İçeriğe Yönlendir

Araç Içi Kamera Seçimi

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Günaydın herkese :)

Bu aralar sürekli trafikte tehlikeli durumlarda şimdi kaza yapsam haklı olduğumu nasıl ıspatlarım diye kafamda deli sorular dolaşıyor :unsure2: artık bi kamera almanın vakti deyip siteleri gezdim filan ama bir tane bilindik varsa yok desem yeridir..bütçe de öyle çok sağlam değil  :D

sizden ricam şu benim işimi görür mü,ya da  uygun yollu sizin önerebileceğiniz nelerdir?

gönül bunu istiyor bütçe el vermiyor:http://www.hepsiburada.com/blacksys-cf-100-2ch-2-kamerali-arac-kamerasi-pm-otdlrcf100

bilindik marka en azından garantisi vardır diyorum:http://www.hepsiburada.com/goldmaster-goldsmart-dc-251-arac-kamerasi-pm-otglddc251

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Forumda açılmış olan kamera konularına bence öncelikle bir göz atın..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

arattım hocam fakat goldmaster hakkında yorum yapan olmamış

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

goldmaster kötü. aynı ürünü 30 lirayada alabilirsiniz. markadan çok bir kalite beklemeyin. üzerindeki etiket. Olgu abinin elinde varsa ondan alın bence. kaliteli çekim yapar. aradaki kalite farkına örnekle açıklarsak 6600 la çekim yapmış gibi oluyor bu kameralar :)

Yorum bağlantısı
Misafir

bu tür kameralar enfazla araç içi için yola yansıttığınız an hiç bir görüntü alamazsınız boşa para vermeyin

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
(düzenlendi)

bende 30 tl lik kamera ile başlamıştım, 2-3 ayda bi garantiye gobderiyorsunuz, sonra g1w-c aldım aliexpresden memnun oldum ama tatmin etmedi, hız vs kanıtı için gps li olması gerekiyor. Şuanda a118-c kullanıyorum gearbest sitesinden aldım, tavsiye ederim. Yazılacak çok şey var, araştırın ama ülkemizden alacağınız hiç bi urunden çok büyük paralar vermeden memnun olmazsınız, bu urun ortalama 150 tl ye gelir, gps de 30 tl filan, paypal kullanırsanız 180 gün iade hakkınız var.

tarihinde Çağatay Özsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

bende 30 tl lik kamera ile başlamıştım, 2-3 ayda bi garantiye gobderiyorsunuz, sonra g1w-c aldım aliexpresden memnun oldum ama tatmin etmedi, hız vs kanıtı için gps li olması gerekiyor. Şuanda a118-c kullanıyorum gearbest sitesinden aldım, tavsiye ederim. Yazılacak çok şey var, araştırın ama ülkemizden alacağınız hiç bi urunden çok büyük paralar vermeden memnun olmazsınız, bu urun ortalama 150 tl ye gelir, gps de 30 tl filan, paypal kullanırsanız 180 gün iade hakkınız var.

Bende a118c aldım, bu hafta sabitlemesini yaptıracağım. Dün biraz inceledim güzel bir kamera. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

dediğiniz kamerayı inceledim gerçekten iyi yorumlar var hatta gps lisi üst modeli olan da çıkmış A119 olan  http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_328500.html

benim merak ettiğim bu paraları verip de türkiye de garantisinden yararlanabileceğim kaliteli bir kamera yok mu ?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

dediğiniz kamerayı inceledim gerçekten iyi yorumlar var hatta gps lisi üst modeli olan da çıkmış A119 olan  http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_328500.html

benim merak ettiğim bu paraları verip de türkiye de garantisinden yararlanabileceğim kaliteli bir kamera yok mu ?

Malesef yok sizin verdiğiniz niktekiler 5 para etmez hele ikinci olan hiç bişi etmez formdaki konuları incelşeyin ilk  nikteki ürün yarı fiyatına ona fark atacak çok ürün var yur dışı sitelerde garanti gerek yokki bir fiyatına daha kaliteli 2 ürün alırsın en fazla pili bitiyor oda 5 dk değişiyor zaten malesef yine ülkemizde yok olanlarda uçuk fiyat. Olgu krdeşimde bir iktane çok güzel ürün vardı tavsiye ederim kamera uzmanı oldu kendi 

örneğin formda satılık Olgudan

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/279945-autobot-eye-wifi-ara%C3%A7-kameras%C4%B1/

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Cinden 30tl ye aldiginiz kamera Turkiye'de 200tl. Bu urun grubunda piyasa cinlilerde. Kaliteli marka yok ama kaliteli bilesenli modeller var. Onlar da disturbitor olmadigi icin Turkiye'de yok. Turkiyedekiler uzerlerine marka basilmis global modeller. Hepsiburada da en kalitelisi tayvan mali var galiba. Tayvan mali kaliteli oluyor artik. 700tl vermis alanlar. Pahali gibi gozukuyor ama en iyisi bu dedikleri kameranin ozellikleri bizim a118c'nin yaninda zayif kalir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

a119 u sizden duydum şimdi bi fikrim yok, yapan firma aynı ise daha iyi olabilir ama farklı bi firmanın isim kullanma amaçlı yaptığı bi çakallıksa üzülebilirsiniz de, kullanan var mı? Yorumlar ne ona bakmalı, birde alırsanız kapasitorlu alın yani sonunda c harfi olsun, pilli modeller yazın sıcaklarda şişme yapıyor diye biliyorum. Arkadaşın dediği gibi yurtiçinden alacağınız paraya çinlilerden daha kalitelisinden iki tane alıyorsunuz, bence mantıklı olan uzakdoğu malları ama tabi siz bilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yurt dışından alın.. 

Milli servet diye falan düşünmeyin. Bunlar da milli değil.. 

A118 ve mini 801 kullanıyorum.. ikisi de işini güzel yapıyor.. 

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Malesef yok sizin verdiğiniz niktekiler 5 para etmez hele ikinci olan hiç bişi etmez formdaki konuları incelşeyin ilk  nikteki ürün yarı fiyatına ona fark atacak çok ürün var yur dışı sitelerde garanti gerek yokki bir fiyatına daha kaliteli 2 ürün alırsın en fazla pili bitiyor oda 5 dk değişiyor zaten malesef yine ülkemizde yok olanlarda uçuk fiyat. Olgu krdeşimde bir iktane çok güzel ürün vardı tavsiye ederim kamera uzmanı oldu kendi 

örneğin formda satılık Olgudan

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/279945-autobot-eye-wifi-ara%C3%A7-kameras%C4%B1/

buna baktım hocam ben de Olgu Abi den almak isterim beklemeden ama bunun görünüş biraz kaba geldi bana 

Cinden 30tl ye aldiginiz kamera Turkiye'de 200tl. Bu urun grubunda piyasa cinlilerde. Kaliteli marka yok ama kaliteli bilesenli modeller var. Onlar da disturbitor olmadigi icin Turkiye'de yok. Turkiyedekiler uzerlerine marka basilmis global modeller. Hepsiburada da en kalitelisi tayvan mali var galiba. Tayvan mali kaliteli oluyor artik. 700tl vermis alanlar. Pahali gibi gozukuyor ama en iyisi bu dedikleri kameranin ozellikleri bizim a118c'nin yaninda zayif kalir.

Saygilarimla.

nasıl bir iş anlamıyorum gerçekten,bir tane bilinen marka göremedim,sadece garmin gördüm onun da fiyatı uçuk geldi

a119 u sizden duydum şimdi bi fikrim yok, yapan firma aynı ise daha iyi olabilir ama farklı bi firmanın isim kullanma amaçlı yaptığı bi çakallıksa üzülebilirsiniz de, kullanan var mı? Yorumlar ne ona bakmalı, birde alırsanız kapasitorlu alın yani sonunda c harfi olsun, pilli modeller yazın sıcaklarda şişme yapıyor diye biliyorum. Arkadaşın dediği gibi yurtiçinden alacağınız paraya çinlilerden daha kalitelisinden iki tane alıyorsunuz, bence mantıklı olan uzakdoğu malları ama tabi siz bilirsiniz.

A118 in geliştirilmiş hali yani yeni modeli diyorlar ama fiyat onun da pahalı sanırım A118 almalı

Yurt dışından alın.. 

Milli servet diye falan düşünmeyin. Bunlar da milli değil.. 

A118 ve mini 801 kullanıyorum.. ikisi de işini güzel yapıyor.. 

Haklısın abi zaten bütün piyasa geçmiş birbirine artık ne milli ne yabancı belli değil,A119 gönül isterdi ama şu an an mantıklısı herkesin ortak fikri A118

Yorum bağlantısı
Bumin Kağan

Merhabalar, 

2 kameralı + kapasitörlü + gps'li araç kamerası tavsiye edilecek olsa f/p dikkate alınarak fikirler ne olabilirdi acaba? 

Genel itibariyle kısa bir gezinti yapsam da, bir kaç yazıyı incelemeye çalışsam da daha çok ön panelde kullanılan cihazlarla karşılaştım. Peki 2 kemaralılar için görüşler nedir? Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Misafir

2 adet a118 c alınır biri öne biri arkaya takılır mis maliyet ise kameralar 340 yapar tahmini gps 30 tl hafıza kartlarıda 32 gb 2 adet 80 tl dersek toplam 340+30+80=450 tl ye mal olur

Saygılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Merhabalar,

2 kameralı + kapasitörlü + gps'li araç kamerası tavsiye edilecek olsa f/p dikkate alınarak fikirler ne olabilirdi acaba?

Genel itibariyle kısa bir gezinti yapsam da, bir kaç yazıyı incelemeye çalışsam da daha çok ön panelde kullanılan cihazlarla karşılaştım. Peki 2 kemaralılar için görüşler nedir? Teşekkürler...

Iki kameralı bir kaç tane denedim ben.

Memnun kalmadım hiç birinden.

Yorum bağlantısı
Bumin Kağan

Güvenlik adına birden fazla kamera olmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum fakat genel itibari ile tek kamera ile mi yetiniliyor? Örneğin forumdaki kullanıcıların genel kullanımı hangi yöndedir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben önceden çift kameralı F90G kullanıyordum.

Şimdi önde A118C arkada mini801 kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Coşkun

Bende samsung f90 el kamerası vardı evde boş boş yatmasın diye apart ile araca taktım çok da güzel oldu,  kamerayı görenler bazen polis sanıyorlar :D

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Türkiyede en fazla desteği olan marka blacksys sanırım,müşteri hizmetleri ve facebook sayfalarından birebir ilgileniyorlar..ve kameralarına entegre ürünleri var,şu odb kablosu dikkatimi çekti araçla ilgili her türlü bilgiyi kameraya aktarıyor

kamera bu:http://urun.n11.com/arac-ici-kamera/blacksys-2-kamerali-arac-kamerasi-cf100-P49304929

obd kablosu:http://urun.n11.com/arac-ici-kamera/blacksys-obd-port-kablosu-P102119322 ( Aracın hızlanma, ani fren, dönüş sinyal bilgileri, seyhat süresi kat edilen yol ve yakıt tüketimi bilgileri yanı sıra yağ değişim zamanı , akü voltaj gücü gibi bilgileri kayıt altına alarak, araç kamerasının geniş ekranında paylaşır.)

güç koruma kablosu:http://urun.n11.com/arac-ici-kamera/blacksys-obd-port-kablosu-P102119322

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Araba gps navigasyon ile 7 inç navigator Video radar dedektörü DVR GPS 8G avrupa/navitel satnav Ücretsiz harita güncelleme Ücretsiz Hediye

http://s.aliexpress.com/AjaQfqEn

Hepsi bi arada.. Tek eksiği araba yıkayamıyor. Acaba kalitesi nasıl?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...