İçeriğe Yönlendir

Ktm Exc Range Tanıtımı

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Alirıza Yaman

4 tekeri düz yolda zor kullanıyorum hiç fantezi aramanın gereği yok :) şaka bir yana mükemmel bir şey olsa gerek  ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bu ancak seyrediir . Alirıza Beyin dediği gibi ötesi fantezi olur. Kendi adıma söylüyorum. İçinizdeki delikanlı farklı diyorsa onu da dinleyin tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yapma yaa, koyma şu motoru, damarıma basma :) Bunu alacağım, bu kesin, zamanı gelecek.....

bmw_r1200gs_adventure_08.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

benimde tek hayalim kırmızı vfr 800 olucak umarım birgün..

İnşallah, zevki bir başka  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu işlerde KTM cidden apayrı. Çok keyifli olmuş

Bunları herkes kullanamaz, Android gibi adam olmak lazım Ozan, hiiiç heveslenme yani  :D  :p

Yorum bağlantısı

Bunları herkes kullanamaz, Android gibi adam olmak lazım Ozan, hiiiç heveslenme yani :D:p

R1200 kullanmışlığım var :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

R1200 kullanmışlığım var :)

Uzun sürmemiş anlaşılan  :D r1200 kesmez, artislik motor o, r1200gs ise tamam, macera onda :)

Bu mu dediğin?

BMW-R-1200-All-Set-To-Rock-In-2013.jpg

Yoksa benim dediğimmi?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Uzun sürmemiş anlaşılan :D r1200 kesmez, artislik motor o, gs alacaksın, macera onda :)

Gs zaten hatta adventure :D tabiki gidip de böyle hareketler yapmadım ama o heybetinin yanında acayip derecede kivrak ve dengeli
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gs zaten hatta adventure :D tabiki gidip de böyle hareketler yapmadım ama o heybetinin yanında acayip derecede kivrak ve dengeli

Manyak alet yahu, yüksek ama çok dengeli, alacağım birtane, kesin karar verdim, almadan ve gezmeden rahat edemem, araba falan hikaye, bundan aldığım zevk apayrı, alıcak sakin sakin basıp gideceksin, yalnız bunun aksesuar işi çok fena, acaip pahalı be kardeşim, birde sibob ayarı vs. herşeyini kendim yapacağım, tork anahtarı alma işine başladım bile, önce mazlemeler sonra denk getirip motoru alma işi, inşallah bu hayalime kavuşurum :)

Herşeyini öğrenmem lazım, bunların eskilerinde senkron ayarı kaçardı mesela, öğrenecek tonla şey var :)

Videolar çok işe yarıyor bu arada...

şöyle parçalarda şart

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Harika oyuncaklar bunlar ya....ama aynı oranda eşler de motosiklet severse daha da iyi olur diye düşünüyorum

Harika oyuncaklar bunlar ya....ama aynı oranda eşler de motosiklet severse daha da iyi olur diye düşünüyorum

[emoji6][emoji235][emoji308]
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bu eşli işli değil. Onlar Normal motorlar. [emoji127] olmaz [emoji129] belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benimkine olur eşli  :D öbürü olmaz, atarım aşşağı  :p

100713top-i.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Amacın ne Selçuk. ne ?

Yol yapıyorum :) Gelişmeler yakında :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:i-ih:

Sen almak için neyi bekliyosun ? :)

Kredimin bitmesini, yoksa dakka durmayacağım vallahi, yetti gari :) Vallahi araba almak bile istemiyorum artık...

Bu arada ehliyet alayım bari, daha ehliyetimiz yok  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-2008-f-650-gs-muayyer-ve-temiz-166989122/detay

önce bunlarla başla da abi 1200 gs kafana çarpmasın :D çok fena tork var 1200de cidden sakat alet anında kafa kaldırıyo :D

Doğru diyorsun aslında, ama o iş için yaşımız geçti, yani hemen kademe atlamam lazım, alıp sakince süreceğim zaten, hız yada artislikyok, yollarda görüyorum turistleri, adamlar paşa paşa gidiyor, bende öyle yapacağım, motorun zevki heleki bu motorda dağ tepe asfalt sakin yavaş gezmeyle çıkıyor, hız yapmam, direk pertsin çünki :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...