İçeriğe Yönlendir

Navitech Nav-dx 9000

Yusuf Yeşilkaya

Recommended Posts

Ercan Mürtezaoğlu

çok iyi cihaz bu 9000 ler ful multimedia bluetoth geri vites kamera girisi navigasyon tv dvd dvx vs gösterimi bence basarılı bir cihaz

Yorum bağlantısı
Erkan Cirit

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde tekrar sökebilmem zor yoğunluğum sebebiyle ama mümkün olan en kısa sürede tekrar söküp fotoğraflarını çekerek paylaşacağım. umarım yardımı olur.

ben birkaç resim eklesem yardımcı olacak kimse var mı

açıklamalar sonda

..

...

Yorum bağlantısı
Erkan Cirit

evet kumandayı söktüm içindeki devrenin resmi bu şekilde 3 tane çıkışı var malum navitech içinde 3 tane gerekli teybin arkasında swc1 swc2 gnd yazan yerleri buldum denildiği gibi 3. bir kabloyu

(beyaz olan ) teypten direksiyon kumabdasına kadar çektim. bağlantıları yaparak(herhangi bir direnç degisikligi veya devreye mudahale yapmadım) ilk denememi yaptım sonuç:teybin menusundeki ayarlar steering wheel control kısmından no key yazan yere tıklayıp press any key dediginde atamak istedigim tusa basacaktım ama baglantıyı bu sekilde yapınca sanki bir tus surekli basılı kalmıs gibi oldu gercekten devrede bir modifikasyon yapmak gerekli resimler benden yardım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Bugün arkadaşın cihazındaki haritayı güncelledik. Hafıza kartını, kart okuyucu aracılığıyla bilgisayara taktım, naviextras.com 'dan Naviextras Toolbox'ı indirdim, kurdum, açtım, kendisi cihazı buldu zaten. Sonra güncellemeleri gösterdi kendisi. Güncelle dedim bitti. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ercan Mürtezaoğlu

tam boyutlarını verebilir misiniz en uzunluk

Yorum bağlantısı
Erkan Cirit

navitech nav dx 9000 direksiyon kumandası tamamdır beyler tam fonksiyon kullanıyorum bu sorunuda çözdük ..

fotolardan anladıgım kadarıyla 100 kadar kişi ilgilenmiş fakat zahmet edip yorum yazan olmamış

bu yüzden nasıl yaptıgımı açıklamıyorum

ilgilenenler nasıl olsa ulaşırlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Saat

navitech nav dx 9000 direksiyon kumandası tamamdır beyler tam fonksiyon kullanıyorum bu sorunuda çözdük ..

fotolardan anladıgım kadarıyla 100 kadar kişi ilgilenmiş fakat zahmet edip yorum yazan olmamış

açıklamanız çok önemli değil...(bence).... siz yardım istemişsiniz belki kimse bilmediği için sizin mesajınıza çevap vermemiş... başka forumlarda olduğu gibi teşekkür et link açılsın fotoğraf açılsın vs... gibi şeyleri ben burada görmedim... siz yaptıysanız hekes yapabilir... önemli olan teşekkür vs... almak değil dir insanı mutlu eden başkalarına yardım etmek tir.. siz teşekkür alıp mutlu olacasanız ben sizi mutlu etmek için teşekkür ederim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence;

1. Lütfen açıklamama kararınızı sürdürünüz

2. Mesela ne/nasıl/kaç adet yorum yazılsa açıklardınız

3. Diğer 24.578 adet konuyu tarattırdım da, sizin de hiç bir yorumunuz olmamış

Hayırlı olsun , güle güle kullanın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de bugün otomatik far sistemini çalıştırdım...

Fotoğraf da çektim ama yüklemeyeceğim.. Kalibrasyonunu da yaptım ama nasıl yaptığımı yazmayacağım.. Sadece geriden çekilmiş bir video yükleyeceğim...

50 yorumda fotoğrafları, 30 beğenide şemayı yüklerim... Yok 30 az, 50 de beğeni isterim... Telefonla arayıp tebrik eden her 10. üyeye kabloların renklerini söylerim :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben de bugün otomatik far sistemini çalıştırdım...

Fotoğraf da çektim ama yüklemeyeceğim.. Kalibrasyonunu da yaptım ama nasıl yaptığımı yazmayacağım.. Sadece geriden çekilmiş bir video yükleyeceğim...

50 yorumda fotoğrafları, 30 beğenide şemayı yüklerim... Yok 30 az, 50 de beğeni isterim... Telefonla arayıp tebrik eden her 10. üyeye kabloların renklerini söylerim :D

:D :D

Yorum bağlantısı
Erkan Cirit

hiç bir fikri olmayan yöneticilerede bak nasıl sitem edince yanıt yazmışlar

demekki ne yapıyormusuz

yardım isteyen site uyeleri sitem edince dalga geçip sonuna gülücük ekliyormusuz :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erkan Cirit

cihazda dual zone özelliği mevcut front ve rear diye ayrılıyor menude sol alt kosede yazıyor front kısmında tv ikonuna tıklayın ayarlardan pal bg yi secin ve arama yaptırın goruntu gelecektir rear kısmını sectiginizde gelen menude tv yi tıklayın kafalık monitorlerden göruntu gelecektir yine ayarı pal bg yapın

navigasyona gelince sol ust kosedeki kart takılan kısmı açın dikkatlice bakıldıgında ustte sd kart yuvası hemen altında minisd kart yuvası oldugunu göreceksiniz bendeki cihazda da kutudan cıkmamıstı bu alanı açtıgımda takılı oldugunu gördüm içerisinde harita yuklu cihazdan navigasyonu açın bir sözlesme çıkıyor kabul deyin açılan ekrandan harita deyin navigasyon hazır .problem olursa yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hamza Yozgat

Selamlar, benim ürünü kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Bu double dın in ekran kafası ayrılıyormu? Yani hırsızlık vs önlemlere karşı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Selamlar, benim ürünü kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Bu double dın in ekran kafası ayrılıyormu? Yani hırsızlık vs önlemlere karşı.

Ayrılmıyor Hamza Bey.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emrullah Gül

Arkadaşlar focus 1 im var üzerindeki teyp bu bunu satıp navitech dx 9000 almayı düşünüyorum bunu alan olur mu acaba forumda

FORD-CDMP3.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar focus 1 im var üzerindeki teyp bu bunu satıp navitech dx 9000 almayı düşünüyorum bunu alan olur mu acaba forumda

Kaça vereceksiniz... ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kaça vereceksiniz... ?

:D

Emmi bana mı hediye edecen nabacan bu teybi

Yorum bağlantısı
Emrullah Gül

Kaça vereceksiniz... ?

fiyatı hakkında bilgim yok ama araştırır ortak bi yolunu buluruz

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Emrullah Gül

Arkadaşlar şimdi bu navitech dx9000 focus 1 oluyormu alma arifesindeyim içinden çerçeve aparatı çıkıyormu üstteki teybim hala satılıktır almak isteyene

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Arkadaşlar şimdi bu navitech dx9000 focus 1 oluyormu alma arifesindeyim içinden çerçeve aparatı çıkıyormu üstteki teybim hala satılıktır almak isteyene

DX9000 'i nereden buldunuz? Piyasada çok kalmadı gibi. NX 211f diye modeli var şimdilerde.

Yorum bağlantısı
Emrullah Gül

DX9000 'i nereden buldunuz? Piyasada çok kalmadı gibi. NX 211f diye modeli var şimdilerde.

ona hiç bakmamıştım bi bakıyım tşkler

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

ona hiç bakmamıştım bi bakıyım tşkler

Forumda da satılık bölümünde NX211F ilanı var.

Yorum bağlantısı
Emrullah Gül

Forumda da satılık bölümünde NX211F ilanı var.

tipi hoşuma gitmedi illede navitech dx9000 :D

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Ne kadar istiyorsunuz bu teyp için? Herhangi bir sorunu var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...