İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Hıza Duyarlı Merkezi Kilidin Ayarlaması

Burak Yenersoy

Recommended Posts

Celalettin Süğürtin

keşke mk2 de olsaymış bunlar

Benim 98 Mondeo Giha'mda vardı sadece sürücü kapısının açılması özelliği, ama tek dokunuşla sinyal verme özelliği var mıydı, hatırlamıyorum. Ama benim kanaatim, bu araçlarda hemen hemen aynı program kullanılmış, yalnızca kimi özellikler devre dışı bırakılıyor. office 97 / 2007 gibi, programın versiyonu yenilenmiş olsa da temel özellikler değişmiyor. Birinde Komutlar açık hale getirilmiş, minik semboller konulmuş, diğerinde ise mönülerin içine gizlenmiş, mönüyü tıklarsanız komutlar çıkıyor vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Focus 2,5'larda (2008 Titanium) olmuyor sanırım, denedim bip sesini duyamadım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Maden

benım arabada olmadı yanlış mı yaptım acaba

Yorum bağlantısı
Okan Balcı

Bende çok denedim ama bir türlü beceremedim.Uyarı sesi gelmiyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serkan Danış

Benim 98 Mondeo Giha'mda vardı sadece sürücü kapısının açılması özelliği, ama tek dokunuşla sinyal verme özelliği var mıydı, hatırlamıyorum. Ama benim kanaatim, bu araçlarda hemen hemen aynı program kullanılmış, yalnızca kimi özellikler devre dışı bırakılıyor. office 97 / 2007 gibi, programın versiyonu yenilenmiş olsa da temel özellikler değişmiyor. Birinde Komutlar açık hale getirilmiş, minik semboller konulmuş, diğerinde ise mönülerin içine gizlenmiş, mönüyü tıklarsanız komutlar çıkıyor vs.

Celalettin Hocam tek dokunuşta sinyal verme özelliği yoktu 98'de ;) Ama kilit ayarlanabiliyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ergun Mutlu

iyi akşamlar usta benim aracım mondeo 2001 tcdi bende bu özeliği denedim oldu ama  sorun şöyle arada bir kilitleniyor açılıyor dengesiz halle geldi neyse bu sorun değil sorun sağa ön kapı tamamen devre dışı kaldı şimdi elle kilitleyip açıyorum baya can sıkıcı bir durum yapmadan önce tek basmakla tümü kilitleniyordu ve açılıyordu.

tamamen eski haline getirmem için ne yapmam gerekli benim yaşadığım yerde servis yok tamirciye gösterdim ama pek anlamıyor yapamadı.....

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Alptuğ Güler

ben de denedim olmadı bir türlü yapamadım.. acaba makyajlı kasalara has bir özellik mi bu? (araç 2002 mondeo ghia)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ersin Alan
(düzenlendi)
On 30.12.2009 at 10:44, Ayhan Sırtıkara yazdı:

Mehmet Özyürek.org'da okumuştum. Focus'lar için gizli özellikler bölümünde Mehmet hoca izah etmiş, başka şeyler de var. Tüm özellikler Mondeo'da da çalışıyor. Ben en çok tek dokunuşla sinyal olayını beğendim. Link

Tek dokunuşla sinyal nasıl aktif ediliyor Mehmet Ozyurek abi

tarihinde Ersin Alan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 31.07.2017 at 00:54, Ersin Alan yazdı:

Tek dokunuşla sinyal nasıl aktif ediliyor Mehmet Ozyurek abi

Aktif etme bilgisi bende yok. 

Ben o yazıyı yazdığım sıralarda var olduğu bilgisi yeni duyuluyordu :)

Yani var olanı kullanmayı öğretmişimdir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...