İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt mp3 3S4T-18C869-AG/AE/AF

İlker Anıl

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

Emmi bu cihazın sağlamından bulabilir miyiz? Bulduklarımın ekranlarında ölü pikseller var, kronik sanırım.

teyp_blau_1.jpg

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Araya bi kumanda adaptörü takılılıp. Oluyormuş. Acaba nereden buluruz bunu. Mk2 ve mk1 için göremedim ben. Bildiğiniz bu parçayı yapan yada satan varmı. Pioneer teyp almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi bu cihazın sağlamından bulabilir miyiz? Bulduklarımın ekranlarında ölü pikseller var, kronik sanırım.

teyp_blau_1.jpg

Sanmıyorum. İlk önce ekranı bozuluyor.

Araya bi kumanda adaptörü takılılıp. Oluyormuş. Acaba nereden buluruz bunu. Mk2 ve mk1 için göremedim ben. Bildiğiniz bu parçayı yapan yada satan varmı. Pioneer teyp almak istiyorum.

Murat Dere nin bacanağı yapmıştı daha önce. Hazır bir modül yok buna.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Keşke satınalma şansı olsa.  Sahibinden de satılıyor ama bizimkine hangisi olur bunu bilmek lazım Bide 300 400 lira yazmışlar şaka gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Keşke satınalma şansı olsa. Sahibinden de satılıyor ama bizimkine hangisi olur bunu bilmek lazım Bide 300 400 lira yazmışlar şaka gibi

Şayet bu teyp ise fiyat çok iyi. Sıfırsa 500-600 liraya kadar normal
Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Merhaba sahibinden den blaupunk cihazı sipariş verdim. Salı elimde olur. Bendeki rds500 sökünce herhangi bir işleme ihtiyaç varmı. Direk soketler uyumlumu. ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Merhaba sahibinden den blaupunk cihazı sipariş verdim. Salı elimde olur. Bendeki rds500 sökünce herhangi bir işleme ihtiyaç varmı. Direk soketler uyumlumu. ?

Uyumludur..

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

3S4T-18C869-AG/AE/AF aldığım model. Fotoğrafında farklı duruyor amada. Uyumlu diyorsanız. Yarın uğraşmadan takarız.Sağolun

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3S4T-18C869-AG/AE/AF aldığım model. Fotoğrafında farklı duruyor amada. Uyumlu diyorsanız. Yarın uğraşmadan takarız.Sağolun

Bu teybi aldıysanız.. 

Bu teyp sizin teybiniz yerine tam oturur.. ancak soketleri uymaz.. Teypçilerden veya internetten.. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-pioneer-ford-galaxy-direksiyon-kumanda-adaptoru-interface-ca-r-p-328356506/detay

Bu linkteki ara bağlantı kablosundan almanız gerekir... 

Direksiyondan kumanda çalışmaz. yukardaki linkteki parça ile de çalışacağını sanmıyorum. Özel çaba ile işi bir elektronikçi yapabilir. Bizimkileri Murat Dere'nin bacanağı yapmıştı.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu teybi aldıysanız.. 

Bu teyp sizin teybiniz yerine tam oturur.. ancak soketleri uymaz.. Teypçilerden veya internetten.. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-pioneer-ford-galaxy-direksiyon-kumanda-adaptoru-interface-ca-r-p-328356506/detay

Direksiyondan kumanda çalışmaz. yukardaki linkteki parça ile de çalışacağını sanmıyorum. Özel çaba ile işi bir elektronikçi yapabilir. Bizimkileri Murat Dere'nin bacanağı yapmıştı.. 

Bizim aldıklarımızda içinden mi çıkmıştı bu soket, ben yanlış bilgi vermiş oldum bu durumda..  :blush:

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Bu teybi aldıysanız.. 

İso bağlantı kablosu blaupunkt için sipariş verdim

http://m.n11.com/2-parcali-iso-soket-oto-teyp-soketi-P76543675

Soketteki kablo renklerini arabadaki tesisatın renklerine bağlamayı düşünüyorum işallah aynı renkleri eşleyince cihaz çalışır.

Yada başka bi öneriniz varsa. Onu uygulayabilirim

Kumanda işini sonra çözmeye çalışırız....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Soketteki kablo renklerini arabadaki tesisatın renklerine bağlamayı düşünüyorum işallah aynı renkleri eşleyince cihaz çalışır.

Yada başka bi öneriniz varsa. Onu uygulayabilirim

Kumanda işini sonra çözmeye çalışırız....

Sakın... 

Renkle olmaz o iş.. Araçtaki teybin ve yeni teybin şemasını bulup, hangi pini hangi pine bağlayacağınızı bileceksiniz.. 

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Merhaba teyp geldi üzerinde dönüştürücü soketlerle 2 tane standart iso kablo bağlantısını yaptım. Teyp çalıştı sesi süper rds 5000 ile kyaslanmaz.

SORUNLAR: bendeki soketteki 2 sıra dizili pin girişleri ama teyipte 3 sıra bu yüzden yukarıda fotosunu koyduğum soketi takamadım.

Kontak kapalıyken teyp çalışmadı

Sadece ekran ışığı yanıyor düğme aydınlatma lambaları yanmadı

Kumanda normal olarak çalışmadı .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sabit elektriği verememişsiniz ve park bağlantısını yapamamışsınız.

O kablodan iki tane olmalıydı. Tek mi geldi.

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Sabit elektriği verememişsiniz ve park bağlantısını yapamamışsınız.

O kablodan iki tane olmalıydı. Tek mi geldi.

3 tane soket vardı 2 tanesini takım. Bir tanesini takamadım sokette. 3 tane kablo var önceki sayfada resim ekledim

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

+12 volt kablo yerlerini değiştirdim sabit elektiriğin geldiği ve kontağı açınca +12 gelen kabloları yer değiştirince sorun kalmadı.

Bu 20 pinli soketteki hangi pin ne işe yarar bunu bulmak lazım. Ve şoketi  bulursam iyi olur .internette mini iso soket deyince aliexpres çıkıyor Türkiye de nasıl bulunur başka adı varmıdır

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/alpine-sxe-5725-s-5x7-oval-hoparlor-ford-kapi-ko-247287588Bu hoparlör kapıya uygun mu. ? İnternette Pioneer bulamadım 5×7 oval olan. Tavsiye edeceğiniz bas sesleri bozmadan verecek hoparlör tavsiye eder misiniz. ?

http://www.ebay.co.uk/itm/Ford-Focus-Mk1-98-04-Steering-Wheel-Stalk-Control-Lead-CTSFO001-2-FREE-PATCHLEAD-/251269512336?hash=item3a80d47c90:g:ZmkAAOxy79JRgPdN

bendeki bu. :D  evde bi yerde olması lazım kumanda çalışacak diye bi gazla alıp elimde kalan ara soketler :p modülde var.  bulursam 60 lira isterim :p

Teyp aynı mıydı çalıştımı.?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kumanda çalışmadı :) çünkü teybin desteği yok

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Hasan Belen

Teyibi satıyorum. Aracımı sattım. İlgilenen varsa yazabilir. Forumda 2. El satış bölümü yok sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...