İçeriğe Yönlendir

Peugeot 308 Dizel Otomatik Alinir Mi ?

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı
2015 dizel 308 alacak bir arkadaşım. otomatik şanzımanı nasıl bunların aısın die okumuş bir yerde varmı aslı ?

eat6  kodlu sanırım. tork konventörlü  kavramasız klasik otomatikmi var üzerinde . 

alsak bizi üzermi ?

Çok beğenilen ve forumlarda övünen bir şanzımandır kendisi, güle güle binersiniz.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
2015 dizel 308 alacak bir arkadaşım. otomatik şanzımanı nasıl bunların aısın die okumuş bir yerde varmı aslı ?

eat6  kodlu sanırım. tork konventörlü  kavramasız klasik otomatikmi var üzerinde . 

alsak bizi üzermi ?

Tamamıyla sorunsuz bir şanzıman kulanıcılar memnun kendini ispatladı.
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
15 saat önce, Ali Gök yazdı:

alsak bizi üzermi ?

önceleri auto6r diye otomatiklestirilmis tek kavrama bir sanziman vardi. kullanmasi aliskanlik gerektiriyordu. diger otomatiklestirilmis (cift kavramalar dahil) cok mu iyi diye sorarsaniz, bence degil derim. Cunku, ben kullanmadim ama cogu yerde okudugum, sehir icinde manuel kullanmak gerektigi. yoksa kararsizlik sarsinti vs tüm otomatiklestirilmis sanzimanlarda var. Kullanmasini bilince hepsi rahat, cift kavramalar tabiki daha rahat. ismi pejo olunca sarsinti, kararsizlik vs 2 kat hissediliyor tabi :) Bu arada auto6r saglam bir sanziman, sorun cikardigini duymadim hic.

eat 6 ise tam otomatik bir sanziman. aisin üretimi. jatconun gelismisi diyebilirim. kullananlar ve testlere göre hem cok iyi, hem az yakiyor. ayrica manuelde kontrol edilebiliyor. Bugune kadar bir sorun cikardigini duymadim. ama tabiki kullanmadan karar vermeyin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...