma adına. Guzel cevaplardan guzel servis ve insanlar olduğu belli. On gün icinde sizdeyim ustaeller...

Aklın yolu birdir abi . İzmirin fordları yolu bilir.onlar işinin piri veli nimettir öperim ellerinden ustalarımın. :nazar:  :nazar:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Karabatak

Sabri ustam ctesi arayamadim ozelden mesaj attim . Bir cevap lutfen. Kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri ustam ctesi arayamadim ozelden mesaj attim . Bir cevap lutfen. Kolay gelsin :)

Kardeşim ben akşam 19 sonrası ve pazar günleri Hanıma tabiiyim dolayısıyla bu zaman zarfında Formda değilim ;)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Tarı

S.a beyler benimde kocaeli gebze bolgesinde saglam guvenilir ustaliginin.hakkini vericek motor ve elektrik ustasi ariyorum bu bolgeden tavsiye edebileceginiz ustalar varsa benimle paylasirmisiniz saygilar

Yorum bağlantısı
Mehmet Karabatak

Sabri ustam teşekkürler. Servisteki ustadan çırağa, muhasebeciden aşçıya herkesin ellerine sağlık. Görüşmek üzere. ..Şimdilik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metehan Şahin

Sabri ustam teşekkürler. Servisteki ustadan çırağa, muhasebeciden aşçıya herkesin ellerine sağlık. Görüşmek üzere. ..Şimdilik.

Konu içerisinde bolca var. [emoji2]

94 model mondeo mk1 için İzmir içinde servis ve usta önerisi rica edebilir miyim?

Konu içerisinde bolca var. [emoji2]
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

arkadaslar 94 model mk1 mondeoya ustaeller servisi bakmıyor o yuzden soruyorum zaten, benım gıbı aynı durumda olan arkadaslar da var...

keske baksalar, bizde gitsek...

ayrıca konu ıcerısınde bolca var demıssınız ozur dılerım aradım ama bulamadım, eger bılıyorsanız lutfen yonlendırın

Kusura bakmayın usta eller bakıyordur diye öyle yazdım. Sabri ustayla görüşseniz belki yönlendirebilir.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

arkadaslar 94 model mk1 mondeoya ustaeller servisi bakmıyor o yuzden soruyorum zaten, benım gıbı aynı durumda olan arkadaslar da var...

keske baksalar, bizde gitsek... 

ayrıca konu ıcerısınde bolca var demıssınız ozur dılerım aradım ama bulamadım, eger bılıyorsanız lutfen yonlendırın

2 sanayide seydişehirliler var orayı öneririm lakin şunu söyleyeyim Ben ustaellerle tanışmadan önce oraya götürüyordum herhangi bir sorun yaşamadım amaaa kefil olurmusun eminmisin dersen Ustaeller Sabri ve Salih ustam harici izmir de kimseye net refarans vermen bunuda bilmenizi isterim.Ki bunun içine otokoç,çetaş,ve izkarda dahil 

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Sezer

İzmir'e yeni taşındım, aracımı götürebileceğim iyi bir usta/servis arıyorum. İlla servis olmak zorunda değil işine hakim olsun Ford'ları tanısın yeter.

Yorum bağlantısı
Serkan Sezer

Ustaeller servis tamam cepte. Dikili'de oturuyorum ufak tefek şeyler için git gel 200 km yol yapmak istemiyorum. Bergama, Ayvalık gibi yakın yerlerde usta önerebilir misiniz? Bir de online yedek parça satan site öneriniz ne olurdu?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tugay Aydın

İzmir içi fiat doblo,citroen nemo, dacia dokker araçların bakımlarını yaptırmak üzere servis arıyorum. Salih usta Ford dışında araçlara bakmadığı için bizde başka servislerin kazığını yediğimiz için servis arayışı içindeyiz.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

İzmir Bornova civarı bilinen tavsiye edebileceğiniz bir Volkswagen servisi var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

İzmir içi fiat doblo,citroen nemo, dacia dokker araçların bakımlarını yaptırmak üzere servis arıyorum. Salih usta Ford dışında araçlara bakmadığı için bizde başka servislerin kazığını yediğimiz için servis arayışı içindeyiz.

Servis değil de çok iyi bir tamirci var Çiğli Ata Sanayi'de.

İzmir Bornova civarı bilinen tavsiye edebileceğiniz bir Volkswagen servisi var mı acaba?

Sabri ustaların komşusu Alpay Servis var, VW gruplarına bakıyor sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Alpay servise bir kere gittim kalorifer peteği temizlesi için bir hafta geçmeden tekrar tıkandı petek. Ancak ilgileri ve açıklamaları güzel ve mantıklıydı. Yakın bir tanıdığım alpaydan memnun kalmadığını ve tavsiye etmediğini söyledi fiyatları pahalı ve problemi çözemediler dedi. Allaha şükür bakım harici bir ihtiyaç yok şuanda ama yakınım tavsiye etmeyince başka yer arayışına koyuldum abi :)
Yorum bağlantısı
Tugay Aydın

İsim veya adres verebilirsen Ali abi çok memnun kalırım.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Vezir ipek

Arkadaşlar merhaba

Eekli bir amcayla anlaştım arabamı satacağım.Ford ka dan anlayan İzmirde tanıdınız servis varsa iletişim adresi verirmisiniz.İlerde ıkıntısı olursa canını sıkmasınlar diye.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar merhaba

Eekli bir amcayla anlaştım arabamı satacağım.Ford ka dan anlayan İzmirde tanıdınız servis varsa iletişim adresi verirmisiniz.İlerde ıkıntısı olursa canını sıkmasınlar diye.

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tanju Demir

Kendimde bir yetkili servıs(honda) çalışanı olarak bugun ustaellere servise gittim ve ne kadar profesyonel çalıştıklarını gordum.

Sanayı ağzıyla konuşmayan çok beyefendi insanlar.Tecrubeli ve bilgililer,fiyatlarıda makul seviyede forum indiriminide uyguladılar.

Kendilerine buradan tekrar teşekkur ediyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Şahin Gezgil
(düzenlendi)

Burada yazılanları dikkate alarak üstüneller denilen yere gittim, arabada debriyaj seti değişecekti daha sonra servisten çıktım amortisorlerden de ses gelmeye başladı, tekrar gittim baktılar bir şey yok dediler nasıl yok ses geliyor dedim, tekrar bakalım dediler, baktılar amortisör ler değişecek dediler, onu değiştirdiler  sonra bir iki gün geçti hala ses geliyor nasıl yaptılarsa. Keşke yetkili servisine gitseymişim pişman oldum.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...