İçeriğe Yönlendir

Başarsoft 2015.03 Haritası Yayında

Fikret Özsoy

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Metin Güven

En son 15-20 Nisan gibi güncellemiştim, Bu güncelleme mayıs ayında mı çıktı acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Volkan Dinçel

2015/3 güncellemesi Üsküdar Evlendirme Dairesini bulamadı..trafikte kısır döngüye sokuyor rotada..döndürğü duruyor..İstanbullu arkadaşlar Altunizade tarafından olan varsa deneyin..

Birde Gültepe tarafında Zorlu holding binasının önünde yol tek yön olmuş..Orası da güncel değil..

Yine de çok yardımcı oldu İstanbul seyahatimde..

Asrın buluşu bence :D

Yorum bağlantısı

Son güncellemeden sonra cihazım sapıttı,dün resmen kriz geçirtti bana.az daha arka tekerin altına koyacaktım,hanım mani oldu.

Akşam icabına bakacağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Poi aramada çok başarısız Başarsoft... 

Yandexi tek geçerim bu konuda ama o da navigasyon cihazında yok işte... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Poi aramada çok başarısız Başarsoft... 

Yandexi tek geçerim bu konuda ama o da navigasyon cihazında yok işte... 

Abi, android sistemli naviler var. Onlarda olabilir.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Telefondan kullanmayı sevmiyorum Kerem.

Cihazı seviyorum. Ama poi sorun oluyor.

Adres sistemi güzel. Koordinat güzel. Ama Dürümcü Emmi yi bul dedin mi yok.

Yorum bağlantısı

Aynen abi,bende cihaz kullanmayı seviyorum ama gel gelelim deli ediyor,geçen Servet abimin yanına gidiyorum diye karşı mahalleye götürdü  :biggrin: Allahtan daha önce gitmiştim. :D

Yorum bağlantısı

Tamam işte abi. Telefon değil zaten. Navigasyon cihazı. Ama işletim sistemi android.  ;) Fabrika aracında var. Sim kart bile takılıyor. 10 numero alet. Bir araştır derim.  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bozulmadan yeni cihaz almamak gibi kötü bir huyum var.. Bunu aşamıyorum.. Bazıları pinti diyor benim için :D

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Poi konusunda ben memnun kaldım açıkçası

Kurtköy de revzen diye bir mekanda kına gecemiz vardı onu bile buldu..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bozulmadan yeni cihaz almamak gibi kötü bir huyum var.. Bunu aşamıyorum.. Bazıları pinti diyor benim için :D

led alıyon ama  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Açmayı dene istersen
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Atuğ

merhaba,

başarsoft'un yazılımı iGo yu satın almak için maille başvuru yaptım ancak gelen cevap tamamen baştan savmaydı. üretici firma ile görüşün diyorlar.

sd karta igo primo 2.4 ü internetten indirip başarsoft un toolbox programı vasıtasıyla 1 yıllık lisans satın alabiliyormuyuz?

Yorum bağlantısı

merhaba,

başarsoft'un yazılımı iGo yu satın almak için maille başvuru yaptım ancak gelen cevap tamamen baştan savmaydı. üretici firma ile görüşün diyorlar.

sd karta igo primo 2.4 ü internetten indirip başarsoft un toolbox programı vasıtasıyla 1 yıllık lisans satın alabiliyormuyuz?

Hafiza kartina yuklu olarak zamaninda samsung s2 cihazimla beraber gelmisti orjinal olarak. Ancak icinde bir aktivasyon kodu vardi ve o kod toolbox'a girdikten sonra yazilirak aktivasyon saglaniyordu. Aktivasyondan sonra cihazlarim sekmesinde s2 olarak yer aliyor, hala da cihazlarim arasinda duruyor. Yani bildigim kadari ile sd kartin bir cihaz ile beraber aktivasyonun verilmis olmasi lazim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

teşekkür ederim Evren bey,

lisanssız bir yazılım kullanmaktansa ürünü satınalmak istiyorum. cihazım cyclone win ce 6 kullanıyor, cihazın hafıza kartını bilgisayara takınca toolbox bağlantı yapmıyor. iGo nun son sürümünü satın alamıyormuyuz?

Yorum bağlantısı

teşekkür ederim Evren bey,

lisanssız bir yazılım kullanmaktansa ürünü satınalmak istiyorum. cihazım cyclone win ce 6 kullanıyor, cihazın hafıza kartını bilgisayara takınca toolbox bağlantı yapmıyor. iGo nun son sürümünü satın alamıyormuyuz?

Boyle bir deneyimim olmadi ama bildigim kadari ile ios ve android harici online satinalma islemi sanirim olmuyor. Forumlar

da belki detay vardir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...