İçeriğe Yönlendir

Kampanyada/İndirimdeki Navigasyon Cihazları

Selçuk Ulusoy

Recommended Posts

Türkay Ateş

Pıranha Raptor elime ulaştu epeydirde kullanıyorum,şimdiye kadar çok memnunum,herkese tavsiye ediyorum...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serdal Soysal

Arkadaşlar;

Bugün A101 magazalarında Piranha Puga navigasyon 189TL

bilgilendirmek istedim ben aldım. şu an kurcalıyorum:)

Yorum bağlantısı
Arkadaşlar;

Bugün A101 magazalarında Piranha Puga navigasyon 189TL

bilgilendirmek istedim ben aldım. şu an kurcalıyorum:)

Bende aldım şuan karıştırıyorum iyimiş :rolleyes: ama puga değil,piranha FUGA olcak.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
Bende aldım şuan karıştırıyorum iyimiş :fisir: ama puga değil,piranha FUGA olcak.

Teşekkür ederim Hakan :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu

Arkadaşlar navigasyon almayı düşünen arkadaşlar, www.darty.com.tr adresini ziyaret etmenizi isterim. Nagivasyon cihazı ürünlerinde %25 indirim mevcut şu an. Fiyatlar bana gayet makul geldi. İhtiyacı olan bir baksın derim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

bende Garmin var, en iyisi hesabına aldık ama derler ya düz navigasyon diye aynen başka bişey yok.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Seninkinden ümidi kestinmi?

Abi benimki geldi de, i go yüklemek lazım, harita falan... Her defasında internette güncel harita aramak... Bi de yine göçme riski var... 2 yaşını doldurmak üzere, pili 1 saat bile gitmiyor. Kendimi ikna etmek istemiyorum :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Abi benimki geldi de, i go yüklemek lazım, harita falan... Her defasında internette güncel harita aramak... Bi de yine göçme riski var... 2 yaşını doldurmak üzere, pili 1 saat bile gitmiyor. Kendimi ikna etmek istemiyorum ;)

Al gitsin ozman ; başına bir iş gelmedikçe uzun zaman kullanırsın. Benimki 2 yılı yeni doldurdu pili 2.5 saat dayanıyor hala.

Ömür boyu güncelleme olmasıda avantaj :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Şu anda world card ile MTV ödemesi yapıldığında navking Navigasyonlarda(kendi sitesinden) %40 indirim varmış. Biz zaten hali hazırda böyle ödeme yapacaktık bunu da duyunca alsak bari bir tane diye niyetlendik ama ben pek ilgisizim bu konuda acaba hangi modeli fiyat/performans bakımından daha iyidir. Çok lazım olduğundan değil de işte alalım dursun ihtiyaç olduğunda kullanırız türünden almak istiyoruz :D

Kendi sitesinde fiyatlarını göremedim daha ama piyasaya göre pahalıdır heralde diye tahmin ediyorum :D

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

250 civarında bir modeli var indirimli 150 oluyor aınabilir...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...

Geçtiğimiz hafta bir arkadaşımıza Teknosa'dan Goldmaster Hd 559 (hatırladığım kadarı ile) modeli 259.-TL'ye aldık. Yine ilk güncellemesini ben yaptım evde. Güzel bir model. Bir de 579 diye bir modeli var, aynı fiyata, çerçevesi metaldi onun ama teşhir kaldığı için almadık. Primo haritası, bluetooth ile güncel bir model. Hızlı da. ANcak kasa kalitesi çok iyi değil. Ses kalitesi benim next 2464'e göre çok üstün. Piranha'nın da infiniti modelinde bu ses farkı dikkatimi çekmişti. Ekran her ne kadar ger.ek HD olmasa da netlik açısından 5.0 ekranı gayet iyi taşıyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Şentürk Özer

selamlar ...

2008 model Ford Mondeo Titanium kullanıyorum. Geçen cumartesi aracımı servise bakıma götürdüğümde ilkkez inceleme şansım oldu, mevcut cd yerine, servisin orjinal taktığı Navigation+ Dvd 1.600 TL fiyat verdiler. Görsel olarak çok şık duruyor. Kullanan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Fiyat biraz fazla ama arabayla uyumu da harika duruyor doğrusu. Şimdiden teşekkürler... Bu vesileyle herkese merhabalar tekrar...

İstanbul'dan sevgiler,

Şentürk

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

selamlar ...

2008 model Ford Mondeo Titanium kullanıyorum. Geçen cumartesi aracımı servise bakıma götürdüğümde ilkkez inceleme şansım oldu, mevcut cd yerine, servisin orjinal taktığı Navigation+ Dvd 1.600 TL fiyat verdiler. Görsel olarak çok şık duruyor. Kullanan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Fiyat biraz fazla ama arabayla uyumu da harika duruyor doğrusu. Şimdiden teşekkürler... Bu vesileyle herkese merhabalar tekrar...

İstanbul'dan sevgiler,

Şentürk

Bu tarz ürünleri hiç kullanmadım. Servislerin de bu ürünlerden iyi kar ettikleri için tsktıklarını düşünüyorum. Araç kar majları düşünce yan ürünler çok değerli oldu. Cihazın cazip tarafı büyük ekranı. Şahsi görüşüm 2011 modellerdeki Pioneer'ı tercih etmek. Eğer Çin menşeili cihazların kalite konusunda geçmişleri iyi olsaydı, Ford'un orjinal olarak bu cihazları tercih etmesi gerekirdi. Maliyetindendir diyenler olabilir. En üst donanımdaki Pioneer'ın maliyetinden kaçınmayan, yine geçmişinde üst modellerde Sony kullanan firmanın bu konuda hesabında maliyetin etkisi görece geridir derim. Sonuç olarak çok beğendiyseniz alın kullanın ama bu fiyatlara değil. Dışardan veya başka yerlerden muadillerini sorun. Birçok farklı marka ve büyük ihtimal birbileriyle hemen hemen aynı olan modelleri satıyor.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul

Neden navigasyon cihazı alıyosunuz? ben her yere telefonun haritalarıyla gidebiliyorum :)

+!

Android işlemcili telefon + IGO 8 harita yüklü navigasyon programı

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yener Yıldırım

Ya bence de bunlara boşuna para vermeyin android işlemcili ve gps'li bi telefonu 450 tlye alırsınız. İsterseniz araç kiti de alın istediğiniz şekilde kullanın. Telefona benim gibi IGO8'i de yükleyin tamamdır. İsteyen olursa bende android için IGO programı var, verebilirim.

Bu alınan cihazlara kamera entgrasyonu yapılamıyor, ayrıca bildiğim kadarıyla araçta monte edilecek bi yer de yok.

Bana kalırsa ya araca monte edilecek navigasyonlu ve kamera entgrasyonu olan bi ekran alın yada bi telefon alın :)

Bende android işlemcili Turkcell t20 telefon var, dışarıdan kamera entegrasyonu yapabilsem araç kiti ile herşeyi çözmüş olacam ama onu yapamıyorum işte :(

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
(düzenlendi)

Daha önce benzer konuda belirtmiştim;

Garmin'in Iphone benzeyen kapasitif ekranlı bir cihazı vardı. Ben görüğümde 800.-TL civarı fiyatla satılıyordu. O zaman düşünmüştüm, Iphone 3gs alıp, navigasyon yükledikten sonra kullanmak daha mantıklı olur diye. Gerçekçi olmak gerektiğinde ise;

Navigasyonda, ekran iyi olacak, cihaz hızlı olacak. GPS anten gücü de makul olmalı tabi bu arada. Galaxy S2'nin IGO haritası ile navigasyon -menüler sınırlı da olsa- navigasyon cihazıma göre daha cazip ve daha hızlı. Isınması dışında da gayet güzel ve stabil.

Ancak ortadaki asıl gerçek, fiyat farkı. 450.-TL'lik bir android telefonun, cihazla yanyana mukayesi yapılldıktan sonra böyle bir karar verilirse daha iyi olur. Bugün 4.3" ekran android telefonun fiyatı 1.000.-TL'den aşağı olmaz. Daha küçük ekrana razı olduğumuzda ise telefon işlemcisi zayıfladıkça ucuzlamaya başlıyor. İşlemci ile navigasyonun hızı arasında da güçlü bir bağ var. Yeniden rota hesaplama, menüler arasındaki geçiş vs. düşünüldüğünde kıyaslama iyi yapılmalı.

290.-TL civarında çözünürlüğü sanırım XGA oluyor,480x800 olan , 5" ebadında ekrana sahip ve bir nesil öncesi işlemcinin hızından memnun bir kullanıcı olarak, yeni işlemcisi ile sorun yaratmayacağını düşündüğüm markalar hala cazip bir seçenek gibi geliyor bana.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. serviste takılan ford orjinal bir teyp değil, başka marka aksesuar, kaldı ki aynı marka çok daha ucuza alınabiliyor

2. Android vs. telefonlar, şebeke/simkart olmadan navigasyon çalıştıraibliyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...