İçeriğe Yönlendir

Bunları biliyor muydunuz?

Kenan Yargıcı

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
ben de forumda okumuştum sizlerle tekrar paylaşayım, aracın uzaktan kumandası ile kapıyı açarken 3-4 saniye basılı tutarsanız dört cam da açılıyor, araçtan inip anahtarla kapatma tuşuna aynı şekilde 3-4 saniye basılı tutarsanız hem kapılar kapanıyor hen de açık olan bütün camlar kapanıyor... bilmeyenler için...

Bu açma olayı makyaj öncesi F1 lerde yok malesef..

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

ben bu kumanda ile cam açma kapama işini ek bir özellik sanıyordum.

benden önceki sahibi bana kendisinin bu özelliği eklettigini söylemişti :)

meger herkeste varmış :D

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Arkadaşlar merhaba,

Sorunumu nereye yazacağımı bir türlü bulamadım.Burdan yardım istiyorum.

Son 4-5 gündür debriyaj pedalının üstünden ayağım kayıyordu.Bende ayakkabılarımın

tabanında sorun var zannediyordum.Ben işteyken eşim daha dikkatli baktığında sanki

deterjanlı su damlıyor pedalın üzerine dedi.Benimde aklıma silecek suyu geldi.Olabilirmi

acaba? :D

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

su degil fren hidroligi nedeni debriyaj üst merkezinde problem var.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
su degil fren hidroligi nedeni debriyaj üst merkezinde problem var.

Demeyin.Çok iş açmaz umarım başıma?

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Yaşar bey haklısınız.Şimdi otoparka inip aracı kontrol ettim.Fren hidroliğide max.seviyeden yaklaşık 0,5cm eksilmiş.

Yarın ilk iş servise uğramak olacak.Teşekkür ederim ilginize.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Bu açma olayı makyaj öncesi F1 lerde yok malesef..

benim 2001 ghia mda vardı Mehmet abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
benim 2001 ghia mda vardı Mehmet abi.

Can'dan mı aldın kontol panelini.. ? ;)

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

ben sonar angelları takınca farketmiştim, sisleri açınca farlar en aşağı alıyordu otomatik..

5000 6000 6006 teypler için 3 ile 6 ya aynı anda basıp bekleyin teyp test moduna geçip sırayla bütün hoparlörlere tek tek ses vericek..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Alkan
ben de forumda okumuştum sizlerle tekrar paylaşayım, aracın uzaktan kumandası ile kapıyı açarken 3-4 saniye basılı tutarsanız dört cam da açılıyor, araçtan inip anahtarla kapatma tuşuna aynı şekilde 3-4 saniye basılı tutarsanız hem kapılar kapanıyor hen de açık olan bütün camlar kapanıyor... bilmeyenler için...

bende ekleme yapayım,araçta sunroof varsa ve indiğinizde açık bıraktıysanız kapama düğmesine basılı tutarsanız oda camlar ile birlikte kapanacaktır..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Barış Çelik
:) maşallah maşallah bizim arabalar ne marifetliymiş :nazar:
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Merak ettim sisleri açınca farklar otomatik aşağı iniyor bunun sebebi nedir peki

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Merak ettim sisleri açınca farklar otomatik aşağı iniyor bunun sebebi nedir peki

Siste uzağı ve ileriye ayarlanmış kısa farlar siste daha fazla kırılacağından görüşü azaltır. Gece siste, uzunlar kısalardan çok daha tehlikelidir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin
(düzenlendi)

Ya arkadaşlar benim arabamda seyir halindeyken kapıların kilitlenmesi yok sanırım acaba 05 F1 Gold collectıonlarda bu özellik yokmu ?

tarihinde Mustafa ?ahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

benim 2000 model focus umdada vardı otomatik camlar kendini kapıyordu

ama sanırım bu yeni fiestalarda böyle bir özellik yok

kodlayarak aktif edebilirmiyim bilen arkadaşlar varmı bu cam olayını yeni fiestada

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Ya arkadaşlar benim arabamda seyir halindeyken kapıların kilitlenmesi yok sanırım acaba 05 F1 Gold collectıonlarda bu özellik yokmu ?

kodlanıp aktif hale getirilmesi lazım..

sanırım kontak kapalı 3 kere aç kapa kontak açık 3 kere aç kapa kontak kapalı 3 kere aç kapa olması lazım..

aç kapadan kastım arabanın içindeyken sürücü kapısından kapı kilitlerini açıp kapatmak..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

Benim arabam da seninkinin aynı.2005 Gold Collectıon.Denedim olmadı .Ya da ben beceremedim.:D Bizim arabalar numunelik :) Piyasada yok denecek kadar az kıymetini bil :kutlama:

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin

Hocam biliyorum ama bu gün izmirde hava çok rüzgarlıydı bir evin çatısından sağlık ocağının önünde park halindeyken sunta parçası düşmüş sağ çamurluk yamuldu sanırım nazar değdi :kutlama:

Yorum bağlantısı
Bahadır Urhan
sağlık ocağının önünde park halindeyken sunta parçası düşmüş sağ çamurluk yamuldu sanırım :D

Geçmiş olsun.

Yamulup yamulmadığını bilmiyor musun Mustafa :kutlama:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

bu giderken kitlenme olayını bende beceremedim, 3 aç kapaları yaptım ama :D

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

emniyet kemeri olayınıda ben beceremedim denildiği gibi yapıyorum ama

susmuyor

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
emniyet kemeri olayınıda ben beceremedim denildiği gibi yapıyorum ama

susmuyor

Birde bağlamayı deneyin kemeri.... :D

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

kemeri zaten bağlıyoruz basit olduğu için bir deneyim dedim olmadı

gerci bu konu hakkında yazılan hiçbir kodlama olmadı ya ben yapamadım

yada yeni fiestalarda olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...