İçeriğe Yönlendir

Jetta 1.2 Tsi Yakıt Denemesi 4.6 Lt / 100km

Deniz Tayanç

Recommended Posts

Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Kadran beni yine gülümsetti :rolleyes:

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Rock çı emmiyi istiyorum ben:)

Patron emmiyi isteme de.. Rockçıyı da isteyebilirsin. Astronotu da.. :rolleyes:

Komutanım şahıs bu mudur ? Tam tarife uyuyor, badem bıyıklı saldırgan Hondacı ?

Benle alaksı yok, tanımıyorum zat-ı ama tip çok sofistike, hemen fark edilir Kadıköy meydanında, elimle koymuş gibi bulurum istersen.

He de alalım aşağı, zaten lokasyon da bana yakın...

Ali sana çok benziyor len.. Bunun ki gibi bir bıyık bıraksana :) Dağarcığına da bir kaç cümle kattın mı tamamdır... :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali'cim sabah sabah hastayım zaten birdaha aynı yüzle uyanmak istediğimi sanmıyorum.Başka bir çalışma yapmanı rica edeceğim.Daha modern daha laik bir yüz olursa mutlu olurum.Ayrıca öyle bariz kesimlerin tipik kelimelerini de içermezse daha çok sevinirim.Yav kaşınıyorsan söyle geleyim uğraş gideyim abicim yol dediğin bana koymaz maksat eğlenelim ama bu iğrenç yav.Rock çı emmiyi istiyorum ben:)

Çok geçmişş olsun bende yeni yeni toplandım bronşitten.

Dedim azıcık eğlenelim hemen kızmayın, çok pardon bir hata ettiysem :)

Çok laik tipler var elimde, hatta marjinal kişiler :)

Emmi and Toker in da houuse...

Patron emmiyi isteme de.. Rockçıyı da isteyebilirsin. Astronotu da.. :p

Mehmet Abi, bana 1000 TL hibe eder misin lütfen ? İstersen etme :rolleyes:

Hilton havuzu taştan :p

Ali sana çok benziyor len.. Bunun ki gibi bir bıyık bıraksana :D Dağarcığına da bir kaç cümle kattın mı tamamdır... :D

Mehmet Abi, insanlar çift yaratılmış işte. Aynı ben valla, ama yaş 40 olunca.

Zühtü Bey paralel evrende benim mutaassıp halim. Müslüman demokrat da diyebiliriz.

Kendisi Caprisse Gold Hotel'in inşaat muhesebesini tutuyor, jet Fadıl'ın babayn tarafından akrabası.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Hiç belli olmaz, Honda'yı yabana atmayın. Vtec motor üst deviri zorladımı 1200 cc şiştiğinde hala devir kalır Civicte çevirecek.

1.4 Tsi 122 bg tamam her türlü geçer 125'lik Civic'i ama 1200 cc zor bence. Son hızda zaten Civic net alıyor 200 ile.

Keşke olsada denesek, bizde var 125'lik düz Civic. Sadece 1200 cc Jetta bulsak yeter.

istediğiniz zaman hazır jetta

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
bu nasıl bir istihbarat anlamadım yaaa.Ali hocam tokat işleri nasıl gidiyor yeni videolar yokmu :f1:

Onur Hocam nasılsın gitsin be aynen, geleni geçene TokatSpor.

Bilirsin ne Ford ne Honda ne de VW tanırım alayına basarım şamarı :p

Yeni video yok malum 2 aydır hastaydım keyfim yoktu çıkıp video yapamadım :)

Olduğu an asmam mı buraya :nazar:

Resimler süper yaa, yerlere yattım :rofl:

Daha bende neler varda sansüre takılıyor yayınlayamıyorum. Yayınlarım ama üyeliğim silinir.

Mesela Emmi'nin serisi var bende...

Bence en güzeli bu :p

Yok yok en güzeli henüz yayınlanmadı Mehmet Ağbey...

İzin ver yayınlıyak :p

istediğiniz zaman hazır jetta

O zaman İstanbul' gelmeden 1-2 gün önce haber verin, yapalım ufak bir organizasyon.

En son birde GP ile deneriz, bakalım T-Jet kaç araba fark atıyor, 6-7 kesinde fazlası da olabilir 160'a kadar.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali sen bir eşeksin :nazar: ama hoşuma da gitti yani.

Komutanım, dün bana pardon Zühtü Bey'e kaç kere animalsin dedin :f1: Hiç uymadı Zühtü Bey ılımlı kişiliğiyle.

Sonrasında irdelerken birkaç kelime ve cümlenin senin stilin olduğunu Emmiyle farkettik.

Ooo Emmi varsa işin içinde kaçış yok tabi. Maalesef açık veriyorum, bir dahaki sefere inşallah daha dikkatli olurum :p

Herneyse güzel oldu diyelim.

Valla kızmadınızsa sevindim. En azından ben çok güldüm eğlendim. Ara sıra laga luga iyi oluyor. Her zaman Ford ve faydaları gerekli değil ki insana :p

Şimdi bu bilginden faydalanmak adına bana acil resim yükleme sitesi lazım imageshack deme olmuyor Resim taramasıyla bir konu açmam lazım..Hiltonu da özelden alayım .Serkan'a da o hatun baya bi yakışmış.Allah doğru yolu göstersin artık ne diyim iki çocuk babası adam :rofl:

Valla imageshack bozuldu, bende abidik gubidik siteleri kullanıyorum, resimupload, hızlıresim, resimyükle tarzı.

En temizi şimdilik google'dan aramak anlık çalışan sitedebn yüklemek. FLICKR, PHOTOBUCKET da olabilir albüm yapıp yayınlamak için.

Hiltonu yollarım ama Emmi OK desin :p. Biraz yazlık bir resim :) Aslında buraya bile konur ama Emmi beni silebilir sonra. Ok desin hemen. kopiraytı kendine ait izinsiz kullanamam.

Serkan Toker hızlı çapkın, bende daha neleri var da aramız iyi şu ara fazla yayınlamıyorum. Kapışırsak dökerim tüm kirli çamaşırlarını.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
O zaman İstanbul' gelmeden 1-2 gün önce haber verin, yapalım ufak bir organizasyon.

En son birde GP ile deneriz, bakalım T-Jet kaç araba fark atıyor, 6-7 kesinde fazlası da olabilir 160'a kadar.

olabilir fakat istanbula gelme şansım pek yok gibi, ankara için istenildiği zaman deneyebiliriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hiltonu yollarım ama Emmi OK desin :p. Biraz yazlık bir resim :nazar: Aslında buraya bile konur ama Emmi beni silebilir sonra. Ok desin hemen. kopiraytı kendine ait izinsiz kullanamam.

Sadece İlker Bey'e ve bir tane lütfen...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
olabilir fakat istanbula gelme şansım pek yok gibi, ankara için istenildiği zaman deneyebiliriz

Kısmet olurda bir mani çıkmaz gelebilirsem Şenlikte deneriz, belki orada buluruz bir Honda.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Sadece İlker Bey'e ve bir tane lütfen...

:nazar: Başyapıtlarımdan olsun bari. Süper gerçekçi 1 adet resim İlker Komutana gidiyor.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Kısmet olurda bir mani çıkmaz gelebilirsem Şenlikte deneriz, belki orada buluruz bir Honda.

olabilir bende gelebilirsem deneyebiliriz

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Animals dedim de ilerleyen safhada işi maymun cinslerine doğru götürüp en son Homo erectus diyerek olayı sonlandıracaktım.Ben Bay dalgıçla çözdüm emmi daha öncesinden çözmüştür.Biri eyleniyor abi düşün bakalım kim diyip durdu.

Kızmadım ama ilk yazdığı konudan adam saldırıyor ve neden gene o tayfadan biri bana saldırıyor diye hafiften tayfamıknatısımıyım lan diye düşünmedim desem yalandır.Asfiksi de de cahil dediğimi anımsatırım.Sırf animals la kalmadım masayı zengin tuttum yani. :f1:

Evet hakaretin bini bi parayaydı dün akşam ama olsun :nazar: Uymadı kibar Zühtü Bey.

Bu benim zaman zaman yaptığım bir olay. Çok eğlence oluyor hem yazışma anı hemde sonrasında. Bu sefer baya bir kısa sürdü hemen sobelendim ama asıl bende bir GÜÇLÜ YARAR vardı :p Az yazıp çizmedi, milleti delirtmedi burda. Sonra 3 sene önce Nezih Kırel vardı vs vs. O da yeni araba alıp gelmişti Focus oradan dalmıştı.

Hangi tayfa bilmem ama sanırım olay araba olayından çok Zühtü'nün demokratik kimliği ile ilgiliydi, alerji yapan oydu kanımca. Bende az konuşmam yazmam ama Zühtü karakteri uzun ömürlü olsun diye hep alttan aldım. Ame Emmi'den kaçmaz hemen sobeledi sildi adamı.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ben politika hiç bilmem anlamam, konuşamam da bu yüzden. Herkesin kendi seçimidir sonusz saygı duyarım :)

Bu arada forumun yarısı AKP'li :p Her 2 kişiden biri yani TR'nin %50'si RTE'yi tutuyorsa demek ki orantısal olarak forumda aynıdır.

Bu arada komutanım resim nasıl resim ? Emmi ve benim hayat tarzımızı yansıtır o kare :p

Ahmetciim, sende düştün tongaya heheheee :)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bende ilk kez forumda birine çıkışmıştım, çok kızmıştım ama ya, yeni anladım daha durumu :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ben adamın alttan aldığını ve geyiğe meyilli olduğunu görünce foruma renk katacağını yazmıştım.

Megerse içimizdeki İrlandalı yapmış. :)

Birde tarzımı A.Cihangir'e benzettin ya :p Heh dedim doğru yoldayım.

Zühtücüm renk katacaktı ama ömrü kısa sürdü, saolsun İlker Komutan hemen şikayet etti, ipini çektirdi zat-ın.

Yoksa uzun dönemli bir procemdi, çabuk kaybettik rahmetliyi :p

İçinizdeki İrlandalı mı ? Ben İtalyanım :p

Forumun %50 si bana kıl olmuştur ozaman...

Kimse kimseye bişey olmaz kanımca, biz bu tarz durumları aşmış bir topluluğuz diye düşünüyorum.

Resme baktım baya mazbut ve sakin bir yaşam tarzı hangi oteldi yer ayırtmak istiyorum :fiuw:

Evet süper mazbut, Ankara Hilton'da çekilmiş bir kare, yakılası resimler vardır ya hani ünlülerin hayatında, bu da ondan :p Komutanım sen günü söyle ben yaparım şerefinize bir Mazbut Konnekşın :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ben politika hiç bilmem anlamam, konuşamam da bu yüzden. Herkesin kendi seçimidir sonusz saygı duyarım :)

Bu arada forumun yarısı AKP'li :p Her 2 kişiden biri yani TR'nin %50'si RTE'yi tutuyorsa demek ki orantısal olarak forumda aynıdır.

Bu arada komutanım resim nasıl resim ? Emmi ve benim hayat tarzımızı yansıtır o kare :p

Ahmetciim, sende düştün tongaya heheheee :)

İnternet anketlerinde diğer yüzde 26lık kesim birinciydi, sanal ortam ülke genelini göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Kim, ben mi, peeh. :p

İletilerimden birisi vardı, görmedin herhalde. Hepsi silindi. :)

Ayrıca bir de şunlar var.

Çok kısa sürdü, biraz daha uzun sürseydi iyi olacaktı.

Zöhtü Bey, habire forumdaki herkesin damarına basınca anladım. :p

Ben bilmem hemen Voltranı oluşturdunuz İlker Komutanla vurun Zühtüye, vurun Zühtüye...

Baktım tankla topla tüfekle geliyorsunuz alttan aldım uzun ömürlü olmak için.

Ben bilsem silineceğimi oooo çok pis dalardım siz Fordçulara :p Eee serde Hondacılık var.

Çok kısa sürdü ya, zaten senede 1 kere yapabiliyorum, yoksa hemen anlaşılıyor araya zaman girmesi unutulmak lazım :p

Bende ilk kez forumda birine çıkışmıştım, çok kızmıştım ama ya, yeni anladım daha durumu :fiuw:

:) hemen kısmayın yeni forumdaşlara, bırakın azıcık yaşasınlar.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ailemi Malta'ya tatile gönderiyorum yazın 1 hafta bişeycikler ayarlarız en mazbutundan artık :) Serkan da gelsin ama O'ndan öğreneceğim çok şey var gibi.

Oooo süper. Kılavuzumuz Toker olduktan sonra ekürimiz Paris Hilton veya Kim Kardişyan olur :)

Bu işin piri Herr Tokerr. 1 hafta onla alemlerde gezsek yaşadığımız yerin lokal Kazanovası oluruz.

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

zühtü şendul :)

ford clup tr iyi niyet elçisi olarak atayabilirsiniz beni :blink:

çok pis tongaya düşürdün ali :blink:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Oooo süper. Kılavuzumuz Toker olduktan sonra ekürimiz Paris Hilton veya Kim Kardişyan olur :nazar:

Bu işin piri Herr Tokerr. 1 hafta onla alemlerde gezsek yaşadığımız yerin lokal Kazanovası oluruz.

Ben unumu eledim eleğimi astım, az sonra da burayı eleyeceğim..Elim tetikte..Jetta konusu kaydı gitti... :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...