İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Anahtar-Kumanda Cihazı

Lemi Sam

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar,

Aracım Focus2 ghia tdci 2007 model

Uzaktan kumanda anahtarı ile kapıları acamıyorum.

Anahtarla acıyorum manuel :-)

3 sorum olacak, biri teknik...

1..Kumanda cihazının icinde pil mi var acaba o mu bitmiştir, sorun ne olabilir?

2..İkinci sorunum da şu, şoforun sol tarafında aynaların konumunu ayarlayan dugmeler bazen calısyor bazen calısmıyor

bir sure önce akü değişti bununla ilgili olabilir mi?

3..Benim akü tam bakımsız akü ama merak ediyorum, Otomobil aküleri artık  kuru akü grubundan mı, içinde sıvı bişeyler olmuyor mu artık?

Bir de jel aküler var, bu nasıl bişeydir, jel akü mü almak daha iyiydi acaba, yanlış mı yaptım.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1- Kumanda pilli, pil değiştirilmeli.

2- Ayna düğmelerinin bulunduğu panel sökülüp temizlenmeli. Akü ile alakası yoktur.

3- Jel akü marin tip aküdür. Uzun süre yatan tekneler içindir. Araçlar için gereksiz pahalıdır. Otomobil aküleri bakımsız akülerdir ancak içlerinde tabii ki sıvı var. Yine de biz müdahele edemiyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Lemi Sam

1- Kumanda pilli, pil değiştirilmeli.

2- Ayna düğmelerinin bulunduğu panel sökülüp temizlenmeli. Akü ile alakası yoktur.

3- Jel akü marin tip aküdür. Uzun süre yatan tekneler içindir. Araçlar için gereksiz pahalıdır. Otomobil aküleri bakımsız akülerdir ancak içlerinde tabii ki sıvı var. Yine de biz müdahele edemiyoruz.

Gayet net ve açık cevaplar için çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...

Hocam 2. soruyla ilgili olarak yani ayna düğmelerinin olduğu panelin temizlenmesiyle ilgili tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı.

Avrupa Asya farketmez.

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...