İçeriğe Yönlendir

Hangi Internet Servis Sağlayıcısı Ve Paketi?

Mehmet Eren

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Arkadaşlar evde kullanmakta olduğum vınn hattımı telefonuma taktığım için eve bir internet gerekli ama öyle sınırsız olmasına gerek yok 4-8 Gb olsa yeterli, hızıda önemli değil. bulunduğum yerde fiber vb. olanaklar henüz yok. :)

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Dün ttnet bir mektup göndermiş sağolsun.1 ocaktan itibaren yeni fiyat geçerli olacakmış sınırsız paketin 67 tl olacak diyor.Muhtemelen kapatacagim bende.Tv yi d smart kullanıyorum sanırım ona geçeceğim bende

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

6gb kota yetmeyebilir...

Ilk etapta yeterli olur ama telefon olmayınca 33tl ye çıkıyor fiyatı. tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tuncay Küçük

bende fibern olan süperonline var.24 ay taahüt.24 nisanda doluyor.tayin ihtimalim var. taahüt yapmayınca fiyat 10 tl de artıyormuş.d smartla artı 14 tl.çıkamadım işin içinden yardımcı olan varmı

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Batuhan Yüksel

Dostlar merhabalar bayram gelmesi sebebiyle memlekete kaçıcam fakat peder interneti çokdan kapattırdı.Cep telefonu internetiylede bir yere kadar ! Bana önerebileceğiniz ucuz internet paketleri nelerdir? Kullandığınız varsa önerilerinizi alabilirim. Paketleri çoğu taahhüt yapmadan ucuz internet vermiyor taahhüt yapdığınız takdirde 24 ay en ucuzundan  :shok:  ben İstanbuldaki evimde sınırsız taahhüt'lü ttnet'lerden kullanıyorum aylık 59tl kesiyor otomatikman  :D  şimdi araştırdığımda bana en cazip gelen ttnet'in yazlık internet kampanyası; ultranet limitsiz paket diye bir paketi var 16 Mbps'e kadar 2 aylık 109 tl 3 aylık 159 tl bu arada evde ev telefonu kullanmıyorsanız yalın internet ücreti artı her ay için 15tl kesiyor  :D  anlıyacağınız kafalar karışık yardımlarınızı bekliyorum ben 1 - 1.5 ay gibi memlekette olucam cep telefonu internetiylede bir yere kadar tavsiyleriniz ve her türlü fikir alışverişinize açığım saygılarımla şimdiden dostlar  

Yorum bağlantısı

Dostlar merhabalar bayram gelmesi sebebiyle memlekete kaçıcam fakat peder interneti çokdan kapattırdı.Cep telefonu internetiylede bir yere kadar ! Bana önerebileceğiniz ucuz internet paketleri nelerdir? Kullandığınız varsa önerilerinizi alabilirim. Paketleri çoğu taahhüt yapmadan ucuz internet vermiyor taahhüt yapdığınız takdirde 24 ay en ucuzundan  :shok:  ben İstanbuldaki evimde sınırsız taahhüt'lü ttnet'lerden kullanıyorum aylık 59tl kesiyor otomatikman  : :D şimdi araştırdığımda bana en cazip gelen ttnet'in yazlık internet kampanyası; ultranet limitsiz paket diye bir paketi var 16 Mbps'e kadar 2 aylık 109 tl 3 aylık 159 tl bu arada evde ev telefonu kullanmıyorsanız yalın internet ücreti artı her ay için 15tl kesiyor  :D  anlıyacağınız kafalar karışık yardımlarınızı bekliyorum ben 1 - 1.5 ay gibi memlekette olucam cep telefonu internetiylede bir yere kadar tavsiyleriniz ve her türlü fikir alışverişinize açığım saygılarımla şimdiden dostlar  

Merhabalar,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

2014 temmuzdan beri aveanin kamu mega paketini kullaniyorum polis hatti yani. Bu sene 3. Taahhut zamani yaklasiyor ama degismek istiyorum. 1000dk heryone 1000sms her yone 4gb internet 5400dk tarife ici polislerle sinirsiz fiyat olarak 30 yada 33 lira oduyorum.

Yine 30 35 liralara cikabilirim ancak daha uygun fiyatlar olursa daha iyi olur. Dakika yariya inebilir sorun yok ama internet ne kadar artarsa kârdir hatta 8gb net +500dk her yone +500sms heryone olan bi tarife falan var mi ? Bayagi bakimdim ama bulamadim ise yarar bisey...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bence paketiniz uygun, aynı tarifeler diğer operatörlerde daha pahalı olur. Sıkıntı nedir?

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

bence de tarifenizi hiç değiştirmeyi düşünmeyin. Vodafone çekim konusunda süper 3G, 4,5G çok iyi çekiyor fakat sizin bu paketiniz vodafone'da 70 TL'den aşağıya olmaz.

Yorum bağlantısı

2014 temmuzdan beri aveanin kamu mega paketini kullaniyorum polis hatti yani. Bu sene 3. Taahhut zamani yaklasiyor ama degismek istiyorum. 1000dk heryone 1000sms her yone 4gb internet 5400dk tarife ici polislerle sinirsiz fiyat olarak 30 yada 33 lira oduyorum.

Yine 30 35 liralara cikabilirim ancak daha uygun fiyatlar olursa daha iyi olur. Dakika yariya inebilir sorun yok ama internet ne kadar artarsa kârdir hatta 8gb net +500dk her yone +500sms heryone olan bi tarife falan var mi ? Bayagi bakimdim ama bulamadim ise yarar bisey...

Merhabalar,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
İsmail Avcı

Arkadaslar eve kablosuz sinirsiz internet baglatacam ,adil kullanim vs sacmaligi olmadan uygun fiyatli sorunsuz internet saglayici ne tavsiye edersiniz

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Superonline aldım, 16 Mbit AKN 50 Gb. 73 lira. Cep telefonuna da 600 dakika 1000 sms ve 4 gb internet verdiler. Memnunum ancak şunu söyleyebilirim en kaliteli modemler ya Ttnet te ya da başka servis sağlayıcı olunca yavaşlatıyorlar. Dsmart de kullandım ttnette kullandım ilk aboneliğim yine superonline dı. Datron marka bir modem vermişlerdi, taahhüt sürecince neredeyse resetlemeden kullanmıştım.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Superonline aldım, 16 Mbit AKN 50 Gb. 73 lira. Cep telefonuna da 600 dakika 1000 sms ve 4 gb internet verdiler. Memnunum ancak şunu söyleyebilirim en kaliteli modemler ya Ttnet te ya da başka servis sağlayıcı olunca yavaşlatıyorlar. Dsmart de kullandım ttnette kullandım ilk aboneliğim yine superonline dı. Datron marka bir modem vermişlerdi, taahhüt sürecince neredeyse resetlemeden kullanmıştım.

Telefon hattim vodafon , birlesik degil tamamen eve ayri bi internet paketi dusunuyorum ne alsam en mantiklisi suan peki.

73 den daha uygun bi fiyat bulabilirmiyim ki kesinti vs olmadan sikintisiz kullanabilecegim

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Telefon hattim vodafon , birlesik degil tamamen eve ayri bi internet paketi dusunuyorum ne alsam en mantiklisi suan peki.

73 den daha uygun bi fiyat bulabilirmiyim ki kesinti vs olmadan sikintisiz kullanabilecegim

bugün veya buy hafta zam geldi zaten 79.99 tl olabilir

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

bugün veya buy hafta zam geldi zaten 79.99 tl olabilir

Zam zama da zam
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bulunduğunuz mevkiide Türksat altyapısı var ise 30 tl ye hem internet hem de kablolu tv veriyorlar. 25gb akn olması lazım. Telefon açıp sorun bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ağustos da Vodafone net baglattim 49 tl 16mb 60 gb akk var fiber değil ama evde 13mb falan alıyorum memnunum Ağustos da kampanya varmış ona denk geldik şimdi 55 tl olmuş modem siz direk TV ye bir port bağladım kablo ile çatır çatır film izliyorum bekleme ikonu yok

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

turksat ta temkinli olmalı şikayet çok

Sikayetlire bakiyorum ben de ,hepsinden sikayetci olan var ama genelde ttnetten memnuniyet daha fazla gibi geldi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...