İçeriğe Yönlendir

Motor Düşünenler Kesinlikle Acele Etmeyin...

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Maxi scooter sınıfı biraz açıkta kalan bir sınıf.250 cc lik bi yamaha xmax düşünebilirsiniz yada sym düşünebilirsiniz.Mondial i maxide düşünmeyin derim bence

Xmax başlangıç için ağır olur gibi geliyor bana. Xcity daha makul geliyor. Ama motorsiklet piyasası ilginç, sıfırı ile fiyat olak 1-2 bin oynuyor sadece.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mondial in en güzel motoru idi ama bu sene yerini z one s alacak gibi :)

Parça bulamaz iseniz öm atın yardımcı olurum

Güzel modeller geliyor Çağlar abi

daha mı ucuz olacak?

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

daha mı ucuz olacak?

daha kaliteli ve daha hoş görünüm ama fiyat yüksek 4350 tl

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Fatih zaten sezon bitti kış geldi de, 2014 bahara bana aküsü ölmeyen güzel hafif bi elektrikli bisiklet ver... :) senin dükkan nerede yolum düşerse geleyim çayını içmeye...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sezon neden bitti, motor yaz kış sürülür, karda bile :)

Valla bravo, senin mavi triportör de kışın sürülüyor degil mi ? Eskiden sepetli motorlar vardi 2. Dunya savasinda falan, seninki o modellerin ustu kapali kabinlisi iste

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Motor dedim, hiper araba demedik, sen tırt fiatla karıştırdın sanırım, o yaz kış sürülür, harfiyat taşır, çimento taşır, nede olsa el arabası soyundan geliyor, normaldir  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Motor dedim, hiper araba demedik, sen tırt fiatla karıştırdın sanırım, o yaz kış sürülür, harfiyat taşır, çimento taşır, nede olsa el arabası soyundan geliyor, normaldir  :D

Ali abi ne zaman geleceksin A.ova şantiyesine?  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi ne zaman geleceksin A.ova şantiyesine?

zor vallahi, orada isim olmuyor, belki kesin hesap zamani gelirim, simdilik uzaktayim anlayacagin tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

paylaşımınıza mualefet olmak amaçlı değil kesinlikle,

saffetin programı kadar saçma sapan bir programı olamaz. Tamamen yanlı, ne olursa iyi güzel olarak lanse edilen bir program.

Auris'i bile iç donanımına şahane diyebilen bir adam. 

Para konuşuyor malesef.

Yorum bağlantısı

paylaşımınıza mualefet olmak amaçlı değil kesinlikle,

saffetin programı kadar saçma sapan bir programı olamaz. Tamamen yanlı, ne olursa iyi güzel olarak lanse edilen bir program.

Auris'i bile iç donanımına şahane diyebilen bir adam. 

Para konuşuyor malesef.

Saffet için değil, motorlar için paylaştım..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

kısa mesafeler için bu motordan alacağım, 100cc vergisi yok. 1 litre ile 45-60 km. gittiği söyleniyor. işe yarar inşallah. 

23032012160031.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
(düzenlendi)
kısa mesafeler için bu motordan alacağım, 100cc vergisi yok. 1 litre ile 45-60 km. gittiği söyleniyor. işe yarar inşallah.
mondial snappy al bence abi hem fiyat hem yedek parça iyi tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Fatih mondial araştırdım çok değişik fiyatlarla karşılaştım, bu yüzden Kuba cub 100 aldım bugün. 2 adet kask + arkaya sepet kapaklı kutu şekinde olanlardan. 

toplam fiyat 1950 tl.  sence nasıl.

sj100-16d-a.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aldım derken :s?

ciddi aldım, pazartesi teslim. ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

100cc nin altındakilere vergi yok, muayene ve sigorta mecburi, hafta içinde ehliyete müracaat edeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

ciddi aldım, pazartesi teslim. ;)

Hayırlı olsun abi :) en güzeli bu olacak yakında zaten.Arabaları bırakıp motora binmek lazım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Motor en mantıklısı ancak bizim ülkemizde biraz zor.Niye zor?Motor kullananları görmezden geliyoruz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...