İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Servet Aydın
5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Şu telefon hakkında fikriniz nedir? Tasarım çok hoşuma gitti, biraz kalın sadece. Ayrıca gsmarena ois yok diyor ama verdiğim linkte var görünüyor. 

Ip67 diyor izolasyon için. Fena bişeymiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Şu telefon hakkında fikriniz nedir? Tasarım çok hoşuma gitti, biraz kalın sadece. Ayrıca gsmarena ois yok diyor ama verdiğim linkte var görünüyor. 

hepsi benziyor bunların, bildik marka almak lazım...

huawei-mate10-pro-1.jpg

htc-u11-plus-6.jpg

gibi...

mesela alttaki u11+ ekran olarak üstteki mate 10 pro yu kaldırır yere çalar,  bunu kaç kişi bilir ama...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ip67 diyor izolasyon için. Fena bişeymiş

Avrupa'da Archos markasıyla satılıyor

8 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

hepsi benziyor bunların, bildik marka almak lazım...

gibi...

mesela alttaki u11+ ekran olarak üstteki mate 10 pro yu kaldırır yere çalar,  bunu kaç kişi bilir ama...

Bunların parası beni kaldırır yere çalar.  130 kiloyum, bunu kaç kişi bilir.:p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Htc yavaş kaldırsın yere vursun. Girin dünya kadar yerde ekranındaki sararma sorunlarını okuyun. Mate 10 un üstündeki Leica bile daha kıymetli. Gerçek aspherical lens dizilimi var. 

Kaç kişi bilir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Htc yavaş kaldırsın yere vursun. Girin dünya kadar yerde ekranındaki sararma sorunlarını okuyun. Mate 10 un üstündeki Leica bile daha kıymetli. Gerçek aspherical lens dizilimi var. 

Hangi modelinde var sararma, U11 deme sakın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Kaç kişi bilir?

hangisi o, u11+ da slcd 6 panel var, hdr10 ve amoledden daha net ve parlak, neresi sararmış acep, yazılımsal olarak zaten hala Andronun imparatoru, kamera daha çıkmadığı için net veri yok ama ön testlerde acaip sonuçlar almış, çift kamera bence çokta özel bir şey değil, layka falan fazla uçmamak lazım ki lensinide biliyorum :) zaten adamlar reklamını özellikle yapıyor, bilmemek ayıp :D .. hatta telefonda bu konuda fazla uçmamak lazım....

çif kamera olacaksa aynı f değerinde tamamen aynı tip optik zumlu Ois li  simültane  çalışan çift kamera yapsınlarda görelim, hadi hodri meydan, yoksa reklamları izlemeye devam ederiz.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
24 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hangi modelinde var sararma, U11 deme sakın

U11 de abi. Yabancı kaynaklarda geçiyor Yarın link atarım. Panel hatası diyorlardı üretici kaynaklı. Pil olan bölgede ısı kaynaklı sararma oluşuyormuş

Ali abi,

Leica lens ve sensörlü bir aygıtın çektiğini daha başka mobil bir şey çekemiyor. Huawei Leica ile iş birliği yaptığından beri her modelinde kamerası aştı. 

Benim honor 7 de bile ois var 1100 liralık telefon 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Üzüldüm. Rekabet için hızlıca cihaz yapıldı ve kaliteden ödün verildi finansal sebeple. Ki gereksiz idi. 10 her açıdan yeterli zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

U11 de abi. Yabancı kaynaklarda geçiyor Yarın link atarım. Panel hatası diyorlardı üretici kaynaklı. Pil olan bölgede ısı kaynaklı sararma oluşuyormuş

Ali abi,

Leica lens ve sensörlü bir aygıtın çektiğini daha başka mobil bir şey çekemiyor. Huawei Leica ile iş birliği yaptığından beri her modelinde kamerası aştı. 

Benim honor 7 de bile ois var 1100 liralık telefon 

dediğim gibi, f değeri aynı  ve aynı tip çift kamera yapsın huvey, bu sorunu aşsın helal diyim, yoksa dediğim gibi reklam, güzel evet ama güzel işte, telefon için güzel...

u11 i duymamıştım, pil kaynaklıysa ekran değil yalıtımda sıkıntı var gibi geldi bana, ekrana çakmak tut mesela aynı şey olur, soğuyunca düzelir, bu tarz bir hata olabilir belkide...

ve evet, u11 de tıpkı pon x gibi aceleyle zamanında önce rakebet için çıkmış cihazlar,  tırtlar ne yazıkki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ali abi senin dediğin aynı f değeri fotoğraf tekniği açısından zor. Şöyle ki tele lens ile geniş açı lens karşılaştırılınca optik dizilimi baya farklıdır. Hem tele olacak hem diyafram düşük olacak hemde bu 3 4 mm alanda olacak optik kaliteden baya taviz vermeleri gerek 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

O değil de şuna bir bakın hele :p

0b2fc0284815a13e91bb8ce558f75e3c.jpg

Pilin %33 ü ile 3 saat 4 dakika ekran süresi.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi senin dediğin aynı f değeri fotoğraf tekniği açısından zor. Şöyle ki tele lens ile geniş açı lens karşılaştırılınca optik dizilimi baya farklıdır. Hem tele olacak hem diyafram düşük olacak hemde bu 3 4 mm alanda olacak optik kaliteden baya taviz vermeleri gerek 

eee o zaman reklamlar kardeş, al kullan süper falan deme, kullan gitsin, alayı aynı...

O değil de şuna bir bakın hele :p

Pilin %33 ü ile 3 saat 4 dakika ekran süresi.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Tırt, zony e4g bunun 2 katını çekiyor, üstelik 500 tl. ve 4g lte cihaz :) nfc si bilene var hemide :D

bu arada ben sıkıldım bu telefon bekleme olayından, bekle bekle adam gibi cihaz yok, bende gittim kendime Katlanır bisiklet aldım, doluda aksesuar, şimdi gezeceğim artık, malum motorda alamadık bari spor yapalım :D  gerçi evde 1988 model 16" Dahon Classic III  model var ama burada kullanmak için daha yeni birşeyler gerekti, malum 3 vites dahon, rampada duman eder beni, vites lazım ....

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Senin ne istediğin belli değil ki ona göre cevap vereyim. Kısaca çift lenslilerde en iyisi mate 10.
Sen slr istiyorsun olmaz ama en yakını mate 10

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Senin ne istediğin belli değil ki ona göre cevap vereyim. Kısaca çift lenslilerde en iyisi mate 10.
Sen slr istiyorsun olmaz ama en yakını mate 10

mate 10 pro, ekran zayıf, yinede gelsin hele bakacağım, huveye bastım fırçayı, önce laytını getirmişler :angry:

ne istediğim şöyle, şuanki tüm teknoloijik şeyler olacak, yazılımı htc gibi olacak, tipide güzel olacak, farklılık olacak tipte, bunu arıyorum ama yok gibi...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Onur Demir

Moto Z nin anakart gitti şuan serviste. Muhtemelen değişim/iade gelecek Donanım haber forumda daha önce başına gelenlerin yorumu. 

Fatura bedelini alırsam 2bin TL gelicek geri. 

Yine moto Z mi alsam başka bişey mi alsam bilemedim. 

Huawei P10 ve mate 10 a baktım ama çok pahalılar. Lite olanları da Moto Z nin altında kalıyor kalite olarak. 

@Mert Yeldan Honor 7 nin yenisi yok mu? 8 -9 gibi modeller var mı yok mu çözemedim düzgün bir satan görmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

mate 10 pro- one plus 5t  htc u11 + çıkmadı çıkaydı onuda yazardım, kurtaracak telefonlar bunlar ne yazıkki, herşey olsun dedinmi money talk oluyor :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Moto Z nin anakart gitti şuan serviste. Muhtemelen değişim/iade gelecek Donanım haber forumda daha önce başına gelenlerin yorumu. 
Fatura bedelini alırsam 2bin TL gelicek geri. 
Yine moto Z mi alsam başka bişey mi alsam bilemedim. 
Huawei P10 ve mate 10 a baktım ama çok pahalılar. Lite olanları da Moto Z nin altında kalıyor kalite olarak. 

[mention=28180]Mert Yeldan[/mention] Honor 7 nin yenisi yok mu? 8 -9 gibi modeller var mı yok mu çözemedim düzgün bir satan görmedim.

http://www.hepsiburada.com/huawei-p10-dual-sim-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV0000063UDA

Al geç bunu.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)
48 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

İthalatçı garantili ?

Bak en sağlam moto Z nin bile bozulacağı tuttu. 

bunların italatçı garantili dediği ithalatçı kanser eder mi Beni ?

Birde manuel mod var mı kamerada?

Ekran 5,1 inç görünüyor. ufak gelmez herhalde.

56 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

mate 10 pro- one plus 5t  htc u11 + çıkmadı çıkaydı onuda yazardım, kurtaracak telefonlar bunlar ne yazıkki, herşey olsun dedinmi money talk oluyor :angry:

Abi Moto Sevdam uğruna gittim 2bin verdim zamanında moto z ye. yoksa imkansızdır Bin TL üzeri para vermem.

Gelen para olursa öyle alırım üste 100-200 farkla max oda.

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
On 24.12.2017 at 17:10, Onur Demir yazdı:

İthalatçı garantili ?

Bak en sağlam moto Z nin bile bozulacağı tuttu. 

bunların italatçı garantili dediği ithalatçı kanser eder mi Beni ?

Birde manuel mod var mı kamerada?

Ekran 5,1 inç görünüyor. ufak gelmez herhalde.

@Mert Yeldan Benim sorularımı neden cevapsız bırakıyorsun :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Görmedim ya la. Distribütör garantili al n11 de filan daha uygun oluyor. Huawei teknik servisi apple ile yarışıyor baya iyidir

Yorum bağlantısı
Onur Demir
34 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Görmedim ya la. Distribütör garantili al n11 de filan daha uygun oluyor. Huawei teknik servisi apple ile yarışıyor baya iyidir

Distribütör garantili olanlar ile arada 600-700 fark var.

hepsiburada da satıcınında hepsiburada olduğu ithalatçı garantisi baş ağrıtır mı?

2600-2700 lü rakamlara çıkarsa alamam orası kesin olan. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...