İçeriğe Yönlendir

Beverly 300 İstanbul'da Test

Okyay Pay

Recommended Posts

Hasan Kerik
http://www.vimeo.com/20213568

harika bir arkadaş.

Arkadaş süpermiş gerçekten :) scooter da güzel ama 278 cc olunca 28 cc ile alt vergi dilimi dolayısıyla %8 vergiyi kaçırıp %22 ye yakalanıyor. dolayısıyla 200 veya 250 lik versiyon cook daha avantajlı gözüküyo.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Arkadaş süpermiş gerçekten :) scooter da güzel ama 278 cc olunca 28 cc ile alt vergi dilimi dolayısıyla %8 vergiyi kaçırıp %22 ye yakalanıyor. dolayısıyla 200 veya 250 lik versiyon cook daha avantajlı gözüküyo.

evet, x-city 250 yi tarif ettiniz.

2-yamaha-x-city_resimleri.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anlatan, motordan da iyiymiş :) , şuna bayıldım: "led stop lambası varmış, tanesi 50 Kr. ; ne büyük haber"

Kaç para bu scooter?

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Anlatan, motordan da iyiymiş :) , şuna bayıldım: "led stop lambası varmış, tanesi 50 Kr. ; ne büyük haber"

Kaç para bu scooter?

6500 öro

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Gönül isterdi Beverly ama fiyatı bence uçuk o yüzden ben de Scarabeo 200 alıyorum.. Yarın öbürgün işlemler bitince teslim alıcam..

aprilia-scarabeo-125-200-ie_04.jpg

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Scrabeo kaç öroğ?

3100 öro

ama ben birazcık daha ucuza aldım..

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Söz 50000lik focusa pahalı demicem :good1:

scooter-pcx_995x356.jpg

bak bu da 4870 tl

ya da 3810 tl ye bundan verrelim :)

scooter-spacy_995x356.jpg

scooter-sh300i_995x356.jpg

11500 tl

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Motor güzelde kullanan kural falan tanımaz biri galiba, en gıcık olduğum şey arabaların arasında geçip gitmek, o sırada benim arabamı çizerse iner bir güzel döverim motorunda beverly 3 yaparım, aralardan zırtp pırt çık diyemi yapmışlar bu aleti, trafik kuralında varmı bu tür sürüş tarzı...

İstanbulda ne araba ne motor kullanılır, gerçekten çok sakat, Allah' a şükür bu şehirde yaşamak zorunda değilim.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Motor güzelde kullanan kural falan tanımaz biri galiba, en gıcık olduğum şey arabaların arasında geçip gitmek, o sırada benim arabamı çizerse iner bir güzel döverim motorunda beverly 3 yaparım, aralardan zırtp pırt çık diyemi yapmışlar bu aleti, trafik kuralında varmı bu tür sürüş tarzı...

İstanbulda ne araba ne motor kullanılır, gerçekten çok sakat, Allah' a şükür bu şehirde yaşamak zorunda değilim.

neresinden geçecek üstünden mi

duran araçların yürümesini neden bekleyesin yol sana açıksa

siz arabanızla , kamyonların geçemediği yerlerden geçmiyor musunuz ?

beverly 300 kullanan adam dikkat eder çizmez arabanızı merak etmeyin , kendi motorunu düşünür ;)

:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
neresinden geçecek üstünden mi

duran araçların yürümesini neden bekleyesin yol sana açıksa

siz arabanızla , kamyonların geçemediği yerlerden geçmiyor musunuz ?

beverly 300 kullanan adam dikkat eder çizmez arabanızı merak etmeyin , kendi motorunu düşünür :)

:)

Ara çok darsa bekleyecek, aradan geçer diye bir kural olmadığına göre... kamyonların girmediği yerden giriyorum ama şerit var, özel yol var, zaten şeritte giden aracın yanında o şerit içinde motor için yol varda benmi bilmiyorum acaba, böyle yollarda özel motor yolları olur, bizim ülkede böyleşeyler hakgötüre olduğundan motorcu geçecek yer yoksa bekleyecek, buna rağmen zorlar geçer ve çarparsa karşılığınıda anında alacaktır.

Birde paldır küldür kullanan bilinçsizler var, böylelerine bile azami dikkat edip sakin oluyorum, ama çarparsa iş değişir, sen üstüne sakın alınma emi ;)

Beverly kullanan adam dikkat eder sanırım, ama ne kazmalar görüyorum örneğin BMW r1200 GS Adventure (arkada 3 kutusu olan) adam bunla araya giriyor sıfır geçiyor, şimdi bu gelip çarparsa sen ne yaparsın? Ben kötü yaparım.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Ara çok darsa bekleyecek, aradan geçer diye bir kural olmadığına göre... kamyonların girmediği yerden giriyorum ama şerit var, özel yol var, zaten şeritte giden aracın yanında o şerit içinde motor için yol varda benmi bilmiyorum acaba, böyle yollarda özel motor yolları olur, bizim ülkede böyleşeyler hakgötüre olduğundan motorcu geçecek yer yoksa bekleyecek, buna rağmen zorlar geçer ve çarparsa karşılığınıda anında alacaktır.

Birde paldır küldür kullanan bilinçsizler var, böylelerine bile azami dikkat edip sakin oluyorum, ama çarparsa iş değişir, sen üstüne sakın alınma emi :flowers:

Beverly kullanan adam dikkat eder sanırım, ama ne kazmalar görüyorum örneğin BMW r1200 GS Adventure (arkada 3 kutusu olan) adam bunla araya giriyor sıfır geçiyor, şimdi bu gelip çarparsa sen ne yaparsın? Ben kötü yaparım.

cennetten çıkma nasılsa :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Yiğit
Gönül isterdi Beverly ama fiyatı bence uçuk o yüzden ben de Scarabeo 200 alıyorum.. Yarın öbürgün işlemler bitince teslim alıcam..

aprilia-scarabeo-125-200-ie_04.jpg

oğuz bende aprilla düşünüyorum.ne renk aldın?plaka dahil kaça mal oldu.nakit mi vade yaptılar mı?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
oğuz bende aprilla düşünüyorum.ne renk aldın?plaka dahil kaça mal oldu.nakit mi vade yaptılar mı?

Beyaz aldım, havalar nedeniyle 3 hafta olu ama hala 30km olmadı :D

bu hafta sonu çıkartıcam fotoğraflarını çekerim..

6700 motor, ruhsat muamele plaka 300lira verdim, eğer kendiniz hallederseniz 150lirayı bulmuyor..

Ben alırken 1 beyaz 1 siyah kalmıştı, diğer beyazı da bir yakınım aldı sanırım ellerine siyah var.

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

Akan trafikte araçların arasından geçmek yasak. Duran trafikte , araçların arasından şerit üzerinden gitmek serbest. Bu avrupada böyle . Maalesef türkiyede kurak tanımaz kuryeler ve fastfood dağıtıcıları yüzünden bizim de adımız kötüye çıkmış durumda. Türkiyede kurallara uygun motorsiklet kullanan çok fazla insan var. Özellikle yukarıda söylediklerim dışında kalan sürücülerin büyük kısmı heleki istanbulda daha dikkatli ve kurallara saygılı. Ancak otomobil kullananlar da çok billinçsiz. Motorsiklet kullanıcıları akan trafikte normal bir hızda bir şeridi işgal ederse hemen bir otomobil onu arka tekere neredeyse sürtecek kadar yanaşıp yada yandan üzerine üzerine gelip şerit dışına atacak şekilde sürüp sanki orada motorlu bir araç yokmuş gibi davranıyorlar. Bu durumda bizde şerit içinden değil aradan gitmek zorunda kalıyoruz zaman zaman. Keşke herkes birbirine daha saygılı olsa trafikte. O zaman motorsikletler "ölüm makinaları" değil de pratik, masrafsız, eğlenceli,ekonomik ulaşım araçları olarak kabul görür.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Söz 50000lik focusa pahalı demicem :)

:):):)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Akan trafikte araçların arasından geçmek yasak. Duran trafikte , araçların arasından şerit üzerinden gitmek serbest. Bu avrupada böyle . Maalesef türkiyede kurak tanımaz kuryeler ve fastfood dağıtıcıları yüzünden bizim de adımız kötüye çıkmış durumda. Türkiyede kurallara uygun motorsiklet kullanan çok fazla insan var. Özellikle yukarıda söylediklerim dışında kalan sürücülerin büyük kısmı heleki istanbulda daha dikkatli ve kurallara saygılı. Ancak otomobil kullananlar da çok billinçsiz. Motorsiklet kullanıcıları akan trafikte normal bir hızda bir şeridi işgal ederse hemen bir otomobil onu arka tekere neredeyse sürtecek kadar yanaşıp yada yandan üzerine üzerine gelip şerit dışına atacak şekilde sürüp sanki orada motorlu bir araç yokmuş gibi davranıyorlar. Bu durumda bizde şerit içinden değil aradan gitmek zorunda kalıyoruz zaman zaman. Keşke herkes birbirine daha saygılı olsa trafikte. O zaman motorsikletler "ölüm makinaları" değil de pratik, masrafsız, eğlenceli,ekonomik ulaşım araçları olarak kabul görür.

+99

Ben motorculara özellikle dikkat ediyorum, geçsin diye kenara çekilirim, önüme girsin diye mesafeyi açarım, ama dediğin gibi bu bilinç ve kültür olayın, bizde motorcuda, araba sürücüsüde hepsi değil ama çoğu paldır küldür gidiyor, Allah' a emanet resmen.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...