İçeriğe Yönlendir

Gezdim-Gördüm Yurttan Kareler

Akın Akman

Recommended Posts

Guest Misafir
(düzenlendi)

Urgup, Goreme, Peri Bacalari vs benden sorulur, her okul gezisinde gitmisimdir [emoji23][emoji23][emoji23]

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

En güzellerini görmüşün.

Paşabağları, akşam güneşinde öyle güzel poz verir ki. Sonuca şaşar kalırsın.

İlk defa bugün bilgisayardan foruma girip senin Nevşehir'de olduğunu gördüm abi. Kısmetse eşimle beraber 1 haftalık bir gezi düşünüyoruz. Yardımcı olursan senden mutlaka gidin diyeceğin yerlerin listesini isterim gelmeden önce.

Urgup, Goreme, Peri Bacalari vs benden sorulur, her okul gezisinde gitmisimdir [emoji23][emoji23][emoji23]

Şanslı insanlar arasındasınız demek ki :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk defa bugün bilgisayardan foruma girip senin Nevşehir'de olduğunu gördüm abi. Kısmetse eşimle beraber 1 haftalık bir gezi düşünüyoruz. Yardımcı olursan senden mutlaka gidin diyeceğin yerlerin listesini isterim gelmeden önce.

Kalacağın yer belli mi

özelden ulaş bana ;)

Yorum bağlantısı
Akın Akman
(düzenlendi)

Kalacağın yer belli mi

özelden ulaş bana ;)

Şuan için belli değil abi. Zaten yaz sonunda düşünüyoruz. Bizim kafa iki gönül bir olunca samanlık seyran olur modu tamamen. Konaklama bütçesini minimumda tutup temiz bir aile pansiyonu veya hostel bulup parayı gezip görmeye ayıracağız. Daha yeni evli olduğumuz için eşya taksitleri falan derken ayıracağımız kaynağın büyük çoğunluğu konaklamaya gitmesin

tarihinde Akın Akman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Akın, yaz şenliğine gelsenize ?

Abi aslında çok isterim ama az önce yazdığım gibi daha yeni evliyiz. Bütçe konusunda o otel ve aktiviteler bizi aşabilir. Biz daha çok kaldığımız yeri uyumak için kullanıp sabahtan akşama gezmeyi düşünüyoruz

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aynen:) Sizin nasil gidiyor hava da guzel bugun sansiniza.

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Aynen:) Sizin nasil gidiyor hava da guzel bugun sansiniza.

Hastayım otelde bunaldım resmen

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Hastayım otelde bunaldım resmen

Aaa saka gibi, gecmis olsun. Nazar degdirdik ne guzel geziyorsunuz diye :(

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Aaa saka gibi, gecmis olsun. Nazar degdirdik ne guzel geziyorsunuz diye :(

Teşekkür ederim. Çok sık yakalanmam ama beni de buldu sonunda grip

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Teşekkür ederim. Çok sık yakalanmam ama beni de buldu sonunda grip

Havalardan, hasta var benim cevremde de. İnsallah yarina iyilesirsiniz.

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Havalardan, hasta var benim cevremde de. İnsallah yarina iyilesirsiniz.

İnşallah. Tekrar teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şuan için belli değil abi. Zaten yaz sonunda düşünüyoruz. Bizim kafa iki gönül bir olunca samanlık seyran olur modu tamamen. Konaklama bütçesini minimumda tutup temiz bir aile pansiyonu veya hostel bulup parayı gezip görmeye ayıracağız. Daha yeni evli olduğumuz için eşya taksitleri falan derken ayıracağımız kaynağın büyük çoğunluğu konaklamaya gitmesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Historical Göreme Hause

Hüseyin veya Mustafa bey. Arayın ve Fordclubdan olduğunuzu söyleyin.

Normal otel fiyatına ikinci balayı olsun.

Bunu kaydediyorum abi çok sağol :) Tarihimizi tam netleştirdiğimizde Hüseyin-Mustafa beyleri ve seni rahatsız ederim biraz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Biz?

Aşk vadisinin anahtarı torpidoda değil mi. Gell
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Niye köpeğe yem olmamı istiyon sen?

Yok laa yanlış anladın. Aşk vadisi odasının.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok laa yanlış anladın. Aşk vadisi odasının.

Taam odayı şey etmeyelim örtelim konuyu
Yorum bağlantısı
Misafir

süper iş kıskandım açıkcası :) hep hayalim iş seyahatleri :p ama şöyle mesela 24-30 yaş arası olsun bu dönem sonra evlenirsek sabit iş iyidir :p 

bu kadar gezici bi işim varken kesinlikle bi fotoğraf makinası edinirdim, bu kareler de süper ama çok daha keyifli olurdu.

yurdumun her köşesi nefis  :bravo:

Yorum bağlantısı
Akın Akman

süper iş kıskandım açıkcası :) hep hayalim iş seyahatleri :p ama şöyle mesela 24-30 yaş arası olsun bu dönem sonra evlenirsek sabit iş iyidir :p

bu kadar gezici bi işim varken kesinlikle bi fotoğraf makinası edinirdim, bu kareler de süper ama çok daha keyifli olurdu.

yurdumun her köşesi nefis :bravo:

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Ben de bekarken başladım bu işe. Düğün telaşı masrafları falan derken baya da açıldık. Şuan toparlanasıya kadar iş değiştiremem. Ama dediğin gibi bekar işi bu. Hanım bizim evlilik part-time oldu diyor

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

İnşallah. Tekrar teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Akin Bey iyilesebildiniz mi?

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Akin Bey iyilesebildiniz mi?

Biraz daha iyiyim Özlem Hanım teşekkürler. Bir söz vardır grip için "ilaçla 7 gün ilaçsız 1 hafta sürer" diye. Ben ilaç pek sevmediğim için genelde bir haftada atlatırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...