İçeriğe Yönlendir

Başarsoft 2010 Q1 Haritası Yayında.

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Başarsoft q4 haritası toolbox'ta yayında.

başarsoft 2010 Q1 yayında

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa ben biraz önce kurdum deneme fırsatım olmadı ama çok eksik olduğu söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bende pek denemedim sadece bizim burdaki hız sınırlarına baktım similasyonda ama yine duble d100 için 50kmph diyor. 4 mb mi ne artmış boyutu. acaba ne eklediler, yeni yerleşimler mi? Cumartesi deneyeceğim :D Bu arada geçen sefer boğaz köprülerindeki ayrımı uyarmamıştı. Sağda kalın demesi gerekirken sesini çıkarmadı. Yine İzmit merkezin yolları değişti (q2 yayınlandığında yollar çoktan bitmişti) q3 te fark yoktu bakalım son haritada bir şey var mı? En çok bu hız sınırlamalarına bozuluyorum, rota hesaplarken sorun yapamsa neyse d100 ile şehir içini bir tutuyor şehir içine sokuyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Nerden nasıl indiricez.

Toolbox nedir. Forumun bir bölümümü

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Nerden nasıl indiricez.

Bizim forumla alakası yok.

Toolbox bazı navigasyonların yazılımını eğer ücretsiz güncellemeniz varsa ücretsiz yoksa para verip alınan haritaların navigasyon cihazına yüklendiği program.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Nerden nasıl indiricez.

https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads

Başarsoft q4 haritası toolbox'ta yayında.

Hatırlatman iyi oldu, teşekkürler.

Ben 828'i aldığımda bir kere güncellemiştim, şimdi hem cihazın hem de haritanın güncellemesini yaptım, ne zaman denerim bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Adem Tarı
Mustafa ben biraz önce kurdum deneme fırsatım olmadı ama çok eksik olduğu söyleniyor.

Eksiği oldukça fazla. Mesela Balıkesir merkezde şehirlerarası otobüs terminali ve çevresindeki pek çok yol yok. Ayrıca Manisa'da dal-çık yanında kalan yola girmem gerekirken sağda kalmam yada girmem için solda kalmam gerektiği gibi uyarılar yok. Yine Manisa girişinde size dümdüz rota çizmek yerine Turgutlu yönüne dönüş için olan cebe sokuyor, sonra cepten sağa döndürüyor... ;)

Daha da kötüsü, haziran ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde 2010 Q2'nin yayınlanması gerekirken ortada 2010 Q1 bile yok... :angry:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kaç aydır çıkacak çıkmasına da eski hatalar çok az düzeliyor. hataları kullanıcılar söylemezse sistem çok yavaş. Yeni çıkan haritada eski hataların az düzelmesi kadar yenileri çıkıyor :)

En başta şu hız muhabbetini düzeltmeleri lazım. rotada çok fark yaratıyor bence.

İngilizlerin -alamanların navigasyon düzeni iyi gibi geliyor bana hız kamerası olsun tmc olsun her şey var

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

başarsoft 2010 Q1 yayında

tüm firmalar için değil ama sanırım pirana-next için yayına girmiş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şu anda indiriyorum... Bakalım neler olacak...

Şöyle bir uyarı gördüm...

"Tabela bilgilerini göremeyenler cihazlarında bulunan sys.txt dosyasını kontrol etsinler.İçinde

[interface]

laneinfo_signpost_enabled=1

Kısmının olması lazım,yoksa tabelaları göremeyebilirsiniz.Çünkü ısrarla haritaya tanımlayın dedik ama yapılmamış olabilir."

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

piranhada güncellemede henüz yok Mustafa.

görsellik olarak tabelalar eklenmiş diyorlar teleatlas gibi. eğer böyleyse çok güzel.

Şu anda indiriyorum... Bakalım neler olacak...

Şöyle bir uyarı gördüm...

emmi o çıkan uyarıyı yani bunu:

[interface]

sys dosyasına yapıştır sorun kalkacak ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yükledim diyen var lokman abi ;) bende içkillendim :D birde harita ucuzlamış 19,9 dan 9,9 a düşmüş :D de yeni naviteche indirdim diyen var eskisnie indirdim diyen yok

Emmi yükle bakalım hata alcan mı :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
piranhada güncellemede henüz yok Mustafa.

görsellik olarak tabelalar eklenmiş diyorlar teleatlas gibi. eğer böyleyse çok güzel.

emmi o çıkan uyarıyı yani bunu:

[interface]

sys dosyasına yapıştır sorun kalkacak ;)

Piranha Pathfinder az önce güncelledim abi ; birdaha bak istersen :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

şimdi kontrol ettim hala yok ;)

yeni görünüm:

screen20100616225019.png

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Menü/Ayarlar/Harita Ekranı/Şerit Bilgileri" karşısında üstte seçili olursa.. Kavşakları yukardaki şekilde görebileceksiniz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

;)

Çalıştı...

Ama demo yaptım.. Nevşehir'in en önemli kavşağından geçtim.. Levhaları göremedim..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
;)

Çalıştı...

Ama demo yaptım.. Nevşehir'in en önemli kavşağından geçtim.. Levhaları göremedim..

Bende demoda göremedim ; acaba demodamı çıkmıyor yoksa yanlış birşeylermi var?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
;) neymiş gerçek kavşak görüntüsü de gelecekmiş :D primo :D belli başlı şehirlere önem veriliyor.Genele yayılmıyor. Halen emekliyor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla Kayseriye git dedim.. Şu anda 800 km hızla gidiyor bakalım Kayseri'de de göremezsem,

üşenmeyip Ankara'ya gideceğim ;)

Evet bende yol tabelası çıktı... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...