İçeriğe Yönlendir

0 Km 1.4 75 Ps Tdi Polomu Yoksa 1.6 90 Ps B Max Mi.

Ümit Volkan Durmaz

Recommended Posts

Ümit Volkan Durmaz

Polonun fiyati 47 bin b max fiyati 57 bin 2 side dizel

Pazartesi kesin karar vermem gerekiyor zira aracimi sattim ve sali gunu kanpanyalar bitiyor.iki aracida adima opsiyonladilar

Polo piyasasi cok iyi ama kucuk b max buyuk ama piyasasi yok

Ayni fiyat olsalar belki b max derim ama 10 bin fark var

Yorum bağlantısı
Misafir

Bmax hakkında forumda çok şikayet vardı. Kendi kendine açılan arka camlar vs vardı.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Evet okudum ama genis arac iste

Poloya bindigimde kaliteyi hissettim

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Polo düşünmeye bile gerek yok bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

57 b-max gibi bir araç için fazla gibi. Zaten yakında bir majyaj geçirir.  57 bine 2012-2013 c-max alınır. Ha araba kampanyaları başka tabiki. Birde nissan note var. Hem daha ucuz hem daha büyük.  B-max'ın test tüketimi 6 litre iken Note'da 4.2 litre. İkisinide kulanmadım ama Note daha modern ve yeni. Tercihler ön planda tabiki.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

yakın fiyat olsa bmax ama gerçekten piyasası düşük olunca araç değer kaybı yüksek oluyo polonun ölüsü bile satılıyo ve bence 90 lık alın derim fiyat farkı 2700 bmt var ve comfort trend 75 lik almaktansa hem az yakar hem daha iyi gider

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aradaki fiyat farkını göz önünde bulundurarak polo diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Aynen abi sen eski b max cisin yanlis hatirlamiyorsam

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aynen abi sen eski b max cisin yanlis hatirlamiyorsam

Evet. Aslında B Max'teki arka cam sorunu, yağ uyarısı vs. sorunlarını yazılımla hallettiler. Fiyat eşit yada birbirine yakın olsaydı B Max derdim ama 10 bin tl az bir fark değil.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Katiliyorum 10 bin cok para

Poloda guzel arac biraz kucuk olmasi haric gerci kucuklugu yakit konusunda daha az yakmasinin sebebi olur diye dusunuyorum

B max iriligi ve motor gucu yuksek oldugundan cok yakar bence

Arkadasim polosunun 16 kurus yaktigini soyluyor

Bir diger arkadasimda c max var nekadar yakiyor sorusuna cooook yakiyor volki diye cevap verisi hala kulagimda

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Polonun fiyati 47 bin b max fiyati 57 bin 2 side dizel

Pazartesi kesin karar vermem gerekiyor zira aracimi sattim ve sali gunu kanpanyalar bitiyor.iki aracida adima opsiyonladilar

Polo piyasasi cok iyi ama kucuk b max buyuk ama piyasasi yok

Ayni fiyat olsalar belki b max derim ama 10 bin fark var

Ümit bey bmax kesinlikle almayın kronik sorunları mevcuttu. halledilmiş ama genede hiç belli olmaz. Ama yerinizde olsam ford fiesta 1.5 tdci titanium alırdım şu anda fiyatı 52.300. Yanılmıyorsam alacağınız polo 1.4 75 ps tdi trendline.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Arkadaslar fiesta dusunmuyorum zaten ben fiestayi sattim tekrar almak istemem

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

57 milyar b max için fazla geldi kapıları falan bi ilginç ayrıca güvenlik açısından da naçizane düşüncem pek geçer not alamaz orta direk yok arabada :) ben bu durumda kesinlikle polo derdim b max courieri çok andırıyor aynı şase sanırım geniş araba olacaksa couriere bakın bir de

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

57 milyar b max için fazla geldi kapıları falan bi ilginç ayrıca güvenlik açısından da naçizane düşüncem pek geçer not alamaz orta direk yok arabada :) ben bu durumda kesinlikle polo derdim b max courieri çok andırıyor aynı şase sanırım geniş araba olacaksa couriere bakın bir de

Davut bey, güvenlik açısından B Max 5 yıldız almış bir araç. Orta direk yok diyorsunuz ama iki kapının içinde de direk mevcut ve kapılar kapalı olduğunda çift direk oluyor. Takla atmış bir B Max fotoğrafı daha önce forumda paylaşılmıştı. Kabinde ezilme yoktu ve neredeyse aynı kalmıştı. Kesinlikle Polodan aşağı kalmaz hatta daha iyidir bence. Ben eski B Maximi almadan önce çok araştırmıştım özellikle güvenlik konusunu. 

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Davut bey, güvenlik açısından B Max 5 yıldız almış bir araç. Orta direk yok diyorsunuz ama iki kapının içinde de direk mevcut ve kapılar kapalı olduğunda çift direk oluyor. Takla atmış bir B Max fotoğrafı daha önce forumda paylaşılmıştı. Kabinde ezilme yoktu ve neredeyse aynı kalmıştı. Kesinlikle Polodan aşağı kalmaz hatta daha iyidir bence. Ben eski B Maximi almadan önce çok araştırmıştım özellikle güvenlik konusunu.

Korhan bey tabiki ben aracı kötülemek Amaçlı falan demiyorum Türk insani olarak değişik şeylere pek alışkın değiliz[emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayşin Korkmaz

Baktimda oda ticari

Courier e bende bakmıştım ticari olan ve olmayan 2 modeli var. Ticaride arka koltuk ortasında bir tümsek var ticari olmayan normal binek araç arka koltuğu gibi. Fiyatlarını çok hatırlamıyorum sadece Arkas'taki satış danışmanının söyledikleri kaldı aklımda benim aklım Fiesta'daydı pek dinlememiştim :)

Bir ara Kia Rio vardı aklınızda vazmı geçtiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Kuryenin binek fiyati 55 bin dediler.degmez o araca.

Aslinda aklimdaki arac rio idi fakat polo icin dogus gurubuna +% 5 indirim yapinca 45 bin rioya verecegime 47 bin poloya veririm satarken basim agrimaz diye dusundum.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

tekirdağ ford erkan  1.5 tdci fiesta titanyum X paket hediyeli opak renk 49750 ye bıraktı , 49500 e alınır peşin para . 47 poloya verene kadar fiesta alınır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayşin Korkmaz
(düzenlendi)

Kuryenin binek fiyati 55 bin dediler.degmez o araca.

Aslinda aklimdaki arac rio idi fakat polo icin dogus gurubuna +% 5 indirim yapinca 45 bin rioya verecegime 47 bin poloya veririm satarken basim agrimaz diye dusundum.

tekirdağ ford erkan  1.5 tdci fiesta titanyum X paket hediyeli opak renk 49750 ye bıraktı , 49500 e alınır peşin para . 47 poloya verene kadar fiesta alınır

İzmir de Fancy Rio'ya 48250 demişlerdi, Fancy Rio'nun doluluğu ne Polo nede Fiesta ile kıyaslanamaz bile. Gidip Fiesta aldım ama gözüm hala Rio'da ne yalan söyleyeyim...

Herkes Rio'nun 2. elinin zayıf olduğunu söylüyor ama ben bir türlü o zayıf 2. eli olan Rio ile karşılaşamadım fiyatlar yüksek 2. elde. Bence bu bir şehir efsanesi sadece...

tarihinde Ayşin Korkmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...