İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Multimedia

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan

iyi akşamlar bu navigasyon olayına iyice taktım.bugün üç ford servisie telefon ettim.aracımın 2014 focus 3 style plus otomatik park sisteminin olduğunu söyledim.biri cylone ve navitch olarak 1850 tl fiyatverdi.otomatik parkı tanıyıp tanımadığını sorduğumda aracı görmemiz lazım dedi.bir başka servis  navimex ile bir marka daha dedi sistemi desteklediğin söyledi 2100 tl fiyat verdi.diğer bir seviş ise  navinum mu neydi.2300 tl fiyat verdi(adı yazılıydı ama bulamadım).hangisini taktırayım karar arifesindeyim.birde bu çok hesaplı görünüyor

http://www.pioneermehmet.com/Urunler/AVGO-SMART-Ford-Focus-3-Multimedya-Navigasyon-Cihazi-18.html#.VnwyC39unIU

https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=54&pid=663

bunlardan hangisi uyumlu olabilir.teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

ses kalitesi öyle çok ahım sahım olması önemli değil,yeterli olsun,zaten navigasyon olarak hemen hemen hepsi aynı haritaları destekliyor.en önemlisi style plus paket olup,ön arka ve otomatik park sistemin desteklemesi

Yorum bağlantısı
Ozan Yazıcı
(düzenlendi)

Bunlardan bende düşünüyorum ancak fiyatlar gerçekten çok uçuk. Özellikle servislerin verdiği. Navitech iyi gibi ama bu linkteki ürün trend ve trend x ile uyumlu bilginize.

tarihinde Ozan Yazıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

servis dışı yerlerde bu markaları daha ucuza bulacağınıza eminim.Fiyatlar gerçekden çok uçucu

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Bence hiç bir cihaz o paraları haketmiyor hepsi çin malı isimlerini değiştirip değiştirip satıyorlar. Bence çok şart değilse orjinal sisteminiz kalsın paranız da cebinizde kalır illa navigasyon diyorsanız da harici bir navigasyon cihazı alın derim

Yorum bağlantısı
Oğuz Doğru

Amaç sırf navigasyon ise Telefonunuz hepsinden daha başarılı olacaktır.

Ama görsellik benim için önemli video klip izlerim. Çeker sahile film izlerim vs vs istekleriniz var ise double şart.

Benim Connect im için daha bir ürün olmadığı için bekliyorum yoksa benimde hevesim var :)

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bugün Ankara'da bir yerden daha fiyat aldım.özellikle otomatik park olduğunu söyledim.ellerindeki iki markanın desteklediğini convex diye bir markayı montaj ve geri görüş kamerası dahil 1300 TL ye, nefromdiye bir markayı ise montaj ve gerigörüş kamerası dahil 1400 tl olabileceğini nefrom markanın daha büyük ram olduğunu söyledi.bu cihazları bilen varmı nasıldır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...