İçeriğe Yönlendir

Sedici Anahtarsız Giriş/ Çalıştırma Problemi

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Ha gayret olacak bu iş. :yes:

Sıra Servet abimde.. 4 gözle bekliyorum sevinçli haberini..  :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Deniz aşırı d serilerine güvenmiyorum, oem istenip çok kaliteli replika iteliyorlar

Bostancı civarında araştıralım derim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
(düzenlendi)

Eeeee son durum nedir?. Bu konuyu niye görmedim ben. :spiteful:

Hani ışıklı anahtar deliği? Hani anahtar? Hani kumanda? :yes:

Adam iki aydır anahtar diye ruhunu teslim etmiş ya..... (devamını bilirsin sen :yes: )

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kodlayıcı entegre yok, bulsam hallolacak

Hani denizaşırı gelipdurudu, gelmedi mi?

Çalışıyor abi. Çıbıkla çalışıyor. Şuan zamazingo hiçbir işe yaramıyor. Evde duruyor. ÖM den adres ver. Yarın kargolayım.. :biggrin: Olursa yine aynı adrese 1 kuzu kargolayım.. ;):D:flowers:

Tövbe tövbe, çıbık mıbık? :unsure2: Çıbıksız çalışmaz mı? :(

Yorum bağlantısı

Hani denizaşırı gelipdurudu, gelmedi mi?

Tövbe tövbe, çıbık mıbık? :unsure2: Çıbıksız çalışmaz mı? :(

Çıbığa mı yoksa 1 kuzu ya mı takıldın abim?  :D İstediğin kuzu olsun. Adres ve göndereyim.  ;)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Daha olmadı mı? Çıbık işe yaramadı mı?

Yorum bağlantısı

Daha olmadı mı? Çıbık işe yaramadı mı?

Çıbık işi tamam abi. Kullanıyorum. Kumanda da top, Servet abide.  ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu işin sonunda araba değişecek kumanda da forkliftten düşecek sanırım  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu işin sonunda araba değişecek kumanda da forkliftten düşecek sanırım  :D

Sıkıntı yok abim. Zaten bunu bilerek, araç fiyatında gerekli indirimleri yaptırarak aldım aracı. Olursa kar, olmazsa can sağlığı..  ;)

Yorum bağlantısı

Sıkıntı yok abim. Zaten bunu bilerek, araç fiyatında gerekli indirimleri yaptırarak aldım aracı. Olursa kar, olmazsa can sağlığı..  ;)

Yani şimdi sen bu araca binerken anahtarla kapıları mı açıyon? :shok:

Yorum bağlantısı

Yani şimdi sen bu araca binerken anahtarla kapıları mı açıyon? :shok:

Neyin peşindesin abi? Merak ediyorum, ondan soruyorum.. İlk kanı da sen akıtmıştın halbuki. HE ile karıştırma beni reja edijiğim kuzum..  ;)  :D Kuzum dedim de karnım acıktı. Akşama ne yesem acep?  :unsure2:  :D

Yorum bağlantısı

Neyin peşindesin abi? Merak ediyorum, ondan soruyorum.. İlk kanı da sen akıtmıştın halbuki. HE ile karıştırma beni reja edijiğim kuzum..  ;)  :D Kuzum dedim de karnım acıktı. Akşama ne yesem acep?  :unsure2:  :D

Merak ettim sadece, araca önce sen bi biniyon da sağ kapıyı içerden mi açıyon?  yoksa önce sağ kapıyı anahtarla açtıktan sonra sol tarafa geçip de anahtarla sol kapıyı da mı açıyon?

Kan yok, nerden çıktı şimdi bu? :unsure2:

Yorum bağlantısı

Merak ettim sadece, araca önce sen bi biniyon da sağ kapıyı içerden mi açıyon?  yoksa önce sağ kapıyı anahtarla açtıktan sonra sol tarafa geçip de anahtarla sol kapıyı da mı açıyon?

Kan yok, nerden çıktı şimdi bu? :unsure2:

Merak ile ilgili bir atasözümüz vardı galiba? Neydiii....  :unsure2:  :fiuw: Araca yaklaşınca kapılar otomatik açılıyor abi..  ;) Oldu mu?  :) Sedici mi mi kıskanıyon nedir, anlamadım yahu? Alcaktın sende bitane 16 x 2 olcaktık..  :D

Yorum bağlantısı

Bak, Bilalim almış C-Max i sonunda kurtulmuş. ;)  (Biz mi, o mu bilemedim gerçi)  :D Sende al bir Sedici, kurtul(alım)  :D

Yorum bağlantısı

Merak ile ilgili bir atasözümüz vardı galiba? Neydiii....  :unsure2:  Araca yaklaşınca kapılar otomatik açılıyor abi..  Oldu mu?  :) Sedici mi mi kıskanıyon nedir, anlamadım yahu? Alcaktın sende bitane 16 x 2 olcaktık..  :D

Sen yazınca benim de aklıma gelmişti o meşhur söz.  Ama ben  aklıma gelen bazı şeyleri buraya yazmıyorum. :yes: Sen hatırlayabildin mi?

Sedici almasam da Rover'e anahtarla giriş yapsam, senin duygularını paylaşmış olur muyum ki?

Yorum bağlantısı

Sen yazınca benim de aklıma gelmişti o meşhur söz.  Ama ben  aklıma gelen bazı şeyleri buraya yazmıyorum. :yes: Sen hatırlayabildin mi?

Sedici almasam da Rover'e anahtarla giriş yapsam, senin duygularını paylaşmış olur muyum ki?

:kendituzagınadüşenadamcry:  :D  :D

Yorum bağlantısı

Ne oldu bu anahtar yapıldımı ?

Kızıyor ve sinirleniyor, aklına garip garip şeyler geliyor. Sanırsam anahtar yapılamadı. :(

Yorum bağlantısı

Kızıyor ve sinirleniyor, aklına garip garip şeyler geliyor. Sanırsam anahtar yapılamadı. :(

Telefonu bozuk,arabasının anahtarı bozuk vs...liste uzar gider,sorun bunda sanırım  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Servet abim, deniz aşırı kaynaklarından bana bir çift Osram D1S 5000K CBI ampül bulabilirmisin ? Fiyatlar mantıklı değilse buradaki kaynaklardan çıkma mı alsak?

Golfden çıkma D1s var :p

Anahtara diş açtırdık. KApıları açıyor. Ancak çip olmadığından immo kodlanamadı. Çip i ufak kömür çipmiş. Standart cam boru çipler büyük geliyor mevcut yerine. O sebeple çip bekliyoruz şimdi..

Oa9l6H2.jpg?1

kömür çipin sıkıntısı ne burda sanki o daha rahat kodlanıyor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...