İçeriğe Yönlendir

Yeni arabaya boya koruma

Mustafa Akarslan

Recommended Posts

1 sene sonra yapılınca farkı göz ile hissedersiniz, yapana dua edersiniz, şimdi yaptırırsanız siz farkı hissedemezsiniz ama aracınız hisseder.
Bu yapılan korumaysa, şimdi yapılmalı...

Hepsine +26 :p

Gerek yok diyenler kendi düşünceleri saygı duyarım, ama forum'un yakışıklısı bilo'nun durumu belli hala ilk günkü parlaklığını korumakta, bu gün sıfır araba alıcak olsam plakayı takmadan önce ilk işim boya koruma olurdu.

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu

Arkadaşlar Sonax İzmir alsancak şubesinde aracıma boya koruma yaptıracağım. Şu anki fiyat 200 TL.

Ancak fordclubtr üyeleri için %10 indirim sözü aldım yetkili arkadaştan. İzmir için boya koruma yaptırmayı düşünen arkadaşlar, Sonax izmir alsancakta artık kulubümüze özel %10 indirim var. Bilgilerinize.

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu

Bir de OTOKOÇ izmir komple bir uygulaması varmış. Orayla görüştüm. Boya koruma, motor koruma, İç dış döşeme ve vinil aksam koruma. Bu uygulama için verdikleri fiyat KDV dahil 250 TL.

Ayrıca 6 ay sonra bu uygulamanın aynısı hediye olarak veriliyor.

Ne düşünürsünüz arkadaşlar. Bu cazip gibi geldi bana. Şimdi İç dış döşeme koruma, motor koruma ve boya koruma yapılacak. 6 ay sonra da tekrar bu uygulama hediye olarak uygulanacak. Fiyat 250 TL

Yorum bağlantısı
Emre Doğan
Bir de OTOKOÇ izmir komple bir uygulaması varmış. Orayla görüştüm. Boya koruma, motor koruma, İç dış döşeme ve vinil aksam koruma. Bu uygulama için verdikleri fiyat KDV dahil 250 TL.

Ne düşünürsünüz arkadaşlar. Bu cazip gibi geldi bana. Şimdi İç dış döşeme koruma, motor koruma ve boya koruma yapılacak. 6 ay sonra da tekrar bu uygulama hediye olarak uygulanacak. Fiyat 250 TL

Ben Ankara Otokoç'ta motor koruma + boya koruma işlemine 120 tl verdim. 6 ay sonra aynı işlemi ücretsiz tekrarlıyacaklarını söylediler. İç aksamlar için ekstra birşey yapmaya gerek var mı bilmiyorum, korumayı yaptırdığım zaman da kararsız kalmıştım o yüzden iç kısımlara müdahale ettirmedim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ahmet Alçiçek

10 günlük yeni fiestam var, boya koruma yaptırmaya gerek varmı yokmu yorumlarınızı bekliyorum.

birde ortalama yakıt tüketimi 8,15 litre 100 km de gerçekleşti. normalmi daha düşermi bu oran?

saygılar,

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

250 lira ile 1000 km gidersiniz benzinli araçla. Koruma işini kendiniz de yapabilirsiniz tabi biraz karate kid durumu olabilir kollarda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...