İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Bekir Çelik

Bu araç forumda soruldu mu bilmiyorum. Sizler ne düşünürsünüz arkadaşlar? Yaşı var ama km düşük. Araç da temiz görünüyor. Fiyatı nasıl sizce? Bu yaştaki dizel araçlarda baş ağrıtan sorunlar çıkar mı acaba?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-boyasiz-degisensiz%2Cilk-el-dusuk-orijinal-km.tr-deki-en-temizi-397271402/detay

Yorum bağlantısı
İsa Acar
On 21.02.2017 at 14:22, Ömer Türkşanlı yazdı:

İsa bey uzak durun derim, her mal satılır, satarken dert olacak işler bunlar. Keza şu da var mk3 mondi önden kaza yapsa ve farlar, tampon, far yıkama değişse zaten 5000tl ölüsü tutar... Temiz olsun Trend olsun derim şahsen... Tanıdık olsa daha da iyi olur.

Vazgeçtim bile Ömer Bey :) ama ne kadar da sıkıntılı bir süreç bu yahu :oghk:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Vazgeçtim bile Ömer Bey [emoji4] ama ne kadar da sıkıntılı bir süreç bu yahu :oghk:

Çok, çok zor süreç almak da satmak da dert artık...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Bir saat önce, İsa Acar yazdı:

Vazgeçtim bile Ömer Bey :) ama ne kadar da sıkıntılı bir süreç bu yahu :oghk:

İsa Bey, bütçeniz ne kadardı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
9 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Düşük km de Focus 1 arıyorum. Sizde mevcut mu acaba?

Yorum bağlantısı
12 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Arıyorsun yani. ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
26 dakika önce, Kerem Minaz yazdı:

Var da, size yok beyfendi ya. 

Yorum bağlantısı
İsa Acar
3 saat önce, Tahir İlter yazdı:

25 bin civarı düşünüyorum Tahir Bey :unsure2:Ama çok temizdir, şudur budur biraz daha üzerine çıkabilirim de işte biliyorsunuz durumları :unsure2:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
1 dakika önce, İsa Acar yazdı:

25 bin civarı düşünüyorum Tahir Bey :unsure2:Ama çok temizdir, şudur budur biraz daha üzerine çıkabilirim de işte biliyorsunuz durumları :unsure2:  

Düzgün bir Mondeo içim maalesef çok düşük kalıyor bütçe. Başınıza gelen talihsizliği biliyorum İsa bey :( 2002-2003 dizel veya diğer modellerde benzinli denk gelir belki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
1 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Düzgün bir Mondeo içim maalesef çok düşük kalıyor bütçe. Başınıza gelen talihsizliği biliyorum İsa bey :( 2002-2003 dizel veya diğer modellerde benzinli denk gelir belki. 

İnşallah, nasip diyelim ama gerçekten beynim sulandı artık :yildizlar: Bakıyorum aynı paralara saçma sapan arabalar var, mesela megane (kimse üzerine alınmasın, kişisel olarak fransızlara karşıyım) var, var da, onlar da düzgün değil ki :unknw: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
18 saat önce, İsa Acar yazdı:

İnşallah, nasip diyelim ama gerçekten beynim sulandı artık :yildizlar: Bakıyorum aynı paralara saçma sapan arabalar var, mesela megane (kimse üzerine alınmasın, kişisel olarak fransızlara karşıyım) var, var da, onlar da düzgün değil ki :unknw: 

İsa Bey ilerde kolay satarım kaygısıyla pazar performansı yüksek araçlara bakıyoruz ama sonuç hep hüsran oluyor. Geçen bir megan'a baktım. 12 el değiştirmişti.:yildizlar: 15 günlük arayışın ardından dün bir tane 207 aldık. Belki iyi bir pazarı yok ama hiç olmazsa geçmişi belli yedek anahtarı bulunan, kaskolu binilmiş bir aracımız var. Size de aynı şeyi tavsiye ederim. Kırık dökük iyi prim yapıyor denilen bir araç alıp uğraşmak yerine, al-satçıların, galericilerin çok da tercih etmedikleri modellere bakın. Bir de gerçek sahibinden bulabilirseniz daha rahat edersiniz.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
40 dakika önce, Mükremin Kocataşkın yazdı:

İsa Bey ilerde kolay satarım kaygısıyla pazar performansı yüksek araçlara bakıyoruz ama sonuç hep hüsran oluyor. Geçen bir megan'a baktım. 12 el değiştirmişti.:yildizlar: 15 günlük arayışın ardından dün bir tane 207 aldık. Belki iyi bir pazarı yok ama hiç olmazsa geçmişi belli yedek anahtarı bulunan, kaskolu binilmiş bir aracımız var. Size de aynı şeyi tavsiye ederim. Kırık dökük iyi prim yapıyor denilen bir araç alıp uğraşmak yerine, al-satçıların, galericilerin çok da tercih etmedikleri modellere bakın. Bir de gerçek sahibinden bulabilirseniz daha rahat edersiniz.

Kesinlikle haklısınız Mükremin abi, mondeo alma diyen de çok olmuştu bana, satamazsın falan filan işte, bilindik şeyler :) ben sadece güvenlik ve geniş olması hasebiyle tercih etmiştim/edeceğim :) yok fransız olmasın, yok hatchback olmasın, yok sağlam olsun derken kıskacı daralttıkça daraltıyorum :yildizlar::oghk: ilk aracım 307 ler vardı, biraz daha geniş, bu gidişle onlara da bakacağım, fiyatları cebime biraz daha uygun çünkü :) Teşekkür ederim...    :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

İşyeri sahibimizin arabası. Araç Borusan'dan alınmıştır. 58.000 km'den beri kendisinde. Çok titiz ve bakımlıdır. Düşünenler varsa bakabilir. Şu an X5 aldı ona biniyor bu boşa çıktı yatıyor ofisin önünde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-ekranli-navigasyonlu-edition-plus-isik-paket-3.20d-382563056/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
9 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Enteresan bir full paketmiş :)

Yerseniz :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
7 saat önce, Mükremin Kocataşkın yazdı:

Efendim abi? :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Tahir İlter yazdı:

Enteresan bir full paketmiş :)

Cc siz, xenonsuz full paket... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
14 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Cc siz, xenonsuz full paket... :)

ESP siz güvenlik paketli hem :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
26 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

ESP siz güvenlik paketli hem :D 

Esp li guvenlik paketini herkes yapar. Önemli olan espsiz yapmak:crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Efendim abi? :crazy:

Kesinlikle evet, tam da tarif ettiğim adamsın, ama araba diyoruz be kardeşim. Üzgünüm.:(

Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi
On 22.02.2017 at 20:21, Onurhan Çelebi yazdı:

Herkese selamlar. Satılık C-Max'imiz var. 1.6 TDCI Trend 2006 model ve 120binde. Araç muhasebecimizin yani sağ kolumuzun. Sahibindende ilanını ben açtım. İlan açıklamasına da kendisi ne söylediyse tutanak tutar gibi yazdım. İlanının linkini de ekliyorum. Araç çok temiz, nasıl baktığını iyi biliyorum. Bu tarz bir araç düşünen varsa forum içine gitmesini çok isterim. Bu arada fiyata 41 yazalım dedi. Ciddi alıcısıyla konuşuruz arayı ben bulurum. :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-icinize-sinecek-temizlikte-c-max-402597871/detay/

1_edited.jpg

2_edited.jpg

3_edited.jpg

4_edited.jpg

5_edited.jpg

6_edited.jpg

7_edited.jpg

8_edited.jpg

9_edited.jpg

Bu arada fiyatı az önce güncelledik 39500 yaptık. Araba bulduk bu hafta biraz uygun alınabilir gibi bilginiz olsun..

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
On 2/24/2017 at 11:06, Harun Kocaçalışkan yazdı:

İşyeri sahibimizin arabası. Araç Borusan'dan alınmıştır. 58.000 km'den beri kendisinde. Çok titiz ve bakımlıdır. Düşünenler varsa bakabilir. Şu an X5 aldı ona biniyor bu boşa çıktı yatıyor ofisin önünde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-ekranli-navigasyonlu-edition-plus-isik-paket-3.20d-382563056/detay

Son rakam nedir acaba merak ettiğim için soruyorum.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
39 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Son rakam nedir acaba merak ettiğim için soruyorum.

90bin dusunuyor ama her an satmaktan vazgecebilir de.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...