İçeriğe Yönlendir

Dört Tekerden Sonra Iki Teker Alalım Dedik

Mustafa AKTÜRK

Recommended Posts

Mustafa AKTÜRK

Kilis'in sarsıntılı yollarından sonra arabaya üzülmeye başladım.İki ayda bir ön düzen yapılıyordu.Buna çare olarak bir motor bayisine gittim ve TVS nin wego modeli olan 110 cc'lik beyaz renk scooterunu iki gün önce aldım.Motorda tek sorun yan marşbiyelde üç tane çizik olması.Motoru aldıktan sonra gördüm.Yan marşbiyelde üç tane çizik var.Bayiye gittim hepsinde öyle çizik var dedi.Genel merkezi aradım yapacağımız bir şey yok ödemeyi yaptığınız için durumu kabullenmiş oluyorsunuz dedi.Benimde bu durumu kabullenmekten başka çarem kalmadı.Motor bunun dışında gayet güzel.Kullanımı çok hoşuma gitti özellikle stop lambası çok hoş.Yarın kısmet olursa fotoğraflarını ekleyeceğim :) Şimdilik temsili internetten bulduğum fotoğrafı ekliyorum.

wego.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

İki teker deyince bende hayırlı bir iş mi var demiştim. :) Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullan Mustafa, aman dikkat Mersin'de pek fazla umursamıyorlar motorları......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bu motordan geçen hafta Erdemli'de çarşı içinde birisinde de görmüştüm. Güzel yapılmış. Arka teker tek amortisör. Her hangi bir sebeple arka tekeri söküp takmak pratik. En hoşuma giden tarafı bu. Honda Ps 5'i  ya da Pcx 'i tavsiye ederdim. Tekerlekleri daha büyük.Ayrıca su soğutmalı. Ama yine de parasına göre düşündüğümüzde fena değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Yakın akrabam bu motor yüzünden 1,5 ay yoğun bakımda kaldı daha birkaçgün önce çıktı. Aman dikkat kask çok ama çok önemli. Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Hadi hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Erkan abi  :)

İki teker deyince bende hayırlı bir iş mi var demiştim. :) Hayırlı olsun.

Teşekkürler

Güle güle kullan Mustafa, aman dikkat Mersin'de pek fazla umursamıyorlar motorları......

Teşekkür ederim Serhan abi.Dikkatli kullanmaya çalışıyorum.Burda da sağolsunlar trafik kurallarını çiğneyip duruyorlar

Güle güle kullanın kazasız belasız inşallah...

Teşekkürler

Hadi hayırlı olsun kardeşim :) dikkatli kullan.

Teşekkür ederim kardeşim. :)

Hayırlı olsun.Fiyat nedir?

Teşekkür ederim fiyat 4100 lira.

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kasız belasız sürmeyi nasip etsin. Bu motordan geçen hafta Erdemli'de çarşı içinde birisinde de görmüştüm. Güzel yapılmış. Arka teker tek amortisör. Her hangi bir sebeple arka tekeri söküp takmak pratik. En hoşuma giden tarafı bu. Honda Ps 5'i  ya da Pcx 'i tavsiye ederdim. Tekerlekleri daha büyük.Ayrıca su soğutmalı. Ama yine de parasına göre düşündüğümüzde fena değil.

Teşekkür ederim.Benimde tek düşüncem vardı Pcx'ti.Tam konforlu bir motor.Ama ne yazık ki o kadar para çıkaramadım.Honda Spacy alayım dedim bu motorla kıyasladım bunun avantajı biraz daha fazlaydı.Daha doğrusu Spacy'nin altı yere yakındı.Malum çukurlar derin olunca motorun altının sürtme riski artıyor.O yüzden wegoya karar verdim.

Hayırlı olsun kardeş, güle güle kullan, tekeri eğri duruyor haberin olsun

Ekrem abi ben bu sözü daha önce bir yerden hatırlıyor gibiyim. :D Abi önce senin arabanın tekerini düzeltelim motorun ki kolay olur. :)

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bu konuyu kaçırmışım, güle güle kullan, kafam çok dalgındı, benim gördüğüm motormu bu? resim gitmiş.

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

Mustafa bu konuyu kaçırmışım, güle güle kullan, kafam çok dalgındı, benim gördüğüm motormu bu? resim gitmiş.

Evet abi o motor hindistan malı far kısmı hariç sac her tarafı.Tek dezavantajı enjeksiyonlu olmamasi ama yinede performansı ve yakıtı iyi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...