İçeriğe Yönlendir

Motorum

V.Ceyhun Emir

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir

Madem motosiklet bölümü açıldı, ben de mesaj yazayım bari :nazar:

Daha önce kullandığım BMW F800S motorumu değiştirdim, yeni motorum budur. 650 cc sıralı 2 silindir, 62 hp gücünde. Ek donanım olarak ABS'si var. Tarzı enduro, naked, touring ortası birşey.

large_122689.jpg

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Kazasız binmek dileği ile hayırlı olsun. Geceleri caddeleri yıkıyordur bunun sesi. :nazar:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu modeli daha çok sevmeye başladım. Bir dergide karşılaştırması vardı, Tenere, F650, Transalp ile. Diğerlerinin eksik olduğu konularda versys'in tatmin edici bir sürüşe sahip olduğu yazıyordu.

Ama F800'ü bırakıp Versys'e geçer miydim bilemem :nazar:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Teşekkür ederim :)

Kazasız binmek dileği ile hayırlı olsun. Geceleri caddeleri yıkıyordur bunun sesi. :D

BMW iyi hoş ama sevmediğim bazı tarafları vardı. Aslında GS istiyorum ama fiyatları çok yüksek benim için.

Bu modeli daha çok sevmeye başladım. Bir dergide karşılaştırması vardı, Tenere, F650, Transalp ile. Diğerlerinin eksik olduğu konularda versys'in tatmin edici bir sürüşe sahip olduğu yazıyordu.

Ama F800'ü bırakıp Versys'e geçer miydim bilemem :)

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Önceki motorum 85 HP idi :D

Neredeyse dizel fiestayla aynı güçte.. :rolleyes:

Gidişi güzel :) Ben çok yüksek devirlerde seyretmeyi sevmiyorum, yorucu oluyor. F800'ü de o yüzden almıştım. Bu da onun gibi gücünü ve torkunu alt devirde verebiliyor, yani 3000-4000 devirde bile gayet iyi hızlanabiliyor. 0-100 soruyorsanız 4-5 sn civarıdır :)

Çok şık nazar değmesin ,kazasız belasız kullanın.Gidişi nasıl bunun.
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

uzun zaman chooper kullandım ama aklım hep enduro'larda kalmıştır ;) Hayırlı olsun lastiğiniz yolda kalsın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...