İçeriğe Yönlendir

İnci Beyazı Fiesta

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Selçuk Bakış

1 yıldır foruma üyeyim, aracımın resimlerini her gün paylaşmak isteyip paylaşamıyorum, artık zamanının geldiğini düşünüyorum, detaylı resim henüz çekmedim, araca modifiye vs. düşünmüyorum bu şekilde kullanacağım, belki en fazla film olabilir, bakımlarını da elimden geldiği kadar aksatmadan yapmaya çalışıyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim...

0PXdTwN.jpg

c6oQffj.jpg

8J5ClFg.jpg

6v31EWy.jpg

M1Dngtg.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Tebrikler güzel aracınız var bir oto yıkama kuaförden sonra iç/dış'da görmek isteriz. Kazasız belasız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

teşekkür ederim, aracımı oto yıkamaya mümkün olduğu kadar emanet etmem kendim yıkamayı severim, en kısa sürede detaylı paylaşım yapacağım inşallah.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah kazasız belasız binmek nasip olsun. Plakası yeter.. :blush:

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, maalesef mart ayında eşim bir kaza yaptı, sol ön kapımız ve sol ön çamurluğumuz orijinali ile o zaman değişti, ama devamında sıkıntısı olmadı çok şükür. Plakamız iyi denk geldi diyelim, özel olarak almadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, maalesef mart ayında eşim bir kaza yaptı, sol ön kapımız ve sol ön çamurluğumuz orijinali ile o zaman değişti, ama devamında sıkıntısı olmadı çok şükür. Plakamız iyi denk geldi diyelim, özel olarak almadım.

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.. :flowers:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah güle güle kullanin plaka güzelmiş Sivaslimisiniz :)

teşekkür ederim evet Sivaslıyım, aracın resimleri mark-antalya otoparkında çekildi.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Oldukça diri ve temiz duruyor maşallah.Bende sadlikten yanayım ama bence tamponlar gövde rengine boyatılmalı,inanın çok hoş olduğunu göreceksiniz.ben yapmıştım ufaklığa..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Oldukça diri ve temiz duruyor maşallah.Bende sadlikten yanayım ama bence tamponlar gövde rengine boyatılmalı,inanın çok hoş olduğunu göreceksiniz.ben yapmıştım ufaklığa..

abi bende dediğini düşündüm ama yaptıranlara bakıyorum bizim beyazlarda sanki emanet gibi duruyor, diğer renklerde çok güzel ama bizimkinde bu şekilde renk karşıtlığı oluyor o biraz daha bana göre hoş duruyor. Bir tek bana kalsa sade bir şekilde çok modifiye yapacağım ama hanımda kullanıyor aracı, elim kolum bu sebepten bağlı kalıyor.

Benden önce kullananlar galiba uzun yolda kullanmışlar bir çok yeri(direksiyonum hariç :)) sıfır gibi duruyor halen, diriliği sanırım bu sebepten.

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle. 

Masallah :)

Maşallah,Rabbim kaza bela göstermesin.

Maşallah :nazar:

hepinize iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim arkadaşlarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Bakış

7cf319fb2866f16e1818f04f077be4bd.jpg

c8ddaaa624422e1684b4cfa89defbcb0.jpg

An itibariyle direksiyon kilidini dikmekteyim[emoji5]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

12 TL [emoji5] oda kilifin ücreti, kendim taktim ugrastirici ama zevkli bir işti...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper Başdemir

Maşaallah,  :nazar:  aracınız güzel ve diri duruyor. Benimde nacizane tavsiyem tamponları gövde rengine boyatmanız. Aynı renk araçlarımız, incelediyseniz fotolarını size bir fikir verir bu konuda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşaallah,  :nazar:  aracınız güzel ve diri duruyor. Benimde nacizane tavsiyem tamponları gövde rengine boyatmanız. Aynı renk araçlarımız, incelediyseniz fotolarını size bir fikir verir bu konuda :)

çok teşekkür ederim, Uğur abi virüsü verdi zaten :D  önce karşı çıkmıştım ama artık düşünüyorum yaza doğru fırsatını bulur bulmaz niyetliyim  :moil:

Maşallah,çok güzel duruyor.. :nazar:

Kılıfta güzel olmuş.

abi teşekkür ederim, kılıfta dikişleri bir yerde çok gerdirmekten koparttım ama tamir edebildim çok şükür.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Ve bitmiş halimiz

Ben iki senedir kullanıyorum maşallah eskimedi bile iyi günlerde kullan... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ben iki senedir kullanıyorum maşallah eskimedi bile iyi günlerde kullan... :)

Tesekkur ederim, Eskisede sikinti degil, artik söker söker dikeriz [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...