İçeriğe Yönlendir

Bisiklet

Serkan Toker

Recommended Posts

Serkan Toker

Geçen senelerde oğluma bisiklet alırken heveslendim bir tanede kendime aldım.Yaz mevsiminde haftasonları fırsat buldukça Ankara Eymir'de bir tur atıyorum.11 km. imiş görevlinin dediğine göre parkur...Keşke bizdede bisiklet yolları olsa da işe gidip gelirken bisiklet kullanılabilse...Hem sağlık hem çevre için gayet iyi bir ulaşım aracı.Ancak Ankara'da ya yokuş çıkıyorsun ya da iniyorsun.Antalya ve Konya bu konuda daha elverişli şehirler benim bildiğim.Siz ne dersiniz arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Torunların sorunca böyle deme ama, atmosfere saldığın karbondioksitin hesabını sorabilirler... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Barın

Bende almıştım,şimdi depoda oğlanların büyüyüp binmesini bekliyor. :D:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Torunların sorunca böyle deme ama, atmosfere saldığın karbondioksitin hesabını sorabilirler... :D

Lpg kullanıyoruz ya.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Lpg'ye geçene kadar ne kullanıyorsun abi? :D Lastiklerin bile doğayı kirletiyor...Fren balataları, motor yağı vs.Çaren yok sana bir Bianchi alalım... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çaren yok sana bir Bianchi alalım... :D

50 cc bi motor taksam ona.. Taşır mı beni.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
50 cc bi motor taksam ona.. Taşır mı beni.. :D

Takılmışını satıyorlar abi, Şener Şen'in bir filminde itiyorlardı ya ondan işte :D

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Ben her gece 23:00 gibi Fenerbahçe-Bostancı bisiklet yolunda gidip geliyorum 11.4 km. Denizin yanınıdan gerçekten çok keyifli. İzmir Karşıyaka'da bisikleti ulaşım aracı olarak kullanan çok. Yokuş çok az var Karşıyaka'da

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar
Geçen senelerde oğluma bisiklet alırken heveslendim bir tanede kendime aldım.Yaz mevsiminde haftasonları fırsat buldukça Ankara Eymir'de bir tur atıyorum.11 km. imiş görevlinin dediğine göre parkur...Keşke bizdede bisiklet yolları olsa da işe gidip gelirken bisiklet kullanılabilse...Hem sağlık hem çevre için gayet iyi bir ulaşım aracı.Ancak Ankara'da ya yokuş çıkıyorsun ya da iniyorsun.Antalya ve Konya bu konuda daha elverişli şehirler benim bildiğim.Siz ne dersiniz arkadaşlar..

serkan bey benim çocukluğum ve gençliğim gölbaşın da geçti, eymir gölü etrafında bisikletle çok tur attım ben de. manzara harikadır ve iyi bir spor yapmış olursunuz...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Geçen senelerde oğluma bisiklet alırken heveslendim bir tanede kendime aldım.

Vay bee..Bir bisikletim bile yok.. :D

Kullanacak yol ve alan olsa hiç düşünmem, İstanbulda adam sayısınca araba olunca zor iş.. :D

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bu yeni nesil bisikletlerde yokuş çıkmak artık o kadar zor değil... Hem her yokuşun bir de inişi vardır... bunu düşününce çok daha zevkli oluyo :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
serkan bey benim çocukluğum ve gençliğim gölbaşın da geçti, eymir gölü etrafında bisikletle çok tur attım ben de. manzara harikadır ve iyi bir spor yapmış olursunuz...

Bu sene mümkün olursa daha sık gitmeyi düşünüyorum...Manzarada güzel içerideki tesislerde güzel...

Vay bee..Bir bisikletim bile yok.. :D

Kullanacak yol ve alan olsa hiç düşünmem, İstanbulda adam sayısınca araba olunca zor iş.. :)

Bisikletin yok ama ghia araban var, daha ne istiyorsun abi... :D

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Serkan bende aldım bisiklet. Fotolarını koyacam da çekemedim daha. Takılırız beraber ama düzenli olsun. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Jant olayına girecem ama karar veremedim daha, 26 jant var acaba 30 yapsam nasıl olur bilemiyorum....

Gidelim Osman, gezeriz, nefesimizi açarız, yemek yeriz...Bende askı var, üç bisiklet takılıyor. :good1: Sağlıksız yaşayan tüplü arabaya binip doğayı koruyanlar kıskansın... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Bisikletin yok ama ghia araban var, daha ne istiyorsun abi... :rolleyes:

Bunu birde Ali'ye anlatabilsek... :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Jant olayına girecem ama karar veremedim daha, 26 jant var acaba 30 yapsam nasıl olur bilemiyorum....

Sis farı da tak...

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Gidelim Osman, gezeriz, nefesimizi açarız, yemek yeriz...Bende askı var, üç bisiklet takılıyor. :good1: Sağlıksız yaşayan tüplü arabaya binip doğayı koruyanlar kıskansın... :rolleyes:

Tamadır hafta sonu bir progrmım var iptal olursa bu hafta da olur.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

emmi sana bianchi alırsak ona birde led operasyonu yaparız tam olur.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Çift Disk frenli , amartisörlü, Otomatik 21 vitesli bi dağ bisikletim olsa şimdi hiçte fena olmazdı aslında. Ama bir yazıda okudğum kadarı ile bisiklete binmek erkeklerde sıkıntılı bir durum imiş o günden beri binmem. İsteyenler olursa yazarım sebeplerini :)

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Ova olan şehirler için ideal. Ama Topoğrafik yapısı engebeli şehirler için avantajlı değil bence

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...