İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - 1.6/2.0 Ecoboost Yakıt Tüketimi

Murat Gök

Recommended Posts

• 11 ay sonra...
Murat Sürmeli

Herkesin manuel vites mi? Otomatik vites yakıt miktarı ne kadar farkeder ş.içi ş.dışı? Bir de hangi otomatik vites :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İlyas Demirbaş

Şehir içi kullanım değerlerinizi kaç gösteriyor ekran ben 20 gün oldu alalı çok trafik olmadığı halde 9.5 civarı gösteriyor sakin kullanan biriyim. bundan önceki aracım da ford değildi ama 7 civarıydı.Araç Ford Mondeo 2011 1.6 ecoboost motor

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
On 21.09.2016 at 20:21, Semih Usluer yazdı:

69.5 lt 1210 km

Selamlar,

Bu uzun yol tüketimi sanırım.

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
2 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Selamlar,

Uzun Yol denemesi yapmadım ama benim çok trafiğe girmeyen aracımın 9.5 ortalaması bana çok fazla geldi aynı aracı kullanan kişiler kaç ortalama gösteriyor bir kıyaslama yapmak istiyorum normal bir durumu fabrika verisi karma değeri 6.8 veriyor benim kullandığım yollarda fabrika verilerine yakın değerler elde ediyordum diğer araçlarda ama bu araçı yeni  aldım bakımlarını da yeni yaptırdım ama 9.5 ortalama şahsen bana çok geldi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
32 dakika önce, İlyas Demirbaş yazdı:

Uzun Yol denemesi yapmadım ama benim çok trafiğe girmeyen aracımın 9.5 ortalaması bana çok fazla geldi aynı aracı kullanan kişiler kaç ortalama gösteriyor bir kıyaslama yapmak istiyorum normal bir durumu fabrika verisi karma değeri 6.8 veriyor benim kullandığım yollarda fabrika verilerine yakın değerler elde ediyordum diğer araçlarda ama bu araçı yeni  aldım bakımlarını da yeni yaptırdım ama 9.5 ortalama şahsen bana çok geldi.

Kullanıdığınız motor yağı nedir?

Yorum bağlantısı
Fatih Aslan
23 saat önce, İlyas Demirbaş yazdı:

hacı 16. ecobostla şehir içi 9.5 yapmışsan çok iyi değer onun altına düşmeyi bekleme üstü olur altı olmaz. ben 2.0 ecobostla 13 14 lt görüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
On 22.11.2017 at 12:31, Mustafa Şimşek yazdı:

Kullanıdığınız motor yağı nedir?

Ustanın hangi marka yağ kullandığını bilmiyorum..Yağ yakıtı etkilermi?

8 saat önce, Fatih Aslan yazdı:

hacı 16. ecobostla şehir içi 9.5 yapmışsan çok iyi değer onun altına düşmeyi bekleme üstü olur altı olmaz. ben 2.0 ecobostla 13 14 lt görüyorum.

Desenize arabaya çalışacağız o zaman ben ayda 1 depo giderse yeter diyordum ama bu gidişle ayda 1 depoda benim işimi görmeyecek.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Semih Usluer
Selamlar,
Evet uzun yol..
Ortalamanız normal..
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...