İçeriğe Yönlendir

Volvo S60 Vs Passat

Recai Fırfırası

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

ikiside basit orta sınıf araç, luxury falan olması içi 200 kaadı geçecek fiyatı, günümüzde 100 kaat seviyesinde yok öyle lüküs araç, üzgünüm :) s60 daaa basit orta sınıf passatta, param olsa yüzlerine bakmam, bu arada passatı tercih ederim, gitmeyen çok yakan volvoyu diil, gerçi vw da yalancı ama neyse  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ikiside basit orta sınıf araç, luxury falan olması içi 200 kaadı geçecek fiyatı, günümüzde 100 kaat seviyesinde yok öyle lüküs araç, üzgünüm :) s60 daaa basit orta sınıf passatta, param olsa yüzlerine bakmam, bu arada passatı tercih ederim, gitmeyen çok yakan volvoyu diil, gerçi vw da yalancı ama neyse  :D

Ben Volvo ile mutluyum. İşin içine prestiji pek sokmak istemem. Gelirime göre araca binerim. Yeri gelir yarın tekrar puntoya da binerim. Önemli olan makul ölçülerde güvenli araçlara binebilmek. Passat'ı beğenisem ona da binerim. Hayatta tek seçenek ve tek markaya bağlı yaşamak zorunda değiliz. Bence bizim gelir düzeyimizde seçenek çok. Ya ultra zengin olsaydık? Ne yapacaktık? Üst sınıf araçlar belli. Araçları değil yatları konuşuyor olacaktık.

Ben hala s60'dan memnunum. Başka arac arayışlarımı sona erdirdi. Değişmek istersem s60 makyajlıyı denemek isterim. s80 almam s60 çok daha modern ve aradaki farka değecek cezbediciliği yok gözümde. BMW, Mercedes benim gibi maaşlı çalışan işi pek değil. 2006-2007 model belki olur ama o da denemek için olur ancak.

Motorlara gelince 6.2lt yakan, otomatik, 1650kg d sınıf bir araç. Yolda yavaş giden Volvo'ya saygı duyulan bir toplum. Hızlı gitsen mercedes, volvo kadar arkadan konuşmazlar bu da avantajı. 100-170km arası hızlanması iddia ediyorum 2.0 araçlardan geri kalmaz. 180'den aşağı düşmem diyen de Volvo almasın ne diyeyim artık:)

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...