İçeriğe Yönlendir

Arkadaşlar Merhaba Deyin

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Osman Tekindemir

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah ama ben bu iki teker işinde :i-ih:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Çok Teşekkürler arkadaşlar

Hayırlı olsun, bu sefer sepet falan uzak durun, daha baba motorlar görelim :)

Koyu yeri anlamadım abi. Uzak mı duralım? Motordan mı?

Hayırlı olsun Armağan arkadaşımın uzun süredir araştırdığı bir model çok olumlu incelemeler var hakkında.Senin görüşün nedir.

Motorun her şeyi güzel. Üçbin liraya 2011 model beşbin km de aldım. Ben Bin km yaptım. Tek söyleyebileceğim sürücü pek hissetmiyor ama arkana oturan artçının ayaklarını uyuşturacak kadar çok titreşim var.

samimi söylüyorum yeni motorunuz tip olarak çok daha güzel :nazar: :nazar: güle güle kullanın...eski motorunuz tipindeki motorları hiç sevmiyorum arkası kalkık çirkin bir manzara :crazy:

Evet eskisi super sport idi. 250cc 24 beygirlik bir makine idi. Bu ise commiter yani uzun yol motorlarının şehir içi hali. 150 cc lik 11 beygirlik bir makine. 12000 devir döndürebiliyor. 5. viteste 7-8bin devir arasında 90 yapıyor. Yani uzun süre bu hızlarda kullanma insanı felç ve sağır edebilir. :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Çok Teşekkürler arkadaşlar

Koyu yeri anlamadım abi. Uzak mı duralım? Motordan mı?

çiçeksepeti gibi işlerden uzak dur, böylece daha süper motorlar alabilirsin demek istemiştim :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Yıldırım Özsevgeç

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Armağan Pekatik

Arkadaşlar motoru değilştirdim. Merhaba deyin :D

u2dr8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Hayırlı olsun, be nhızlı bir şeklide sayfaları geçerken 3 tane motor gördüm. Bu kaçıncı motorunuz,,, ben 1980 yılında aldığım A2 ile kullandığım 2. motordan sonra vazgeçtim... Büyük şehirlerde (özelllikle istanbul) bu trafik ortamında her ne kadar gerekli görünse de o kadar da zor iş .. Kazasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Merhaba Teşekkürler

Evet doğru görmüşünüz resimler silinmiş ama. :). Bir o kadar da zor diyorsunuz ama ben motorun zorluğunu görmedim. Hep artılarını gördüm. Gökten bir şey yağmadığı sürece başka araca binmek istemem. Rahmi Barutçu Hoca ARA eğitiminde der ki "Arabaları, mıntıkalarında dolaşan köpekler olarak düşün. Havlayabilirler, ısırabilirler ve sen neden diye soramazsın." Çok da doğru sölüyor. 

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

6 ay bekletme kendini,ara ara yaz :)

Fırsat buldukça yazıyorum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...