İçeriğe Yönlendir

İlaçlama Pompası Modifiyesi Ve Sonuç

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Abi araç çok kirli ise eldivenle ovalamadan kirler direk gitmez diye düşünüyorum.

Ucunda sünger olsa hem püskürtürken hemde ovalasa,o tarz birşey olabilirmi

Yorum bağlantısı
Hakkı Önder

Benim aklımda şu soru var...Amacına uygun bir  şampuanla kirleri sökmekse maksadımız,şampuanı püskürtsek ne olur,fırçayla,elle vs.vb sürsek ne olur.?

Bana göre hiç farkeden bir şey olmaz...

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi senin üyelik nerden siliniyordu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yağmur sonrası arabanın yanlarında oluşan gri kir, basınçlı suyla çıkmaz, ille silmek gerekir, bu köpüğü sıktık diyelim, direk hortumla su tutunca bu kir akarmı akmazmı millet :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Şöyle bişey istiyon yani abi :D

b77373752418dc0cd4a81e884c613b27.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim aklımda şu soru var...Amacına uygun bir şampuanla kirleri sökmekse maksadımız,şampuanı püskürtsek ne olur,fırçayla,elle vs.vb sürsek ne olur.?

yağmur sonrası arabanın yanlarında oluşan gri kir, basınçlı suyla çıkmaz, ille silmek gerekir, bu köpüğü sıktık diyelim, direk hortumla su tutunca bu kir akarmı akmazmı millet :)

Amaç tamamen zamandan tasarruf ve bol su ile kova kova yıkama imkanı olmayanlar için kolaylık. Mesela ben Ankara'da kova ile yıkama yapamıyorum...
Yorum bağlantısı
Misafir

Akmaz abi :i-ih:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu konu hakkında çalışcağım.. Detayları buradan paylaşırım. Takipte olun...

Abi araç çok kirli ise eldivenle ovalamadan kirler direk gitmez diye düşünüyorum.

Takipteyim :)

:yika:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Benim aklımda şu soru var...Amacına uygun bir  şampuanla kirleri sökmekse maksadımız,şampuanı püskürtsek ne olur,fırçayla,elle vs.vb sürsek ne olur.?

amaç şu en tehlikelisi fırça,arkasından ,sünger ve yıkama eldiveni bunlar boyayla temas etti an ki özellikle fırça aracı çizer ve bir süre sonra pasta polisaj gerekir.diğer ürünleride çift kova tekniyle yıkamak gerekir. köpük ise etkili bir çözücü oldu süretçe temes az olur ve boyanız tahrip olmaz.ve ve süratli bir yıkama sergiler özellikle yaz aylarında verimliliği daha iyi oluyor. öreneğin aracı ıslattın köpüklediniz yıkadınız kaba kir akar arkasından tekrar köpükler yıkama eldiveniyle üstünden geçer durlarsınız bu süreç hızlı olur temiz olur.arkasından güzel bir cıla gıcır gıcır olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu küçük pompalar güzel aslında, dediğin gibi önce köpük ile kabasını alırız, sonra eldivenle yıkarız, rahat olur :)

Yorum bağlantısı
Misafir

bu küçük pompalar güzel aslında, dediğin gibi önce köpük ile kabasını alırız, sonra eldivenle yıkarız, rahat olur :)

Akıllı adamsın :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Elinize sağlık.. :bravo:  :good1: Şaşırdım mı? Hayır..  :i-ih:  :good1: Fikir babası ben miyim bunun?  :fiuw:  :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Elinize sağlık.. :bravo:  :good1: Şaşırdım mı? Hayır..  :i-ih:  :good1: Fikir babası ben miyim bunun? 

Yok abi fikir bayağıdır var. Hatta farkındaysan fırsat ilanlarına attığın linkte ki onca üründen sadece bununla ilgili olanı sormuştum :seytan::biggrin: 

Sen sadece süreci hızlandırdın :D:flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Aracı önceden ıslamamak gerekiyor.Akıyor çünkü.  Köpük kıvamını beğendik. Hatta yıkarken suyu tuttukça köpürüyordu. Şampuan güzelmiş :good1:

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerinize saglik kardesim. Dls 150 hakkinda cok iyi yorumlar okumustum. Kis aylarinda kirli araclarda basinci on yikama tavsiye ediyorlar fakat sizin de dediginiz gibi islak zeminde kopuk durmaz sanirim

Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerinize saglik kardesim. Dls 150 hakkinda cok iyi yorumlar okumustum. Kis aylarinda kirli araclarda basinci on yikama tavsiye ediyorlar fakat sizin de dediginiz gibi islak zeminde kopuk durmaz sanirim

İkisinide denedik tarafımızı seçtik kuru araç üstünde devam abi :) ama yanınızda bir kova tutmakta fayda var. Köpüğü videoda az gibi ama araç üstünde ıslak eldivenle gezinince köpük artmaya başlıyor. Hem de eldiveni temizlemek için iyi olur kova bulundurmak.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Tansel
(düzenlendi)

Bundan aldım ucuzdu.kafamda bazı değişikliler var incelemekteyim tutarsa Herkese beleş sırlar huhaaaaaaaa  :D  :D

92W42N.jpg

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...