İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

3 saat önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Çok iyi, ben alırken denk gelse idi alırdım valla. Ben düz vites istiyordum ama sunroof ve esp gibi büyük farklar var..

galiba derdimi anlatamadım...almaya karar vermiştim...pazartesi gidip alacaktım.ama dedim ya çok çok iyi incelenmeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

hocam valla kaçırmayın benimde kaç gündür sürekli baktığım bir ilan 

araç çok düzgün duruyor ve full dolu 

güzel bi serviste inceletip sonrasında da üç e beş bakmadan alınır 

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

galiba derdimi anlatamadım...almaya karar vermiştim...pazartesi gidip alacaktım.ama dedim ya çok çok iyi incelenmeli...

Vakit varsa kaçmaz, incelemek gerek.
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Bir saat önce, Sinan Kozan yazdı:

hocam valla kaçırmayın benimde kaç gündür sürekli baktığım bir ilan

araç çok düzgün duruyor ve full dolu

güzel bi serviste inceletip sonrasında da üç e beş bakmadan alınır

Aslında çok ayrıntıya girmek istemiyordum ama...neyse olan oldu...aracı almak istiyordum fakat kafamda tavan hariç boyalı olması ve hiç hasarının olmaması bir soru işareti bıraktı...aracı şaseden araştırdım...bir kaç hasarına ulaştım...turbosu falanda değişmiş...jantg.lastik.radyatör...bunlar önemli değil pek aslında...ama km si ile ilgili bir sıkıntı vart.ve satan kişi bunu benden öğrendi...çok üzüldü..bilmediğine adım gibi eminim...ama yinede fiyat revize edilerek  ki ...bayağı edilmeli...alınabilir...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

@Hasan Basri Bayraktar Hocam bende üzüldüm aracın öyle çıkmasına çok güzel gözüküyordu tanıdık bildik birisinin almasını isterdim

hayırlısı olsun.bende aracımı satılığa çıkarttım eğer satabilirsem bende mk3 mondeo bakmaya başlayacam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

4 kazasında 9660 ve 6795 iki adet fiyat çıkıyor, tırt diyebilir miyiz :unsure2::nea::) 

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Satıcı ile görüştüm, büyük hasar kaputa tuğla düşmesinden kaynaklı olan hasarmış, far falan da değişmiş, diğer hasar ise iyi niyet kapsamında şanzuman değişikliği imiş. aracın silecek suyuna kadar tüm bakımları yetkili de yapılmış. :unsure2: @Servet Aydın  @Çağlar Bayur :blush:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya
Bir saat önce, İsa Acar yazdı:

Satıcı ile görüştüm, büyük hasar kaputa tuğla düşmesinden kaynaklı olan hasarmış, far falan da değişmiş, diğer hasar ise iyi niyet kapsamında şanzuman değişikliği imiş. aracın silecek suyuna kadar tüm bakımları yetkili de yapılmış. :unsure2: @Servet Aydın  @Çağlar Bayur :blush:

Kimse de kaza yapmıyor arkadaş, ya saksı düşüyor ya da tuğla :fiuw:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İsa Acar
1 dakika önce, Mehmet Ali Karakaya yazdı:

Kimse de kaza yapmıyor arkadaş, ya saksı düşüyor ya da tuğla :fiuw:

Orası öyle de satıcı yetkili serviste kaydı var diyor, kendinden emin :)

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Açıkçası ben inandırıcı bulmadım.

1. si ford iyi niyet kapsamında şanzımanı falan değiştirmez. Hele ki jatco gibi bir şanzımanı. Hadi değiştirdi diyelim niye hasar kaydı olsun?

2. si kaputa nasıl bir tuğla düşmüş ki farlar falan da değişmiş.

Bence mondeo mk3'de ucuzunu almak yerine mümkünse pahalısını ve bakımlısını alın. En nihayetinde aynı hesaba gelecektir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)
3 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Açıkçası ben inandırıcı bulmadım.

1. si ford iyi niyet kapsamında şanzımanı falan değiştirmez. Hele ki jatco gibi bir şanzımanı. Hadi değiştirdi diyelim niye hasar kaydı olsun?

2. si kaputa nasıl bir tuğla düşmüş ki farlar falan da değişmiş.

Bence mondeo mk3'de ucuzunu almak yerine mümkünse pahalısını ve bakımlısını alın. En nihayetinde aynı hesaba gelecektir.

Kesinlikle katılıyorum, 2 lira ver iyisini al ama maddi durumuma göre bakmak zorundayım. Bu sebeple sizlere danışıyorum zaten... :)

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
16 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Tuğla yüklü kamyona arkadan çarptıysa demek...Bİr kaçı da kamyon kasasından kaputa düşer tabi.

İyi niyet kapsamında sanzuman değişse, kaskoyla-tramerle ne alakası var. Kasko sadece kaza-yanma -çalınma öder(kabaca). Arıza sebebiyle hiç bir ödeme yapmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
3 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Ne yazık ki artık en pahalısı en bakımlısı olmuyor.:( Araç piyasası galiba tarihin en kötü durumunda. Kesinlikle bakımlı bir araca fazla para vereceğime, bakımsız bir aracı bakım masrafları kadar indirimli almak isterim. Bakımını kendim başında durarak yaptırır, güvenerek kullanırım. Ne ustaya, ne sanayiye, ne de satıcıya güvenilmez bir durumdayız.:i-ih: Satıştaki araçların % 90'ı iki üç ay, hatta iki üç gün önce alınmış. Nasıl bir bakım beklersiniz, bakımlı olduğuna nasıl güvenirsiniz. Bir iki yıl önce alınmış araçlar ise; neredeyse alındığı günden bu yana satılık. O nedenle tanıdık arkadaşlardan amaca uygun bir araç buluncaya kadar aramaya-beklemeye devam ediyoruz.:yes:

5 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Tuğla yüklü kamyona arkadan çarptıysa demek...Bİr kaçı da kamyon kasasından kaputa düşer tabi.

İyi niyet kapsamında sanzuman değişse, kaskoyla-tramerle ne alakası var. Kasko sadece kaza-yanma -çalınma öder(kabaca). Arıza sebebiyle hiç bir ödeme yapmaz.

Yolculuk esnasında alttan gelen ve şanzımanı hedef alan bir darbe (mesela köpeğe çarpma:fiuw:) sonucunda şanzıman hasarlandıysa bu mümkün.:yes:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Mükremin Kocataşkın yazdı:

Ne yazık ki artık en pahalısı en bakımlısı olmuyor.:( Araç piyasası galiba tarihin en kötü durumunda. Kesinlikle bakımlı bir araca fazla para vereceğime, bakımsız bir aracı bakım masrafları kadar indirimli almak isterim. Bakımını kendim başında durarak yaptırır, güvenerek kullanırım. Ne ustaya, ne sanayiye, ne de satıcıya güvenilmez bir durumdayız.:i-ih: Satıştaki araçların % 90'ı iki üç ay, hatta iki üç gün önce alınmış. Nasıl bir bakım beklersiniz, bakımlı olduğuna nasıl güvenirsiniz. Bir iki yıl önce alınmış araçlar ise; neredeyse alındığı günden bu yana satılık. O nedenle tanıdık arkadaşlardan amaca uygun bir araç buluncaya kadar aramaya-beklemeye devam ediyoruz.:yes:

Yolculuk esnasında alttan gelen ve şanzımanı hedef alan bir darbe (mesela köpeğe çarpma:fiuw:) sonucunda şanzıman hasarlandıysa bu mümkün.:yes:

Abi iyi niyet kapsamında denmiş. Bu tabi ki mümkün ama iyi niyet olmaz ki, normal kaskodan yapılan işlem olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
15 dakika önce, Mükremin Kocataşkın yazdı:

...

10 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

....

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.:)

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

İsa bey uzak durun derim, her mal satılır, satarken dert olacak işler bunlar. Keza şu da var mk3 mondi önden kaza yapsa ve farlar, tampon, far yıkama değişse zaten 5000tl ölüsü tutar... Temiz olsun Trend olsun derim şahsen... Tanıdık olsa daha da iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Farklı olma uğraşı...

Alıntı

Merhabalar,

Bir Mazda sever olarak, burada yine, 3 yıl önceki Mazda 2009 aracımı sattığım gibi, bu kez 2011 makyajlı kasa aracımı satışa çıkarıyorum. Araçlarım için kullandığım sloganı çoğu Mazda dostu hatırlar. "Keşke tanıdık biri alsa.."

Neden mi? 

• Aracıma çok iyi bakarım, kilometresi gelmeden servise götürürüm, servis kayıtları vardır Türkiye'nin her yerinden bu kayıtları görebilirsiniz. Plakası açıktır, sorgulayabilirsiniz, ben zaten aşağıda size nedenini yazdım, ister inanırsınız, ister inanmazsınız ama ekspertiz söylediğimden farklı birşey söylemezse, yemeği ısmarlarsınız :)
  • Kimse kızdırmadığı sürece (bu söze dikkat!) yolda ani hız artışları yapmam, arabayı zorlamam, ama kızdım mı 3 ten 2 ye öyle bi takar ki sormayın, hele ki o egzost sesi varya hani hiçbirinde olmayan (ezber bozanda bile :)) işte o sese hasta olursunuz..
  • LPG takmam, benzinli kullanırım, motoru temiz tutarım, yoluma bakarım.
  • Yazın yaz lastiğimi, kışın kış lastiğimi takarım, güvenle kullanırım sağa sola çarpmam, vurmam kırmam. Kış lastiğim Kumho'dur 150km kullanılmıştır, yaz lastiğim Michelin Pilot Sport 3'tür 700 km'si yoktur, hepsi araçla verilir.
  • Durduğu yerde şu çıkıntılı ön çamurluklara sürterler, titizim çizik arabaya binmem, nazardır derim, serviste yaptırırım, 6000 TL hasar kaydı çıkar sorguda, önce inanamam o kadar çiziğe nasıl bu para çıkmış diye sonra kulak asmam, kişi kendinden bilir işi herşey de bir hayır vardır derim, devam ederim.
  • Farları Xenondur sonradan olma değil fabrikadan doğmadır, viraja göre yön değiştirir, sisleri xenondur, muayenede sökmek gerekir, gündüz farları leddir sürekli "ne geliyor ya böyle" dedirtir, bakımı rakiplerine göre uygundur, 2.0 155BG arabadır, rakip tanımaz 245 km/h ile resim çektirir, virajlarda sağa sola kaymaz, güven verir...
  • Yedek anahtarı vardır, hanımda durur, katalogları vardır ilk günkü gibidir, lastik tamir kiti vardır sıfırıyla aynıdır kullanılmamıştır, koltuklar deridir bej renklidir yıpranmamış, yıpratılmamıştır, aracım kahverengimsi siyahtır her yerde yoktur, ön koltuklar ısıtmalıdır kışın sıcak tutar, vergisi ödenik, muayenesi 2017 Aralık sondur, sunroof vardır ona söyleyecek söz yoktur :)
  • Kör noktası vardır, sağda solda araç varsa uyarır "geçme yavrum geçme babında hafif bir ses çıkarır", ön park sensörü arka geri görüş kamerası vardır hem hisseder duyar, hem de görürsünüz gizli saklısı yoktur, lastik basınç sensörü güvenliğinizi, yağmur ve far sensörü ise konforunuzu artrır. Far yıkaması vardır yollarınız hep aydınlık, anahtarsız giriş, gelişme, çalıştırma, sonuç ile vaktiniz size kalır. :)
  • Ayna kromları vardır, altı üstü krom deme, ayrı bir hava katmıştır, zaten ilk bakışta anlaşılır.
  • Ben Kocaeli'deyim ararsanız ulaşırsınız, mesaj atarsanız ulaşırsınız, siteden ulaşırsınız, whatsapptan yazarsınız ulaşırsınız. Kimse ulaşılmaz değildir yeter ki doğru yolu deneyin, ulaşırsınız... 
  • Umarım değerini bilen biri alır, kilometrelerce biner spor, konfor ve güvenliğin keyfini alır, galerici değilim komisyonu eşim alır :) , pazarlık payı vardır ama ölücüleri bu adam meşgule alır, herkese iyi alışverişler kardeşiniz yol alır..
  • Unutmadan kırmızı harfler dikkatinizi mi çekti? mazda altı :)  Hoşçakalın...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bu-slogani-hatirladiniz-mi-keske-tanidik-biri-alsa-402283536/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

Forumdaşlar b7 kasa passat 1,4 tsi araç arıyorum.Çevrenizde varsa tanıdıktan almak isterim.

tarihinde Fatih Altınoluk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Herkese selamlar. Satılık C-Max'imiz var. 1.6 TDCI Trend 2006 model ve 120binde. Araç muhasebecimizin yani sağ kolumuzun. Sahibindende ilanını ben açtım. İlan açıklamasına da kendisi ne söylediyse tutanak tutar gibi yazdım. İlanının linkini de ekliyorum. Araç çok temiz, nasıl baktığını iyi biliyorum. Bu tarz bir araç düşünen varsa forum içine gitmesini çok isterim. Bu arada fiyata 41 yazalım dedi. Ciddi alıcısıyla konuşuruz arayı ben bulurum. :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-icinize-sinecek-temizlikte-c-max-402597871/detay/

1_edited.jpg

2_edited.jpg

3_edited.jpg

4_edited.jpg

5_edited.jpg

6_edited.jpg

7_edited.jpg

8_edited.jpg

9_edited.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
1 saat önce, Onurhan Çelebi yazdı:

Herkese selamlar. Satılık C-Max'imiz var. 1.6 TDCI Trend 2006 model ve 120binde. Araç muhasebecimizin yani sağ kolumuzun. Sahibindende ilanını ben açtım. İlan açıklamasına da kendisi ne söylediyse tutanak tutar gibi yazdım. İlanının linkini de ekliyorum. Araç çok temiz, nasıl baktığını iyi biliyorum. Bu tarz bir araç düşünen varsa forum içine gitmesini çok isterim. Bu arada fiyata 41 yazalım dedi. Ciddi alıcısıyla konuşuruz arayı ben bulurum. :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-icinize-sinecek-temizlikte-c-max-402597871/detay/

1_edited.jpg

2_edited.jpg

3_edited.jpg

4_edited.jpg

5_edited.jpg

6_edited.jpg

7_edited.jpg

8_edited.jpg

9_edited.jpg

Fiyatı baya yüksek geldi bana. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...