İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Den Teyp Alan Varmı?

Yasin_On

Recommended Posts

Hakan Küçükkılıç

Oldukça güzel görünüyor, satın aldığınız linki paylaşabilir misiniz? Bir de kontak açılışında usb den müzik yüklemesi uzun sürüyor mu, yükleme hızı nasıl?

daha önceki mesajda paylaşmıştım ama tekrar paylaşayım.

http://www.aliexpress.com/store/product/Android-4-2-Car-DVD-player-GPS-Navi-Car-Stereo-Radio-for-Ford-Mondeo-Focus-Focus/1341088_32231124252.html

Cihaz süper Güle güle kullanın.

teşekkürler...

bu teyplerde 3g ayarı nasıl yapılıyor, internete bağlanmak için, android değil cihazım.

3g dongle var mı ki? bende olmadığından bilemiyorum. ben telefonunun 3g sini paylaşıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hakan ayarlarda 3g girdiğimde bağlanma numarası ve şifre istiyordu diye hatırlıyorum, keşke telefondan paylaşım bundada olsaydı. bir ara o böölümün resmini eklerim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Hakan ayarlarda 3g girdiğimde bağlanma numarası ve şifre istiyordu diye hatırlıyorum, keşke telefondan paylaşım bundada olsaydı. bir ara o böölümün resmini eklerim.

bugün fotoğrafladım,

f51ca741f9d8b6930d24c72b20bd4a70.jpg

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

bugün fotoğrafladım,

Lokman abi sanki sim kart ile alakalı bir ayar gibi, üzerinde sim modülü var mı acaba bu cihazın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

Benim teyp makjaylı kasalar gibi oval, sanırım bir de çerçeve gerekir.

hayır gerekmez. bu linktekini alırsın. hem de android 4.4 kikat lı  ;)

http://www.aliexpress.com/store/product/7-Inch-2-DIN-Android-4-4-Car-Audio-for-Ford-focus-Mondeo-S-max-Kuga/1341088_32250556981.html

bugün fotoğrafladım,

f51ca741f9d8b6930d24c72b20bd4a70.jpg

abi 3g dongle varsa ve de sim kartın varsa kullanıcı adı ve şifreni girip bağlanman gerekir diye düşünüyorum ama bende olmadığı için pek bilemiyorum açıkcası..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

hayır gerekmez. bu linktekini alırsın. hem de android 4.4 kikat lı ;)

http://www.aliexpress.com/store/product/7-Inch-2-DIN-Android-4-4-Car-Audio-for-Ford-focus-Mondeo-S-max-Kuga/1341088_32250556981.html

abi 3g dongle varsa ve de sim kartın varsa kullanıcı adı ve şifreni girip bağlanman gerekir diye düşünüyorum ama bende olmadığı için pek bilemiyorum açıkcası..

Operatorun internet ayarlarinin girilmesi gerekir. 3GInternet yerine genelde sadece internet olmasi gerekiyor. Telefondan ayarlara bakip aynisini yazabilirsiniz

Turkcel icin apn internet olacak

5f7f1e3d3917b4ac912f23f1b6d27a48.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Selçuk kart girişi yok malesef, cihazın arkasındada olacağını sanmam, ne için koymuşlar bu özeeliği onuda anlamış değilim. :D

Yasin bu kadar detay yok cihazda sadece yukarıdaki resimdeki görüntü var.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

anladım abi, bilgisayarda 3g modemlerde bu ayarlardan vardı, o yüzden öyle bir tahmin yürüttüm. Başka bir şey şu an için aklıma gelmiyor  :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

bunu getirtip kullanacak olan çıkacak mı bakalım takipdeyim....

getirdim kullanıyorum. önceki mesajları okumadınız sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa_Şahin

getirdim kullanıyorum. önceki mesajları okumadınız sanırım.

Hakan hocam yanliz fiyatta bir değişim olmus sanirim (oval teyp için) 300+70 dolar gibimi benmi yanlis gordum zannedersem kargo ucreti talep ediyor satici yuzdesi de biraz dusuk gibi ama referans siz oldugunuz ve daha once alisveris yaptiginiz icin ben dusunu yorum cihaza bayildim hele bizim ulkedeki cihazlara bakarak bu makina tam benlik.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

Hakan hocam yanliz fiyatta bir değişim olmus sanirim (oval teyp için) 300+70 dolar gibimi benmi yanlis gordum zannedersem kargo ucreti talep ediyor satici yuzdesi de biraz dusuk gibi ama referans siz oldugunuz ve daha once alisveris yaptiginiz icin ben dusunu yorum cihaza bayildim hele bizim ulkedeki cihazlara bakarak bu makina tam benlik.

benim aldığım android 4.2 sürümü idi. bu 4.4 kitkat sürümü. ben de 350 dolara aldım(Kargo bedava olarak). toplamda bakarsanız 20 dolar bi fark olmuş evet. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

Oval olanı kast etmiştim ben

alıntı yaptığınız link benim aldığım olduğu için yazdım. oval olanı getiren çıkar mı bilmem. Bakalım görecez... aldığım satıcı güvenilirdir. çünkü teybin direksiyon kumandası çalışmadı bende içini açıp kontrol ettim ve bu sırada anakartını yaktım sanırım. çünkü çalışan cihaz hiç açılmaz oldu. bunları göstermek için bazı videolar çekip gönderdim. sonrasında benden sadece kargo parası (50 dolar) isteyerek yeni bir anakart (aslında cihazın hepsi sadece ekran ve tuşları yok diyebilirim) gönderdi. 

Benim başımdan sıkıntılı bir alışveriş süreci geçti. bayağıda bi zaman aldı tabi. önce teybi bekle, sonra bozulduğu için anakartı bekle, gelsin monte ettir falan filan... ama sonuçta memnun kaldım cihazdan. çok kaliteli diyemem eksikleri var tabi... başka satıcılardaki pahalı olanlarda daha iyileri vardır muhtemelen. ama bu fiyata benim işimi görüyor. sizleride bilgilendirmek istedim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa_Şahin

benim aldığım android 4.2 sürümü idi. bu 4.4 kitkat sürümü. ben de 350 dolara aldım(Kargo bedava olarak). toplamda bakarsanız 20 dolar bi fark olmuş evet.

Riskli bir alışveriş ama degermi bence deger.Ben kendi aracima tablet uygulamasini yapmassam bu teyp olayini bende istiyorum.
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Hocam dhl de kesin gumruge takilirsiniz ne kadar para verirsiniz bilemem ama ptt ile gelirse yani honk kong post veya china post ile takilma sansiniz %5. O yuzde 5 de paketin buyuklugunden ve agirligindan kaynaklaniyor yoksa defalarca telefon getirdim arkadaslara acilip kontrol edilmis paketim yok henuz :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Hocam dhl de kesin gumruge takilirsiniz ne kadar para verirsiniz bilemem ama ptt ile gelirse yani honk kong post veya china post ile takilma sansiniz %5. O yuzde 5 de paketin buyuklugunden ve agirligindan kaynaklaniyor yoksa defalarca telefon getirdim arkadaslara acilip kontrol edilmis paketim yok henuz :)

Iddialı bir yorum olmuş bize de getirtir misiniz ?

;)

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Ayhan Onaran

Ptt kargo paketin hacmine ve ağırlığına bakar. Dağıtım yapan kişinin bunu yaya olarak götürüp götüremeyeceğine göre yorum yapar. Eğer paket dağıtıcının koltuğunun altına yada çantasına atıp getireceği hafiflikte ise sorunsuz gelir. Aksi durumda 75 euro luk sınırı geçmese bile gümrükte kalır. Gel al derler..

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bana büyük paketlerin de gelmişliği var, ek olarak bildiğim kadarıyla artık gümrük bedelini de posta memurları adresinizde tahsil edebiliyor.

Ptt kargo paketin hacmine ve ağırlığına bakar. Dağıtım yapan kişinin bunu yaya olarak götürüp götüremeyeceğine göre yorum yapar. Eğer paket dağıtıcının koltuğunun altına yada çantasına atıp getireceği hafiflikte ise sorunsuz gelir. Aksi durumda 75 euro luk sınırı geçmese bile gümrükte kalır. Gel al derler..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bana büyük paketlerin de gelmişliği var, ek olarak bildiğim kadarıyla artık gümrük bedelini de posta memurları adresinizde tahsil edebiliyor.

Büyük ama hafif paketler gelmiştir.. Mesela küçük bile olsa 15-20 kg lik bir paket adresinize kadar gelmez. Gelip alın derler.. Tecrübelerim bu yönde.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hakan Küçükkılıç

linkteki ürünü inceledim. benim aldığım ile herşeyi birebir aynı neredeyse... tema ve android versiyonu farkı var bi de tuşların konumlanması farklı olmuş. çalışma şekli birebir aynı. 750 tl çok iyi fiyat kaçırmayın...

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Boşta kaldıkça teyplere bakarken en sonunda sahibinden de çinden getirip satan bir arkadaşı buldum. Hazır bulmuşken riske girmeyim alıyım dedim. Teyp yola çıktı.Gelince inceler yorumlarımı videosunu paylaşırım. Ürün linki

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-2-android-4.2.2-versiyon-multimedya-araca-ozel-194394715/detay

Aliexpress linki 

http://tr.aliexpress.com/item/2-Din-Android-4-2-2-Car-dvd-gps-player-for-Ford-car-stereo-radio-for/32244777070.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Boşta kaldıkça teyplere bakarken en sonunda sahibinden de çinden getirip satan bir arkadaşı buldum. Hazır bulmuşken riske girmeyim alıyım dedim. Teyp yola çıktı.Gelince inceler yorumlarımı videosunu paylaşırım. Ürün linki

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-2-android-4.2.2-versiyon-multimedya-araca-ozel-194394715/detay

Aliexpress linki 

http://tr.aliexpress.com/item/2-Din-Android-4-2-2-Car-dvd-gps-player-for-Ford-car-stereo-radio-for/32244777070.html

Yurtdışından daha ucuza gelmiş, hem de riski yok, incelemenizi merakla bekliyorum, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...