İçeriğe Yönlendir

Beyaz Kuğu...focus'tan Mondeo'ya

Saygın Can Oğuz

Recommended Posts

Semih Usluer

Hayırlı olsun. Güle güle binmek nasip olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.Mükemmel kombinasyon olmuş. :nazar:

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hayırlı olsun güle güle kullanın. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Duygusu heyecanı yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah abi. Çok harikulade bir kuğu gerçekten. Güle güle, kazasız belasız kullan inşallah..  :nazar:

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Hayırlı olsun, kazasız, belasız ve keyifli sürüşler dilerim. Sizin araç hakkındaki ilerleyen günlerde yazacağınız yorumları merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Hayırlı olsun, kazasız, belasız ve keyifli sürüşler dilerim. Sizin araç hakkındaki ilerleyen günlerde yazacağınız yorumları merakla bekliyorum.

Teşekkürler. Biraz şehir içi-şehir dışı farklı koşullarda kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşabilirim

Kuğu diyip şu canavarı masum göstermeye çalışmayalım lütfen. :)Maşallah, güzel günlerde kullanın.

:D Evet, o canavar hali kendine çekiyor gerçekten.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. :nazar:

Resimleri görünce "yine mi beyaz" dedim  :p Şahsen lansman rengi kırmızıyı seçerdim. Sizin zevkiniz beyaz, saygı duyarım. 

Çok teşekkürler Sefa Hocam. Evet Beyaz rengi ağırlıkla satılıyor. Ben mesela Blazer Mavi'yi de görmek isterdim. Ama pek çok seçeneği görme imanı olmuyor malesef.

Evdeki 2 aracımız da Gümüş Gri olduğundan artık gri olmasın dışında pek de kuralımız yoktu. Kırmızı güzel gerçekten ama genelde gördüğüm bir süre sonra, çabucak oluşan kılcal çiziklerin de etkisi ile, ilk günkü gibi albenili durmuyor. Daha fazla bakım gerektiriyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Hayırlı oLsun Allah kaza bela vermesin :nazar:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hayırlı olsun, maşallah  :nazar: , Allah tekerini düz bastırsın. Kazasız cezasız belasız kullanmanız dileği ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Ben de beyaz isterdim :)

Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Hayirli olsun gule gule kullanin pek guzel masallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Maşallah, kazasız belasız kullanın. Bu aralar mondeo kaşıntısı beni de zorluyor ya hayırlısı bakalım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Hayırlı olsun,ford bu işi biliyor piyasada bulunan araçlar içinde kesinlikle fark yaratan bir araç,yeni kasayla uçuşa geçti,kazasız belasız kullanmak nasip olsun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Hayırlı uğurlu olsun. Çok ama çok güzel bir araba. Maşallah.

Kazasiz, belasiz güzel günlerde agiz tadı ile binmeniz dileği ile..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Can Bey Hayırlı olsun. Kazasız iyi günlerde kullanın. Çok iyi tercih yapmışsınız. Halen 2.0 Ecoboost olanını beklemekteyim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

abi güle güle bin maşallah kazasız belasız cezasız sürüşler .. şu agresif görüntüsü beni benden alıyor fena bi araba maşallah diyelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...