• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
Tansel Yavuz

94 Bmw 5.20ia Immo. Varmıdır?

Bu konuda 12 ileti var

Bu araçda immobilizer varmıdır yokmudur çözemedik.

İletiyi paylaş

Camında yazar. IMMO diye.

İletiyi paylaş

Yazmıyorsa yokmu oluyor?

İletiyi paylaş

Şimdi baktım,ön cam değişmiş olduğu için herhangi bir yazı yok.

Şimdi eğer immo. var ise ve devrede ise,orjinal olmayan bir anahtar ile marş basar fakat motor çalışmazmı? veya marş hiç basmazmı?

İletiyi paylaş

Şimdi baktım,ön cam değişmiş olduğu için herhangi bir yazı yok.

Şimdi eğer immo. var ise ve devrede ise,orjinal olmayan bir anahtar ile marş basar fakat motor çalışmazmı? veya marş hiç basmazmı?

Yani araba çalışmıyor mu ? Bence marş basar ama çalışmaz....

İletiyi paylaş

hatırladığım kadarı ile immo var.yabancı anahtar ile çalışmaz. ama elektronikçiler kırıyor diye biliyorum

İletiyi paylaş

immo var ise marş basıyor ama araba ateşleme yapmadığı için çalışmıyor.

belki birkaç şeyide kapatıyor olabilir.

ama şuda var bazı arabalarda immo şifresi olmayan anahtarla zorlayınca komple sistemi kapatıyor.

örn. explorer

İletiyi paylaş

Benim sümbülde denedim,marş dahi basmıyor.Fakat bu bmw yi çözemedim.

İletiyi paylaş

Bildiğim kadarıyla bazı sistemlerde yabancı anahtar konum 1 e dönüyor ama 2 ye hiç dönmüyor.Marşta basmıyor...

İletiyi paylaş

Focus için olan: anahtar marş konumuna geliyor ama arabadan hiç ses gelmiyor :rolleyes: Bmw de immo vardır. Ama nette 95 ve üzerilerde var diyen de var :good1: Anahtarın içini açıp bakmak lazım yada konsolda yanıp sönen bir ışık felan yok mu ( immo ışığı)

İletiyi paylaş

Bunda immo. yokmuş,sorun çözüldü.

İletiyi paylaş

Sorun çözülmüş ama yanlış bilmiyorsam 95 yılında başlıyor bu sistem. Çipsiz bir anahtarla çalıştırılmak istenirse kontak 2. kademe açılıyor ama marş yaptığınızda tık diye bir ses geliyor ve marş yapmıyor araç.

İletiyi paylaş