İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Trend Hız Sabitleyici Donanımı

Melih Kader

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Konu eski ama yardımcı olabilecek varmı bu konuda. 2014 trend var bnde. Daha önceden galip beyin yazıları vardı. İstanbul'da yardımcı olabileceğini söylemişti sanırım. Benimde bir iki günlüğüne İstanbul'a düştü yolum. Galip bey yada Fatih beye ulaşma şansım varmıdır?

Sorununuz ne.
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emrah Sarı

2012 Trend fiestam var. Rize'de yaşıyorum. Burada bir usta ile takmayı deneyeceğiz. Tesisatın hazır olduğunu düşünüyorum. Sadece direksiyondaki çıtanın değişip hız sabitleyici tuş takımının eklenmesi ve yazılım atılması yeterli mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tesisat olma ihtimali yüksek. Airbagi söküp airbag sarmalı uygun mu, boş soket var mı ona bakarak başlayabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Emrah Sarı

Aracımda orijinal usb bağlantısı bile var. Tesisatın kesin olduğunu varsayıyorum. Boş soket nerede tam olarak direksiyon göbeğinde mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 16.04.2018 at 18:39, Emrah Sarı yazdı:
Aracımda orijinal usb bağlantısı bile var. Tesisatın kesin olduğunu varsayıyorum. Boş soket nerede tam olarak direksiyon göbeğinde mi

Evet airbag i söküp bakmalısınız.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Airbag sökerken akü kutup başını çıkartmadan müdahale etmeyin sakın. Tabi teyp kodu da isteyecektir 

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Kesinlikle Teyp kod istemiyor.2012 modelde tesisat hazir.sadece aktif etmeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Burda nasil yalilacagini anlattim.arkadasimin 2012 trend modelde ozellikleri aktif ettim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Uğur Acun

Trendx ler de de var hız sabitleyici uzun yolda süper yakıt tasarrufu sağlıyor. Tavsiye ederim kesinlikle.

Trendx ler de de var hız sabitleyici uzun yolda süper yakıt tasarrufu sağlıyor. Tavsiye ederim kesinlikle.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...