İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Arkadan gelen dingil yolunuzun daraldığını görmüyor mu yol vermek bu kadar mı zor dün de benim başına geldi kadıköy e5 te yolun saginda yol çalışması varmış millet sola geçmeye başlayınca sinyalini verdim sola geceyim diye adam sanki kaptırmamak icin elinden geleni yaptı.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Böyle şerit daralmalarında son ana kadar beklememek lazım. İlk tabelayı görünce uygun şeride geçmek lazım. Yoksa kendinizi ya bir arabanın önünde yada bariyerlerde bulursunuz. Ben videoda geç kalınmış serit değiştir me görüyorum. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

O kavşak.. Daha çok kazalara gebe.. 

Böyle bir kavşak mantığı yok hiç bir yerde.. 

Dikine gelip. bir anda döner kavşağın göbeğinde buluyorsun kendini.. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İstanbul'da yol verilmiyor alınması gerekiyor demekki. Yazık milyonlarca sürücüye. Hepsine yazık valla. Stres katsayısı normalden çok daha fazla...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İstanbul'da yol verilmiyor alınması gerekiyor demekki. Yazık milyonlarca sürücüye. Hepsine yazık valla. Stres katsayısı normalden çok daha fazla...

Aynen öyle. Yolu almazsan saatlerce beklersin.
Bir güzelliği şu. Vay neden önüne çıktın kavgaları pek olmaz. :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
On 23.08.2017 at 22:02, Emre Şimşek yazdı:

istanbulda yol verdiğinde zaten yol verilen sürücü şoka girdiğinden verilen yola giremiyor. çok kez yaşadım. adamlar idrak sorunu yaşıyo resmen. yahu bana yol mu verdi bu girsemmi acaba ne yapayım modunda.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Döner kavşak içinde olup geçiş hakkı olana bile yol verince bekliyorlar, bende geçiyorum mecbur o hareket etmeyince :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

kimse alınmasın 45 ,10 ve 09 plaka gördümmü kaç kardeşim nep yaptıkları anlaşılmıyor .:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Rizeliler ve Trabzonlular kusura bakmasin ifsa ediyorum onlarida 61 ve 53 gorunce en yakin sapaktan U yapin [emoji3]

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
kimse alınmasın 45 ,10 ve 09 plaka gördümmü kaç kardeşim nep yaptıkları anlaşılmıyor .[emoji3]
En sevmedigim seyi genellemeyi yapacam simdi,cok dogru bu tespitiniz bursadayken balikesir manisa taraflarinda bunu cok demistim kendi kendime,hele le sinyal ayna kesinlikle yok
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Balıkesir gibi küçük şehirlerde kurallara uyma daha fazladır, İstanbul gibi bir trafiğe alışan kötü alışkanlıklarına devam ediyor genelde, benim gördüğüm bu.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Motorcular ya tasit gibi davranip trafigi beklesinler, ya da bu sartlarda trafige cikmasinlar. Caddeye cikarken bana yol veren araclari sollamaya cikmis motorcuyu son anda farkettim.

• Beğen 5
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Gümüşaslan'da kamera yok, Atılgan'la idare edin :) 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İlhan Gülcan
(düzenlendi)
On 26.08.2017 at 12:34, Okan Tansel yazdı:

kimse alınmasın 45 ,10 ve 09 plaka gördümmü kaç kardeşim nep yaptıkları anlaşılmıyor .:D

Kaza sayılarına bakınca o plakalar masum gözüküyor :) özellikle hatay civarından kaçmak lazım haritaya göre. :)  İstanbuldan sözetmiyorum bile , araç sayısına göre normal gibi. ama aşağıdaki yoğunluk ilginç :p

XE2PAo.png

tarihinde İlhan Gülcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Buralar yine şehirlerarası yollar degil normal bir durum bir batum tiflis arası yolculuk yapın insan,inek,domuz ne ararsanız var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...