Özgür İncigülcan

Trend Focus'a Hız Sabitleyici (Cruise Control)

Bu konuda 539 ileti var

Evet sevgili forum üyeleri sonunda muradıma erdim ve yaklaşık 20 gün kadar önce Samsunda hız sabitleyici olayını neticelendirdim.Samsun bu firmanın reklamına izin vermiyoruz. Servisine ve özellikle Umut ustama çok teşekkür ederim hiç bir şey anlatmama gerek kalmadan halletti herşeyi adettendir buyrun resimler (bu arada direksiyon montajı Malatya Ilıcaklar ford servisinde yapıldı ve öylece kalmıştık)

GkNE1v.jpg

yl1mnM.jpg

6kbQ6k.jpg

WZa4rE.jpg

3aMNRj.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burada ince ayrıntısına kadar tüm bilgi var, kendin bile yapabilirsin, anlatılanları uygulayarak kendim yaptım daha sonra tatile çıktım yaklaşık 2600 km yol yaptım uzun yolda çok faydalı bi özellik

http://hatalılink/topic/939-focus-ii-h%C4%B1z-sabitleme-montaj%C4%B1/?page=5

tarihinde hüseyin altuntaş tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 model ford focus trend dizel aracıma bende cruise control takdırmak istiyorum forumdaki konuları inceliyerek debriyaj ve fren üzerindeki soketlerin tam olduğunu gördüm direksiyonun altındaki soketin resmini de aşağıda paylaştım ordada kahverengi ve beyaz kablolar mevcut ben cc li direksiyon alıp taksam bu işi halledebilirmiyim bu konuda bana yardımcı olur musunuz

g8Bb00.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben cihazı buradaki arkadaşlar sayesinde taktım modülden kontrol ettim. Ancak izmirde sabri usta dahil bi kaç yer gezdim fakat programla aktifleştirecek kimse bulamadım. İzmirde olup yardım edebilecek yada yönlendirecek arkadaş varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben cihazı buradaki arkadaşlar sayesinde taktım modülden kontrol ettim. Ancak izmirde sabri usta dahil bi kaç yer gezdim fakat programla aktifleştirecek kimse bulamadım. İzmirde olup yardım edebilecek yada yönlendirecek arkadaş varmı?

Bende de önce aktifleştirme gerçekleşmemişti. Önce bir titanium bir aracın gem beynini kopyalayıp yapıştırdılar sonra oldu,

Tesisatınızın tam ve eksiksiz olduğuna eminmisiniz? çünkü araçların bazılarında tesisat hazır olmuyor, ikili bir kablo yardımıyla kolayca çekiliyor. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende de önce aktifleştirme gerçekleşmemişti. Önce bir titanium bir aracın gem beynini kopyalayıp yapıştırdılar sonra oldu,

Tesisatınızın tam ve eksiksiz olduğuna eminmisiniz? çünkü araçların bazılarında tesisat hazır olmuyor, ikili bir kablo yardımıyla kolayca çekiliyor. 

hocam sorun aktifleştirme değil. kimse aktifleştirmek istemiyor ondan. daha denemediler, yaptıramadım , yapacak kişiyi bulamadım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam sorun aktifleştirme değil. kimse aktifleştirmek istemiyor ondan. daha denemediler, yaptıramadım , yapacak kişiyi bulamadım :)

İzmir denilince tek aklıma gelen, Sabri abidir. Oraya da gittim diyorsun zaten. gel Ankaraya da yaptıralım, ne diyim :)  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmir denilince tek aklıma gelen, Sabri abidir. Oraya da gittim diyorsun zaten. gel Ankaraya da yaptıralım, ne diyim : :)

sabri abi yaparız dedide yanındaki salih su koyu verdi, Teşekkür ederim ilginiz için. Ankaraya gelecek olrsam size ulaşmaya çalışırım :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sabri abi yaparız dedide yanındaki salih su koyu verdi, Teşekkür ederim ilginiz için. Ankaraya gelecek olrsam size ulaşmaya çalışırım :)

Salih ABİ su koyvermez de, birşeyler aklına yatmamıştır. Teknik birşey onu da biz bilemeyiz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Salih ABİ su koyvermez de, birşeyler aklına yatmamıştır. Teknik birşey onu da biz bilemeyiz. 

çok zor iş entere basınca herşey gidiyor dedi işi yokuşa sürdü nedense anlamadım bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nadir de olsa bazı gem modülleri kabul etmiyor aktifleştirmeyi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nadir de olsa bazı gem modülleri kabul etmiyor aktifleştirmeyi

yok hocam yapmadılar denemediler yani. Yanlış yazmışım sanırım önceki yazdımda. Yetkili ford servisine gideceğim zamanım olunca. Bi kaç yeri aradım cihaz gerekiyor biz yapayız deyip orayı önerdiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

direksiyonu taktım tesisat hazırmış gem modul testinde tüşlarım  çalışıyor elm config aktifleştirme işinden anlayan birileri varmı cihazzı getirdim  modifiye ettim ama pcm configriasyon modülünde aktifleştiremedim

cmax 2007 cvt trend yardıma ihtiyacım var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş