İçeriğe Yönlendir

Kendin Yıka Makinesi Olan Benzinlikler Listesi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Ahmet Aybeyaz

İstanbul Gaziosmanpaşa civarlarında hiç denk gelmedim.

Tekirdağa giderken bi sürü benzincide var aslında

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hiç yıkatmıyorsun.. Kendin de yıkamıyorsun..  :unsure2:   :shok:   :vroom:

2 ayda bir yıkamacıya yeter :D

Aracın içi temiz. Bırak dışı kirli olsun. Temiz olduğunda nazar değiyor.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Ankara, Dikmen Polis Evi yanı Sehll' de süpürge 1 tl, yanında çeşme var su bedava , ayrıca yıkamacı da su tutma köpüklü 2 TL,

Eskişehir yönüne doğru Ümütköyü geçince adını hatırlaymadığım bir benzinlikte de süpürge 1 tl..

Kazımkarabekir caddesinde keçiören yönünde doğru,  köprü ayağındaki Sehll de 100 tl ye su tutma ücretsiz..

Yorum bağlantısı
Misafir

2 ayda bir yıkamacıya yeter :D

Aracın içi temiz. Bırak dışı kirli olsun. Temiz olduğunda nazar değiyor.

Ozaman sen jip alma.. Gaza gelip çar çamur içine girersen,  2 ay o çamuru da yıkatmazsan..  :shok:  Kemikleşir, bir daha da çıkmaz..  :D  

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ozaman sen jip alma.. Gaza gelip çar çamur içine girersen,  2 ay o çamuru da yıkatmazsan..  :shok:  Kemikleşir, bir daha da çıkmaz..  :D  

Çamur jeepin  şeref madalyasıdır :D

Neyse konuyu baltalamayalım :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Karademir
(düzenlendi)

İzmir Buca Çevik-1 in ilerisindeki BP Yıkama 1 TL Köpük 2 TL Elektrikli süpürge 2 TL

Köpük Kullanılmaz bildiğiniz deterjan konuluyor. Ama Yıkama ve Süpürge iyi oluyor.Giderken ayrı bir kova ve cilalı oto şampuanı şart. :)

Bende bunu yazmaya girmiştim dediğin gibi deterjan gibi bişey ama iyi temizliyo kışın basıyom valla köpüğü yazında genelde kova falan baya uğraşırım orda caddede oturupda araba yıkıcak yerinin olmaması çok kötü :) tarihinde Yusuf Karademir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

Ankara da, İstanbul yolu üzerindeki carefour kavşağından sağa dönüp içeri 50 mt girdiğinizde göreceğiniz PO istasyonunda her biri 1 tl ye yıkama, köpük, cila, süpürge ve basınçlı hava hizmeti alabiliyorsunuz. Yeride çok geniş aynı anda 3 araç kullanıyor ve birbirini rahatsız etmiyor. Ankaradaki şuana kadar rastladığım en güzel yer. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çayırova tp istasyonu. ama genelde bozuk oluyor. 3/1 şansınız var araba yıkamak için. konuyu ilgi ile takip edeceğim,bu civarda varsa biz de oraya gidelim.

3/1 şans nasıl oluyor?   :)

Bu arada konuyu baltalamayalım.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

makine genelde bozuk, ne zaman gitsem ya köpük makinesi çalışmıyor, ya da basınçlı su makinesi. 3 defa gidiyorsam 1 inde anca yıkayabiliyorum aracımı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Caglayan Celiker

Şehir merkezinden uzaklaşacak şekilde İstanbul yolunda Şaşmaz kavşağına gelmeden sağda tünel tipi komplex bir yıkama makinesi konmuş, geçerken gördüm detay veremiyorum. İlgisini çekenler uğrayabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Özet

Konya merkezde otogar Aytemiz petrol.   su:1 TL-köpük 1 TL.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Fransa Nice Total , Carrefour

Su 1€ , Deterjan 1€ , Cila 1€ :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak ANAVATAN
(düzenlendi)

Bursa Mudanya yolu shell

Bilecik Atatürk caddesi petrol ofisi

tarihinde Burak ANAVATAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ozan Şimşek

Eskişehir Sarar BP - Min. 35 TL yakıt alana otomatik yıkama ücretsiz. Köpük 1 TL.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ankara Anadolu bulvarı, Odtü-Gimat istikametinde bulunan Petrol Ofisinde kendin yıka var, su köpük süpürge birer lira, karşısındaki istasyonda oto yıkama hizmeti var, personel yıkıyor..

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Saimekadın Opet , Aktaş Shell , Samsun Yolu Petrol Ofisi ,Çayyolu Shell de kendin yıka hizmeti var şimdilik aklımdakiler bunlar:)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Eryaman Opette de var artık. 
Aracımı hergün yıkadağım yer ise çiftlik kavşağındaki henüz açılmamış olan benzinlik. Köpük, tayzikli su, cila, basınçlı hava tabancası, jant böcek temizleyici vs hepsinin otomatları var. Çoğu kişi bilmiyor. Tayzikli su olarak 5-6 gişe var ve her zaman boş. 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Gebze yanyol Gebze Center istikameti Opet Demirtaş petrol  ;Tam karşısındaki BP kuzey yan yol   Darıca girişi (Bayramoğlu  tarafından) LUKoil   ;)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aydın merkezde eski Aydın Tekstil arazisinin karşısındaki Shell'de. Köpük 1 tl, yıkama 1tl. 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ozan Şimşek
(düzenlendi)

Arkadaşlar selam,

Eskişehir ve civar ilçelerde ikamet eden arkadaşlar için ''Hobby Self Care Care'' 'ı tavsiye ederim,

1 TL - Yıkama

1 TL - Köpük 

1 TL - Cila

1 TL - Süpürge

1 TL - Hava

0,50 TL - 4 adet kağıt paspas

1 TL Nescafe

0,50 TL - Çay

Kurutma işlemleri için ayrıca kapalı yer de mevcut. Yıkama alanlarında temiz fırçalar da ücretsiz kullanılabiliyor. Tertemiz bir işletme. İstediğiniz cila, temizlik seti, aksesuarlar da işletme içerisinde mevcut. Ben 5 TL ile koca arabayı iç dış temizleyebiliyorum. Üstelik binek-ticari-jeep olarak ayrım gözetilmiyor. 

Yaklaşık 5 aydır işletme aktif olarak çalışıyormuş ancak ben daha yeni keşfettim. Yeri : Borsa cad. üzeri trafik ışıkları yanı.

Bilgilerinize,

tarihinde Ozan Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...