İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazında Skin Kullanan Var Mı ?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Yaşar Demirci
Ben yükledim..

Ayrıca; Bir de yönlendirme oku yerine araba resimleri getiren yama var.. onu da yükledim..

Hocam Lokman abi'dir..

Yapanların eline sağlık..

mondif.jpg

benim naviye olurmu bundan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
benim naviye olurmu bundan

Lokman abi.. primoya olur mu bu... ?

Yaşar usta marka model :)

Next 4624

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Lokman abi ben dün denemiştim skinleri attım klasöre ama temayı uygulayamadım yani açtım kapadım nafile il dışındayım yarın tekar deneyeceğim :) cahillik işte bir de bu skinler ömür boyu güncellemeye mani oluyor mu?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman abi ben dün denemiştim skinleri attım klasöre ama temayı uygulayamadım yani açtım kapadım nafile il dışındayım yarın tekar deneyeceğim :s cahillik işte bir de bu skinler ömür boyu güncellemeye mani oluyor mu?

Kadir temayı attıysan ayarlardan onu seçmen lazım yoksa direk devreye girmiyor :p

sevindim orjinal olması daha güzel :(

:) :)

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Güncelleme hususunda bilgin var mı abi devre dışı kalma durumu var mı gerçi yedek alıyoruz ama?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

yazmayı unutmuşum abim :) güncellemeyle hiç bir alakası yok. bu sadece görüntüyü değiştiriyor :(

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Lokman Abi biraz önce aklıma geldide ben MobileNavigator'ün altındaki tüm dosyaların yedeğini almıştım ona baktım ve Content dosyasında Skin yok. :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

o zaman sizinki hala orjinal duruyor :) content dosyasının için Skin adı altında yeni dosya oluşturacaksın, skinin ek dosyalarıda vardır onlarıda istenen yerlere atacaksın. sonra menü+ayarlar+Menü+dış görünüm olması lazım ordan yeni skinin adını seçersin, cihaz kapanıp açılacak diyor evet dersin açılıncada bu nasılmış dersin bol bol kurcalarsın :(

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Content İçindeki dosyalar

70623183.png

tarihinde O?uzhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Tamam Oğuzhan öncelikle bütün dosyalarının tekrar yedeğini al. sonra buraya skin adında dosya oluştur. gerisini yaparsın yapamadığın yer olursa yazarsın abim :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Biraz fazla sordum kusura bakma Lokman Abi ama son olarak SKİN'in ek dosyalarının hangileri olduğunu anlamadım :good1::)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Biraz fazla sordum kusura bakma Lokman Abi ama son olarak SKİN'in ek dosyalarının hangileri olduğunu anlamadım :good1::)

estafurullah abim ;)

mobilenavigatör içinde Audio olabilir, extension ve lang klasörleride olabilir indirdiğin skin klasörünün içinde varsa yoksa gerek yok.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler Lokman abi :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Lokman Abi Skin dosyalarını Piranha'nın içine kurdum ama hiç bir şey değişmedi ben bu temayı nereden seçiceğim? :blush::i-ih2:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman Abi Skin dosyalarını Piranha'nın içine kurdum ama hiç bir şey değişmedi ben bu temayı nereden seçiceğim? :unknw::i-ih2:

Oğuzhan kendi değişmez abim ;) sen değiştireceksin ;)

menü+ayarlar+Menü+dış görünüm burdan yüklediğini seç. kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ben de indirdim. Benzer bir skin kullanıyordum ancak güzel detaylar gelmiş. Yarın yükleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Max. free download sayısını aşmışım. :D

tarihinde Hasan Aks tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)
Oğuzhan kendi değişmez abim :p sen değiştireceksin ;)

menü+ayarlar+Menü+dış görünüm burdan yüklediğini seç. kolay gelsin.

Olmamış Lokman Abi dış görünüm sçeneği etkin değil :):)

Oluşturduğum SKİN dosyası :

22353025.png

Edit:Resim eklendi

tarihinde O?uzhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

böyle olmaz Oğuzhan :)

şimdi en son verdiğim resimin altında link var ordan onu indir.

sıkıştırılmış dosynın içinde 4 tane dosya var öyle hatırlıyorum.

1- Audio dosyasının içindekini senin cihazındaki mobilenavigatör Audio dosyasının içine at. değişim sorarsa evet de.

2- estension dosyasını mobilenavigatör içine at

3- GJXC6.18.extra.p_da sıkıştırılmış dosyayı mobilenavigator content skin içine at

4- lang klasörünü mobilenavigator content lang dosyasının içine at

bu şekilde seçenek gelecektir. :)

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler Lokman Abi şu an indiriyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...