İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 1.4 Otomatik Lpg Tavsiyesi

Semih Çetin

Recommended Posts

Semih Çetin

Merhaba arkadaşlar, 2011 Ford Fiesta 1.4 otomatik vites aracım var. Malum benzine para dayanmıyor. LPG taktırmak istiyorum. Marka önerilerinizi, Bursa'da varsa bildiğiniz yer önerisi bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Lovato'ya bakın derim 1.4 otomatik İ20 ye bir abimiz taktırdı iyi verim aldığını anlatıyordu geçen hem performans hem de yakıt açısından.

Yorum bağlantısı
Semih Çetin

BRC MY11

Lovato'ya bakın derim 1.4 otomatik İ20 ye bir abimiz taktırdı iyi verim aldığını anlatıyordu geçen hem performans hem de yakıt açısından.

50000 km BRC kullandım en ufak bir sorun yaşamadım.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı

Şimdiki aracımda BRC var, bundan önceki aracımda da BRC vardı, her iki araçta şimdiye kadar en ufak bir problemle karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

lovato derim.  fiyat olarak lovatoya 1700 artı garanti 170 tl fiyat aldım. brc için ise 1900 tl  fiyat verdiler.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih Çetin

lovato derim.  fiyat olarak lovatoya 1700 artı garanti 170 tl fiyat aldım. brc için ise 1900 tl  fiyat verdiler.

Şimdi fiyat aldım BRC MY11 2150 diyorlar, atiker gold 1700, lovato da garanti için sanırım aracınız sıfır onun garanti parası dimi bu ekstra olan ?

Şimdiki aracımda BRC var, bundan önceki aracımda da BRC vardı, her iki araçta şimdiye kadar en ufak bir problemle karşılaşmadım.

BRC şuan en aklıma yatan genel yorumlar hep bu yönde

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Atiker gold için de epeyce bir araştırma yapıp 10 gün önce jazz ıma taktırdım. şimdilik sorunsuz. gold için yorumlar olumlu. Honda servisinde 1500 tl ye taktırdım. 

Yorum bağlantısı
Semih Çetin

Atiker gold için de epeyce bir araştırma yapıp 10 gün önce jazz ıma taktırdım. şimdilik sorunsuz. gold için yorumlar olumlu. Honda servisinde 1500 tl ye taktırdım. 

Bende şimdi başka bir bayi aradım 1490 TL fiyat verdi obd'li gold için. Atiker konusunda kararsız kaldım ?

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bende şimdi başka bir bayi aradım 1490 TL fiyat verdi obd'li gold için. Atiker konusunda kararsız kaldım ?

Vallahi bende çok kafa patlattım özellikle honda deyince brc direk akla geliyor ama atikerin gold kiti için çok olumlu yorumlar aldım. karar vermek zor insan soruşturdukça daha çok kafa karışıyor. kolay gelsin. 

Yorum bağlantısı
Semih Çetin

Vallahi bende çok kafa patlattım özellikle honda deyince brc direk akla geliyor ama atikerin gold kiti için çok olumlu yorumlar aldım. karar vermek zor insan soruşturdukça daha çok kafa karışıyor. kolay gelsin. 

Bende arabamı geçen hafta aldım. Jazz bakarken bi baktım bunu almışım :) Çok kararsızım tüp konusunda, arkadaş toyota'sına atiker gold taktırdı çok memnun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Ben romano kullanıyorum şu an memnunum bu lpg mavi ay otogazda takılmış eski sahibi tarafıdan 40000 km. oldu hiç bir sıkıntısı yok, eski arabamda da atiker vardı bostancı oto sanayide çetinsay otogaz takmıştı ondada hiç bir sıkıntı olmadı

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

lovato garanti parasını ayrı tutuyor. benim aracım 2015 model araç yeni olduğundan garanti yapıyor. eskilere pek yapmıyoruz dedi. sonuçta motorun durumu belirsiz dediler. ancak ürünümüzün daima arkasındayız diyorlar. istanbul  ümraniyede candan otogazdan aldım fiyatı. web sayfasında var fikir amaçlı görüşün derim.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bende arabamı geçen hafta aldım. Jazz bakarken bi baktım bunu almışım :) Çok kararsızım tüp konusunda, arkadaş toyota'sına atiker gold taktırdı çok memnun.

Bende astra dizel bakarken jazz da buldum kendimi :D honda toyota lpg konusunda biraz daha şanslı genel olarak uyum sağlıyor araca. şimdi ki lpg teknolojisi gerçi ilerledi baya ama yine de karar vermek zor. Atikerin bu yeni serisi baya üst sınıf araçlarda da sıkıntısız olarak çalışıyor. Maddi olarak çok kaygı duymayacak ve brc takınca kafanız rahat edecekse brc.

Ama mesleki olarak şöyle bir öneri de bulunabilirim. Avantaj dezavantaj tablosu yapın. yani a4 kağıdı 4 sütun olacak şekilde kalemle ayırın. üst sağa brc avantajı, üst sola brc dezavantajı. alt sağa atiker avantajı, alt sola atiker dezavantajını maddde madde yazın bakalım. belki işe yarar. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben bu sene taktırdım akl geçensede akl taktırmıştım başka araca,lavatoda kullandım atikerde kullandım,bunların hepsinde performans güzeldi.Akl fiyat olarak güzel iyi sistem 1350-tl obd li taktırmıştım bu sene 2.3 motorlu aracıma performans çok iyi benzin ve gazda aynı.Ben yerinizde olmak istemem çünki sistemi takacak arkadaşın ne derece kıl biri olduğumu bilmesi lazım.Burdaki akl bayi beni çok iyi tanıyor 4x4 iş yaptırıyorum.Kolay değil tabi senede 1 sistem takıyor bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Çetin

Bende astra dizel bakarken jazz da buldum kendimi :D honda toyota lpg konusunda biraz daha şanslı genel olarak uyum sağlıyor araca. şimdi ki lpg teknolojisi gerçi ilerledi baya ama yine de karar vermek zor. Atikerin bu yeni serisi baya üst sınıf araçlarda da sıkıntısız olarak çalışıyor. Maddi olarak çok kaygı duymayacak ve brc takınca kafanız rahat edecekse brc.

Ama mesleki olarak şöyle bir öneri de bulunabilirim. Avantaj dezavantaj tablosu yapın. yani a4 kağıdı 4 sütun olacak şekilde kalemle ayırın. üst sağa brc avantajı, üst sola brc dezavantajı. alt sağa atiker avantajı, alt sola atiker dezavantajını maddde madde yazın bakalım. belki işe yarar. 

Swot analizi gibi birşey yap diyorsunuz :):D maddi analizi yapıyorum ama teknik analizlerim sizin yönlendirmelerinizle olacak inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Koç

brc den başkasına bakamamanız ilerleyen zamanda sürecinde hem kalite hemde aracınız için en sağlıklısı olur.Brc my 11 çorum özençlerde taktırdım en ufak bir ayarsızlık lamba yakma ayar bozulması gibi bir sıkıntım olmadı.bir kere taktırın tam taktırın ilride başınız ağrımasın saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Çetin

brc den başkasına bakamamanız ilerleyen zamanda sürecinde hem kalite hemde aracınız için en sağlıklısı olur.Brc my 11 çorum özençlerde taktırdım en ufak bir ayarsızlık lamba yakma ayar bozulması gibi bir sıkıntım olmadı.bir kere taktırın tam taktırın ilride başınız ağrımasın saygılar

Genel yorumlar hep BRC'den yana. Arada 700 TL fark var. Değer diye düşünüyorum bende.

Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

ben aracıma 1,5 ay önce lavoto smart kit taktırdım 1550 tl ( 9 taksit ) ye , yaklaşık 1500 km oldu yakıttan ve performansından çok memnunum tavsiye ederim tabi ama usta önemli iyi araştır ustayı derim . bu arada aracım 2004 1.4 fiesta .

Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Atiker öneririm Bursa da gencosmanda gonca otogaz var işçilikleri dört dörtluktur.

Yorum bağlantısı
Semih Çetin

ben aracıma 1,5 ay önce lavoto smart kit taktırdım 1550 tl ( 9 taksit ) ye , yaklaşık 1500 km oldu yakıttan ve performansından çok memnunum tavsiye ederim tabi ama usta önemli iyi araştır ustayı derim . bu arada aracım 2004 1.4 fiesta .

Hem lovato hem atiker takan bir firmayı aradım Bursa'da. Bursa'da adı duyulan firmalardan biri. Adam  özellikle Atiker'i önerdi. OBD'li Atiker Gold için 1490 TL fiyat verdi. İkiside aynı fiyat sanırım. Araç marka model çok önemli mi tüpte ? Benimki 2011 1.4 fiesta

Atiker öneririm Bursa da gencosmanda gonca otogaz var işçilikleri dört dörtluktur.

Yukarıda bahsettiğim Sarıgaz Otogaz'dan fiyat aldım. Bi kaç arkadaşımda oradan taktırmış. Yarın dediğiniz yeride arayıp bi fiyat alacağım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Semih Çetin

Herkese teşekkür ederim. 2 gün önce BRC taktırdım. Şuan için bir sorunum yok çok şükür. İlk 1000km'den sonra yorumlarımı tekrar aktaracağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

Herkese teşekkür ederim. 2 gün önce BRC taktırdım. Şuan için bir sorunum yok çok şükür. İlk 1000km'den sonra yorumlarımı tekrar aktaracağım.

hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...